Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VZKAZ AUTOROVI
    Pokud chcete ve svých článcích používat cizí slova, ověřte si jejich pravopis na netu, neb pak píšete lingvistické paskvily, s pozdravem V. Neumannová
    ps: ten program se nazýval Lebensborn od německý slov leben žít a boren narozený
  • Jste si jist, že Zeman šel a řekl, že tady ty "dva" nechce u recepce vidět? Řekl bych, že to je dílem jeho "obětavých" podržtašků anebo provokatérů placených opozicí.
  • Vidíš,co jsem psal,blbci nikdy nezklamou což je velmi dobře,víš dopředu co udělají takže se s nimi dobře manipuluje.Takové osly mám moc rád,udělají přesně to na co je nasměruješ.
  • Karle tady je zbytečné něco komentovat,tím by jsme těm volům dělali v podstatě službu,protože oni se v běžném životě se vzdělaným člověkem nesetkají tak si to vynahrazují tady.Kašli na blbečky.Jejich mentální chudoba je očividná.A ted opět dostanu hned pět negativních hlasů,když jim to zvedá sebevědomí neberme jim tu radost pitomcům.
  • Ty jsi vlastně štastný člověk,protože magor si neuvědomuje svůj mentální stav takže tě nic neštve,jen tvé okolí musí docela trpět,už o tom svědčí tvá registrace na tiscali. kde rozdáváš pět hlasů najednou.tebe mi už není ani líto,já jsem alespon MUDr ty jsi jen chudáček který si hraje na intelektuála.
  • Vždyť je stejný princip!! Akorát inteligenti s IQ houpacího koně můžou o tom mluvit posměšně, neboť jejich IQ tykve na víc nestačí!!!
  • Kdyby zústal sedět u flašky na Vysočině, udělal by maximum pro tuto republiku.
  • Ty už seš holt takovej od přírody. + ještě viróza.
  • Ty jsi neuvěřitelný debill.Tebe někde vychcali do kopřiv protože takového magora aby pohledal.
  • Ale copak doktore? Máš virózu? Pozor na shrnutej koberec!
  • Bože co vy jste za debily,no coment,žijete v realitě magoři?Článek je o únosu dětí a vy řešíte Zemana a becherovku,takové pitomce aby pohledal.Určitě toho umí více než ty když to dotáhl až na prezidenta a to v přímé volbě ty debilee.
  • A co soudruh Mynář? Už má prověrku, soudruhu Zemane?
  • Von ten starej becherovič tomu zase nějak rozumí. Všude byl, všechno zná, všechno viděl...
  • Tady už nemá smysl nic komentovat,když vidím postoje našich občanů.Přeji vám pitomcům aby i vás potkalo takové neštěstí,nemáte žádnou empatii.Boží mlýny melou a semelou i vás debilci.Omlouvám se všem rozumným a inteligentním lidem,těch je tady ale bohužel velmi málo.Mám dojem že většina zde jsou obyčejné lopaty které trpí komplexama ale s tím se bohužel nic dělat nedá,-moron dork manet in omni tempore-,vzdělaní vědí o čem mluvím pitomci použijte google.
  • nehledě na to, že přirovnání sedělo, protože ani děti v převýchově nesměly mluvit mateřštinou a stýkat se s rodiči /kniha Dědi s cedulkou a jiné napoví)
  • Čtu tady některé komentáře a je mi hanba že jsem čech.Zeman ať je jaký chce ale jako jediný politik u nás nikomu neleze v tomto případě do prde.e a přesně pojmenoval problém a teroristickou zemi a lidé tady řeší jeho osobu,to měli udělat u voleb.Za jeho postoj ho musím pochválit že si nebere servítky.Prosím lidé vzpamatujte se,vždyt unesli naše občany nota bene děti a vy řešíte prezidentovu personu,stydte se a někteří navštivte psychiatra.
  • Jindro,copak jsi dobrého kouřil,uvědomuješ si co se vlastně v tom Norsku stalo,máš všech pět pohromadě?
  • Bravo Tiscali, bravo Rojíková, proboha, kupte si už nějakého korektora, neboť Vaši redaktoři jsou opravdu íkváci. Že občas uvedete něco opačně než je ve skutečnosti, tak to bych pochopil, píšete podle scénáře který musíte dodržovat, jinak jdete do háje. Ale splést si Lebensborn s Labensbornem je síla. I ten Blesk, odkud to paní redaktorka opsala a přešupačila podle svého to snad uvedl správně. Nebo zase patláte něco, co by šlo omlátit o palici prezidentovi? Buď to dělejte pořádně, nebo se na to proboha vykašlete a zprávy opisujte od toho, kdo zpravodajství umí, neboť tímto pouze a jenom děláte z tohohle prezidenta chudáka ukřivděného a příští sezónu bude zvolen s ještě větším výsledkem, než posledně. A to by byste snad nechtěli, nebo jo????
    *1* *1* *1*
  • emb.prague@mfa.no-tady je mailová adresa Norské ambasády a napište přímo tam co si o tom myslíte.Já už jim své napsal,není se čeho bát,žijeme v demokracii tak toho využijme.Mně osobně at se Norové vyhýbají,tím nemyslím že budu používat násilí ale jasně jim dám najevo že v naší zemi je nechci-teroristy.
  • rudý fašista se zase ozval. Zeman a Trautenberk si můžou podat ruce, oba stojí za h...o, bolševiku z ruský ambasády.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit