Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, co se válí na hradě, je idol opilců z hospod IV. cenové kategorie. Klasická ukázka toho, co udělá chlast a víra v komunismus s mozkem (bývalého) člověka. I ožralec a harmonikář ZápoTonda ten chlast zvládal lépe.
  • Pane Putin nenechte se odrat zdejší knížecí vlastizrádnou kolonou. Ve volbách
    dostala červenou kartu a nyní směřuje tam kam patří - na smetiště dějin.

    Jste hrdina všeho pracujícího lidu. Postavil jste se do čela otroků a vedete je za
    osvobozením. Podařilo se vám zadržet nápor Imperialistů v Sýrii a na Ukrajině.
    Kdyby byl problém Islámského terorismu který USA sponzorují předán na vaše bedra
    vyřešil byste ho za pár týdnů.

    Srdečný Slovanský pozdrav do hrdinské svobodné Moskvy!
  • Že "kdosi" pozval největšího teroristu světa do ČR? Vrána k vráně sedá!
  • Jestli to nebude daleko jednodušší což psavcům vadí a vymýšlejí nasr ávací akce. Asi ty oslavy budou v Polsku a Zeman když už bude tam pozval jej k nám... což se mééééédiáoním kracovníků nelíbí tož ZASE dělají dusno... Ci chcete od absolventů "estébáckých " spciálních studii našich ?universit?. Holt KONSPIRACE A DEZINFORMACE MÉÉÉDII VLÁDNOU...

    Ale jak ukázalo setkání na Albertově moc bych to Putinovi nedoporučovala... při kvalitě našich strážců osobností - neboli hradní ochranky -..nemuselo by to být vajíčko čím by se, se stafáží ochránců do něj někdo strefil.... Ono u čížků člověk nikdy neví
  • Zvlášť, když ji zve náš pan prezident Miloš Zeman *14*
  • To je jak si povídat s blbcema: "Mezinárodní den památky obětí holokaustu připadá na 27. ledna." Možná, až tě ta hloupost přejde, si tvoje okolí oddechne!
  • Něco je špatně - Osvětim je v Polsku tak nevím PROČ dle článku::Oslavy pořádá Česko, a ne Polsko, Proč zve Zeman ..Popř proč nezvou Poláci a proč to meorgamnizují oni či a proč je tak důležité tyhlety žvásty psát.
  • dzixy
    Žeby Zeman měl být tím, kdo by měl organizovat oslavu výročí osvobození polské Osvětimy se mi zdá být uhozené. Zřejmě Zeman již překročil zenit poslání i funkce prezidenta republiky. Jeho ego dosahuje "nebeských výšin". Čím výš, tím horší pád.
  • bojovala se stotisícovou japonskou flotilou. A jen díky tomu že amerika získala od Němců atomové bomby výměnou za záchranu před jejich ruským zajetím mohla bombardovat Hirošimu a Nagasaki. Ten hlavní úder nakonec provedli Sověti když zlomili vaz milionové Kwantungské armádě rozmístěné v Mandžusku
  • A jakpak by se tehdy, na podzim r.1941, měl Západ "aktivně angažovat" a přispěchat na pomoc tehdejšímu obklíčenému Leningradu ? Jen povídejte a přehánějte ! *3*
  • Fajn. A četl jste někdy o válce s Japonskem v Pacifiku ? To byla jedna a ta samá válka, nejen v Evropě !
  • To bych nebyl Čapisral, abych se tu nevysral. Jupííííí !
  • že tě to baví, být tady všem za vola....no ale tak svůj k svému, že..... *6*
  • Velká Británie má prezidenta??? to mi nějak uniklo, kdy ho volili?
  • Musim zjistit kterej den to bude, abych se raději zdržoval směrem na západ od našich hranic. Člověk nikdy u toho rudýho skřeta neví, co udělá. Jestli si sebou nevezme nějakýho rudoarmějce na dovolený s vypůjčenym tankem a raketometem. *3*
  • a urážet oponenty, pravdu nezískáš. Jen zdůrazníš svoji tupost.....ale u tebe tečko jsem už dávno rezignoval na záchvěv zdravého rozumu....
  • Cha cha, to bylo dobrý. *1* *1* *1*
  • Zvěrstva se děla, to nepopírám, o to je to smutnější. Při obklíčení dnešního Petrohradu zemřelo na 3.mil. civilistů, žen a dětí, hlady, umrznutím. Západ se taky nějak aktivně neangažoval přispěchat na pomoc.
  • Tak jedině, že si ho vezmeš domu ty. Musí přijít v noci a nahej, aby si náhodou nevzal sebou nějaký rudoarmějce na dovolený. A chraň ho Bůh, aby šlápnul na můj pozemek. *1*
  • No peppone, ty to ale máš vydlabaný. Ale to už jsem ti psal, co? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit