Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... netušil jsem, že ti může v makovici hrábnout ještě víc, degene, ale mám z toho radost
    ... zamysli se, jestli ještě máš čím, nad tím, kolik lidí čte tvé blitky :))) 2? 3? 4? 5?
  • korektorem se nezabývej je to postižený ubožák!!
  • Pospíšil by nic nezhatil, milá tečko, protože tu amnestii podporovali všichni ODSáci, jelikož v tom jel kde kdo, jejich kamarádíčkové a stačilo dupnout a byli v zákrytu. Jak to říkal při prezidentské vobě Klause na Hrad Langr Bursíkovi v přímém přenosu v TV- když nebude Klaus prezidentem, tak bude hodně lidí bručet. A Pospíšil byl tím, kdo exekuční zákon, který vytvořil nejuznávanější právník Motejl , tento diletant s právnickým vzděláním z proslulé Plzně převoral na zákon lichvářský. Prostě Klaus byl král zlodějů a Pospíšil král lichvářů. Bylo by nejlepší, aby odešel na Kampu k Medě Mládkové a staral se o obrazy a neotravoval v politice. Už toho svinstva udělal více než dost. Na cara gosudara si tu leta hrál Klaus a nikdo ani necekl a volili jste ho všichni jak na běžícím pásu a opilec není jen Zeman, ale i Kalousek a další, tak laskavě hrajte fér. A to jsem Zemana na Hrad nevolil.
  • Ty prasáku dostaneš jednou ťafku aby se ti srovnal ksicht, jen se neboj. *15* *2* *1* *12*
  • Nechápu proč mě Česká a Moravská lůza kterou pohrdám ale u které jsem nucen
    před volbama škemrat o podporu neposadila na hrad.
    Naše strana TOP 09 vám zvedala DPH a náš člen Drábek sebral peníze
    zdravotně postiženým. To že S karta je náš tunel uznal i náš bačkora teda premiér.
    Za královský plat se chodím do práce prospat zatímco moji vládní kolegové
    provádějí sociální genocidu. Kořala a lhář upřímný křestan Kalousek
    opět přispěl k růstu státního dluhu.
    Lidi přivedl k žebrotě zatímco bohaté bránil před zdaněním jejich poctivě
    nakradených peněz. Takže kdo je gauner a má na naše lumpárny žaludek
    jistě nám dá ve volbách svůj hlas. *1* *1* *1*
  • Já měl také jiné kandidáty, ale že by KS hájil zájmy Německa, tak to je právě ten bulvár...Co by z toho ve svém věku prosím vás měl? Začínal u zelených, a to v té době moc šancí na parlament neměli.Myslím, že morální hodnoty KS jsou na mnohem vyšší úrovni než u Miloše Zemana, a to je důvod, proč byl pan Svěrák zřejmě jeho příznivcem. Víte, českým lidem chybí zkušenosti ze zahraničí, dívali by se na to u nás trochu jinak. Venku si lidé tolik nezávidí a utvoří si náhled v širších souvislostech. Všimněte si, že všichni lidé, kteří volili v zahraničí, volili z 99% KS.Proč asi? Vidí tady na ten bordel trochu lépe...s nadhledem, a také vědí, kdo za ten bordel tady může. Vždyť kdo seděl s VK na prognostickém ústavu? Kdo s ním podepsal opoziční smlouvu? Podívejte se na ten gang SPOZ, vždyť je to jeden podvodník a grázl za druhým.
  • To Martin: Bohužel je to asi holá realita tohoto morálně a mentálně zaostalého národa, kterému stačí nejapné a trapné bonmoty jedno ožraly z Vysočiny ze 4.cenové skupiny, který urazí kohokoli, kdo je zrovna po ruce...Proč se plete do problémů Blízkého východu, když doma pořádek nedokáže zařídit.. Máme svých problémů až nad hlavu a ty on elegantně neřeší. Pouze udělá bouři ve sklenici vody a na někoho mediálně vyleje kýbl sraček .. To je jeho styl politiky. Nic víc, nic míň... *9* *7* *13*
  • Když to říkáš ty ubožáku je to úsměvné!! *3* *3* *3*
  • Svěrák je velký blb, a hlupák, to už prokázal několikrát!!
  • Jak může Svěrák chválit zlodějskou vládu Nečase?To zůstává rozum stát.Pravděpodomně měl Svěrák z těch zlodějen pěkný apanáš.V této republice a nejen v ní mají největší platy lidé kteří nic nevyrobí.A také to podle toho vypadá. *12* *12* *12*
  • To Martin. Plný souhlas...Kéž by takových komentářů bylo více. *3* *14* . Protože člověka začíná občas přepadat zoufalost, že snad ani žádný rozum v této zdegenerované republice již není... *9* *7* Aspoň, že občas výjimky potvrzují pravidlo. *3*
  • Za tem marasmus jsou zodpovědní všichni, co to tu řídili 24 let, nejen Zeman, ale i Klaus a všichni prognostici, tedy i ten váš "skvělý" kníže. Pohyboval se tu na všech vysokých postech a co proti tomu udělal? Nic. Jel v tom také a ještě se spojil s jedním z největších gaunerů Kalouskem. Padáky, Palládium - kasárna na nám. Republiky a výčet by byl na celé stránky.
  • ... skuteční páni tě jebou, omezenče :)))
  • Já normálně zírám - kdo nevolil Zemana, tak je automaticky příslušníkem NSDAP nebo rakouským kolaborantem. I kdyby tady žádný Schwarzenberg nebyl a místo něj kandidoval pepa z depa, kdo mi vysvětlí, že zvítězila taková kreatura jako Miloš Zeman? Vždyť ten člověk evidentně na veřejnosti lže, poškozuje nás v zahraničí, chová se jako buran, je přímo zodpovědný za "rozkradení republiky" (podepsáním opoziční smlouvy a rozdělením sféry pro jednotlivé podnikatelské mafie sponzorující pol. strany), je mstivý, dohazuje manželkám zlodějů místo na ambasádách atd. To už jsme skutečně klesli tak hluboko, že nám to nevadí? To nám nevadí, že máme za prezidenta morální žumpu? Nebo je to skutečně odraz českého národa?
  • ... neuvědomuješ si, že plýtváš energií na komunikaci s bezmozkem :)))
  • ... snažíš se hodně, ale odsouzený k okopávání zde zůstaneš navždy stejně, nulo :)))
  • Já jsem Zemana nevolil, ale ve finále jsem nevolil vůbec, protože nebylo koho. Kníže není o nic lepší, než Zeman, když jede v tandemu s Kalouskem a hájí zájmy Německa, nikoliv ČR. Tak si to laskavě přiznejte, Martine. Prospí polovinu pracovní doby a pořád se někam cpe. Už jste viděl spát pokladní v hyper-supermarketu, řidiče tramvají, autobusů, metra, lékaře ,zdravotní sestřičky, učitele , dělníka u pásu, atd. ? A on to dělá běžně za velké peníze daňových poplatníků. Běhá ze strany do strany, jen , aby byl u korýtka. Peněz má sice dost, ale evidentně chce mít ještě více. Kdyby byl takovou osobností tak s Havlem tvrdě vystoupili proti Klausově privatizaci bez právního rámce, což byla gigakrádež za bílého dne. Nic takového neudělal, protože mu šlo pouze také o jeho ego a majetky, které potřeboval získat a některé získal podvodem, tedy dle rakouského práva nikoĺiv českého. Jinak by je nedostal. A kdyby byl K.SCH. tak skvělý , jeho schopností a znalostí by určitě využili jak Rakušané tak i Švýcaři před r. 89, ale nestalo se . Věděli dobře proč. Jen Češi si nechali vymýt mozečky a začali se před ním plazit. a Svěrák to předváděl opravdu dokonale při prezidentské volbě . Jeho filmy mám rád, ale jako člověka si ho nevážím. Nemá žádnou hrdost, plazí se před knížetem stejně jako Menzel. Oba nejsou víc než lokajové .
  • Dementní Zdeněk Svěrák patří na hnůj i s Nečasem.
  • Z tebe pořád něco leze. Bohužel jen samé hloupé plky. *1* *1*
  • I matka příroda občas udělá chybu a přivede na svět cvoka s nickem korektor. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit