Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... absolutně se nezabývám primitivními projevy sráčů, kteří mě chtějí trestat hlasováním :)))
  • ... pitomečkové se nemohou dočkat, aby mi to nandali, ale nedochází jim, že na ně kálím :)))
  • ... jsem nadšen, své ponižování lidského póvlu jsem dotáhl do naprosté dokonalosti :)))
  • ... primitivové se naivně domnívají, že je čtu, z toho jsem již vyrostl, ubohoučká přiblbla :)))
  • Bush, Obama, Hillary, už jim vědci otevřeli palice a vysypali se piliny
  • Kdo by se tady mohl ozvat jako prvni nez ten nejpovolanejsi . Bijec pitomecku a opravdu nezklamal. Silne zakomplexovany jedinec z vrhu rodicu presne jak je autor popisuje , Alkoholismus , pokrocile pohlavni choroby a patrne incest v rodokmenu . Prirozena geneticka degenerace ktera se zatim projevuje jen timhle neskodnym psanim a dehonestaci .
    Pochopitelne ocekavam ze moje vyblitky necte , nejaky ten degen , troska a samochvala sebe. Z oblasti kde se narodil je to bezna vec takovehle zatizeni. Matka prostitutka alkoholicka , konzumentka lacineho alkoholu , otec vice ve vezeni nez na svobode , rovnez alkoholik / otcu muze byt vic / , zalezi kdo zanechal nejsilnejsi geneticky odkaz. Kazdopadne ani jeden nestal v tomto smeru za nic , takze to co na tohle odepise zpusobem jemu vlastnim je onen tragicky vysledek. Dost mozne ze i nejaky ten pribuzny se na nem podepsal . Incest je u techto lidi bezny a nebere se jako nic mimoradneho.
  • ... prozkoumání mozku pitomečka tra la la by moc dlouho netrvalo :)))
    • ty žádný mozek nemáš chlíve
    • Pitomečka nemusí nikdo zkoumat na toho se stačí podívat.
      • nevim jstli ziva , ale ty usi sedi . Mimoto jeho pohyby .. primo citankovy priklad zamindrakovaneho psychopata .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit