Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka zní, jestli do země s takovými nacistickými praktikami jako je Norsko je rozumné vycestovat s dětmi nebo tam s nimi dokonce žít. Slyšel jsem, že Norsko má snad velmi příznivé podmínky sociálního zabezpečení a proto není vyloučeno, že v některých případech může jít o vypočítavost.

    Když se podívám na obrázek té matrony, tak to také o mnohém vypovídá...

    Jinak Zeman se vyjádřil snad přehnaně, ale v podstatě má pravdu.
  • Zeman má částečně pravdu pokud se už něco takového stane mají Noři děti předat sociálce země odkud pochází a rodiče deportovat zpět do vlasti a ne že zadrží děti cizí národnosti a nutí je aby se jim přizpůsobili
  • Kdyby zústal sedět u flašky na Vysočině, udělal by maximum pro tuto republiku.
  • A co soudruh Mynář? Už má prověrku, soudruhu Zemane?
  • Bravo Tiscali, bravo Rojíková, proboha, kupte si už nějakého korektora, neboť Vaši redaktoři jsou opravdu íkváci. Že občas uvedete něco opačně než je ve skutečnosti, tak to bych pochopil, píšete podle scénáře který musíte dodržovat, jinak jdete do háje. Ale splést si Lebensborn s Labensbornem je síla. I ten Blesk, odkud to paní redaktorka opsala a přešupačila podle svého to snad uvedl správně. Nebo zase patláte něco, co by šlo omlátit o palici prezidentovi? Buď to dělejte pořádně, nebo se na to proboha vykašlete a zprávy opisujte od toho, kdo zpravodajství umí, neboť tímto pouze a jenom děláte z tohohle prezidenta chudáka ukřivděného a příští sezónu bude zvolen s ještě větším výsledkem, než posledně. A to by byste snad nechtěli, nebo jo????
    *1* *1* *1*
  • Stát ve státě! Tvůj kancléř Zemane dodnes nemá bezpečnostní prověrku která je
    nutná k jeho funkci. To ti nevadí, Tak raději mlč.

    Ani tvá vláda neudělala nic s tím že v ČR podléhají jména firem které dostanou pokutu
    za nedostatky nebo odměny úředníků přísnému utajení. *15* *15*
  • Von ten starej becherovič tomu zase nějak rozumí. Všude byl, všechno zná, všechno viděl...
    • Bože co vy jste za debily,no coment,žijete v realitě magoři?Článek je o únosu dětí a vy řešíte Zemana a becherovku,takové pitomce aby pohledal.Určitě toho umí více než ty když to dotáhl až na prezidenta a to v přímé volbě ty debilee.
      • Ale copak doktore? Máš virózu? Pozor na shrnutej koberec!
        • Ty jsi neuvěřitelný debill.Tebe někde vychcali do kopřiv protože takového magora aby pohledal.
          • Ty už seš holt takovej od přírody. + ještě viróza.
            • Ty jsi vlastně štastný člověk,protože magor si neuvědomuje svůj mentální stav takže tě nic neštve,jen tvé okolí musí docela trpět,už o tom svědčí tvá registrace na tiscali. kde rozdáváš pět hlasů najednou.tebe mi už není ani líto,já jsem alespon MUDr ty jsi jen chudáček který si hraje na intelektuála.
  • Zeman je ten poslední kdo má právo kázat.

    Bylo to nechutné jak se nedávno pohrdavě zachoval k handicapovaným spoluobčanům.
    • Jste si jist, že Zeman šel a řekl, že tady ty "dva" nechce u recepce vidět? Řekl bych, že to je dílem jeho "obětavých" podržtašků anebo provokatérů placených opozicí.
  • Zeman už se podobá zdejším hospodským mudrcům . Ti také všemu rozumí.

    Takže Norsko můžeme přiřadit na seznam států ve kterých už Zeman stihnul udělat ostudu.
    Posledně popřel Ruské vojáky na Ukrajině a sklidil salvu smíchu.

    Stačí se podívat na Norskou a Českou společnost. Ta Norská funguje lépe po všech stránkách protože nebyla 40 let devastována komunisty.
    • Myslím, že ostudu tu dělají oba subjekty. Prezident Miloš Zeman dělá ostudu České republice, norská sociálka Barnevern dělá ostudu Norsku. Diskuzi lze vést pouze o tom, která ostuda je větší. Já to nevím. Tipoval bych ale, že ta Zemanova ostuda České republice je o něco větší.
  • Amundsen se musí v hrobě obracet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit