Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, správně, ta tam měla viset už dávno. Pak pověsit celou vládu hned vedle !
  • To je ale de/il, je tisíc jiných přednějších věcí.
    Jinak nick ERA je sprostě ukradený pravičáckým póvlem Not CSSD, na oba prosím nereagujte
    • Výraz póvl používáš poměrně často,ovšem pod jiným nickem a v jiných diskuzích.Jdu to najít.
      • Mám to. TEČKO
        • ???
    • Nikomu neporučuj, ubožáku.
    • Jestli zde nekdo krade nicky,tak pouze ty ty bolsevicka LUZO!!!!! *12*
  • Nejlepší by bylo kdyby ji shodil, tento neživotaschopný slepenec se brzy rozpadne!!
  • Ale toto je pouze akt ala Potěmkinova vesnice. Otázka zní, kam nás nový prezident bude směřovat jako stát, jestli doleva anebo doprava, tedy neustálý souboj východ se západem a vzhledem k jeho kontaktům na Kreml se obávám těch východních větrů... *7* *9* "Nashle v lepších časech." *3*
    • A ty vůbec víš, jak vznikly a co byly ty "Potěmkinovy vesnice" ??? Nepleteš si to s křižníkem "Potěmkin" ???
    • ... do sklípku nás bude směřovat
    • Jeste Te mirne doplnim-k te vlajce EU tam prijde vlajka Lukoilu,a Suchoju...
      • To Not CSSD: Bohužel máš asi pravdu....Nechce se mi věřit, že jsme jako národ takovým tupým stádem, kterého "opil rohlíkem", jeden ožralý komunisticko-mafiánský prognostik, který je v úzkém kontaktu s ropnými magnáty - z Lukoilu.. *7* *9* Holt, dokud tento národ nebude používat rozum, který dost často vymění za klobásu s hořčicí a "jedným orošeným", tak se tento národ z toho nikdy nevyhrabe.! *13* *9* *7*
        • Aha, dva pošahaní hňupové si zase přizvukují, jsem zvědav kdy se budou stěhovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit