Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jede sedan, v něm soudruh Zeman. Rum a šunku, veze pro Tašunku!
  • Vlajku EU by vztyčil zřejmě i Schwarzenberg a je to jeden z mála kladů tohoto pána.A p.Zeman bude presidentem,který chce a má zájem spolupracovat s EU ,tohleto deklaroval vždy,i v období svého důchodcování na Vysočině.P.Baroso je vrcholný představitel EU a jsem rád,že p.Zeman již v roli presidenta pozve tohoto pána ke vztyčení unijní vlajky.No a když mu to nevyjde ,určítě ČR navštíví příležitostně jindy.Nikdy jsem naopak nechápal p.Klause,který odmítal tak jednoduchou věc:Jsme v EU a sluší se i na Hradě vyvěsit vlajku.I když to není povinnost,tak jak není povinností mít podobiznu presidenta ČR v úřadech a ve školách.Je to akt slušnosti a cti.
    • Jak dlouho jsi ty blitky potil, blbečku? Nikdo to nebude číst. Jsi v hajzlu.
      • Já jsem to četl a dávám mu zapravdu. Chápu, že to kremelským řitolezcům vadí.
        • Už jsi tady zas?Proč jsi ještě neemigroval, přece tady nezůstaneš pod Zemanem?
      • Asi jsi to přečetl.Ne asi,určitě a to tě oprudilo!
  • Po hradě se Zeman flinká, ožral se a teď tam blinká!
    • To jsi myslel Havla?
  • Konečně moudrý prezident po 23 leté vládě zlodějů, je to O.K.
  • Prezidentská standarta se znakem vepřové hlavy bude mít nápis: "Tlačenka s cibulí zvítězila nad vídeňským řízkem!"
  • Zeman je prezident nás všech, je to výborná zpráva!!!!
  • Rudořitníci, máte to marný, marný, marný...
    • Smrt kapitalismu, lidová fronta vpřed!
      • jsi k o k o t zloději nicků
  • Všichni uctívači EU brzy pochcípáte hladem, ale litovat vás nebudu, chraň bůh!!
    • Ty ale chcipnes s nami, p a k o. *11*
  • Taky si ji vztyčím, na WC.
    • Buď spokojen, když se vztyčí tobě....
  • Vlastizrádce smrdící tlačenkou! Fuj! Chceme suverenitu!
    • To jsem psal já a jsem na to hrdý, ne jako mamkomrd not cssd z vedlejší kanceláře *16*
      • ERO,nech toho,nebo si jdi hrat na pisek......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit