Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě jenom drtí, jak najednou všichni pod nátlakem hypu a PR keců ohledně Battlefieldu úplně z duše nenávidí CoD, který hraje hromada hráčů ( stejně jako Battlefield). bylo už tisickrát řečeno, že CoD je linární střílečka, a to je pravda, jenže, a věřím že nejsem sám, mě to nevadí. Já když hraju singl, tak na to koukam jak na letní blockbuster ( což v jistym smyslu CoD je) a nechávám se bavit. Co na tom že to neni úplně nejchytřejší, co se týče grafiky, tak ta mi nevadí ( uznávam že Battlefield má hezčí, to je evidentní, a kdo to nepřizná, tak honí dodnes). Singl v BFBC2 mě taky bavil. A pak multiplayer, ruku na srdce, ten vás vážně nebaví? Mě baví oba, i CoD, I BFBC2 ( ale i starší). Nikdo z vás nehraje na lankách Modern Warfare, World at War? U nás to je evergreen. Já se hrozně moc těším na novej "bátl", jen mě trochu mrzí jak se lidi staví k CoDčku... Toť vše. A nemyslim to zle a nějak ofensivně :) mějte se lidi a nepirátěte :)
    • Já CoD prostě neřeším, zaprvé proto, že se z toho stává místo kvalitní série továrna na prachy a zadruhé proto, že všichni opěvují/zatracují BO jak šílení pro jeho prodejní čísla a spektakulární kvalitu. Prostě moc velký randál kvůli jedné průměrné hře.
    • kostejnesmrtelny
      Já s tebou úplně souhlasim, ale IMO za to nemůže BF3, ale obyčejná anti-mainstreamová póza proti opravdu hodně populárním a úspěšnejm věcem. Kdejakej fouňa najednou cítí potřebu dokazovat, že "on to až tolik nežere".
      Viz značnej výskyt blizz-haterů zhruba před rokem, kdy se hodně mluvilo o SC2; to samý se teď rozjíždí okola Zaklínače, před rokem a půl okolo Avataru atd. atd.
      Úspěch se prostě neodpouští *3*
      • Ano jasně. Tak to je. Já tu nechci shazovat hry typu Cod. Jen konstatuji, že to takhle dál nejde - vypouštět jen samé klony Cod jako primární sféru akčních FPS. Modern Warfare mě bavilo, ale po druhém díle už to nebylo to pravé a po chvíli hraní Black Ops, které jsem po druhé misi odinstaloval, mě došlo, že tohle není to pravé ořechové. Stejně jako psal někdo nademnou, dřív byly střílečky taky koridorové, ale bavili víc a hlavně dýl. Medal of Honor Allied Assault tehdy psotrčil střílečky zase dál a bylo to velice zábavné koridorové střílení s perfektní hudbou. Od jejich týmu se tehdy odtrhlo pár nadšenců a vznikl první CoD - a tehdy to začalo. První CoD byl v porovnání s MoH špatný, ale začal se rychle vylepšovat, jenže s nárustajícícm úspěchem je z toho bezduchá střílečka zakládajícíc si na scriptech a grafice. A všechny Medály od Pacific assault se bohužel snaží dohonit CoD a to je špatně... už to nemá z původními medály nic společného a je to jan další nonstop střílečka na pár chvil. Takže koridor ano, to nevadí, ale takto... už ne...
        • SedRicKCZ
          Přesně, jak bylo zmíněné v jednom Fight Clubu, že v posledních hrách se člověk strašně špatně sžívá s postavou. A ono je to logický, když hra trvá 6 hodin. S JC v Deus Ex jsem se totálně sžil a hraní mě neskutečně baví a táhne mě to dál. Zkoušel jsem hrát demo Bullet Stormu a musel jsem to po chvíli vypnout, protože takhle stupidní hru jsem ještě neviděl. Bezúčelné stupidní zabíjení by až zas tak nevadilo, třeba Serious Sama hraju rád, ale z tý hry vyzařuje taková podivná stupidita a nesmyslnost a nudila mě už po tak krátké chvíli.
          • Ano přesně tak... zžít se s postavou je dost důležité. Osobnosti jako Gordon Freeman, zloděj Garrett, Agent John Mullins, ale i třeba David Jones z IGI.... to jsou všechno hrdinové nenabádající k nějakému proamerikánskému či jinému směru, ale jsou to postavy s charakterem a stylem, který nám umožňuje naplno žít jejich příběhy a prožívat je tak jako by jsme byli jimi... a to ono
    • SedRicKCZ
      Já nevim v dřívějších dobách byly FPS taky dost koridorový. Duke, Wolf, Doom, Quake, ale tak nějak mě to bavilo víc. FPSka jsem vždy bral jenom na odreagování. Teda dokud jsem nenarazil na Deus Ex, kterej mi to vše překopal. Teď jsem ho rozehrál znovu a mám za sebou 40 hodin a nejsem ještě ani ve 2/3. Kdyby se vývojáři místo napodobování CoD snažili se více odlišit a dám lidem víc svobody. Byl bych radči kdyby se snažili být lepší než Deus Ex.
      • Jojo, nejakych narocnejsich her je malo. Ale Deus Ex je asi o necem jinem (kazdopadne je uzasnej). Tyhle hry si chtej hrat na valku, hraci si chtej hrat na valku, ale nikoho by asi nebavilo vyrazit na 6 hodin dlouhou patrolu, kde je jednou nekdo nastreli. Asi nejvic se te realite chtely blizit hry typu Flashpoint, Arma atd. Napad velkeho sveta s obrovskou volnosti, kde probiha konflikt nezavisle na vas je krasny, ale lidi nakonec bohuzel netahne. Je mentalne jednodussi zmacknout spoust a pustit ji az na konci hry. A to se projevuje na prodejnosti tech vaznejsich her vyse, na jejich rozpoctu a mozna i na podpore, protoze tyhle velke hry casto zabijelo mnozstvi bugu. Skoro se bojim, ze se to dokonce kazdym rokem zhorsuje a decka se bez milionu zarezu nudi. No, nezbyva nez doufat, ze treba novej OF neco nabidne...
        • proc furt narazite na decka? ne vsechny sou uplne konzolove lamy... me je 13 a bavi me tky spis realisticke hry ve stylu OF nebo ArmA... jinak mate pravdu - dnesni decka opravdu hraji jen lehke kraviny na PS3 ;)
          • kostejnesmrtelny
            Poněvádž jim je už 16 a jsou hrozně dospělý *1*
    • Cod je dobrý na odreagování, hrál jsem je všechny, ale když už po tolik let herní společnosti chrlí jen Cod za Codem tak už je to na pováženou. Co takhle taky trochu něoc jiného? Ano jsou tu i jiné FPS, ale jde většinou o nějaké scifi či podobné. Jde mi o tuto soudobou rovinu. Chtělo by to pojmout nějak jinak. A nemusí to být ani tak realistické, vlastně to nemusí být vůbec realistické. Stačilo by hergot něco promyšlenějšího, něco co překvapí a udrží. Už bylo dost 6hodinám nonstop střílení... Ani ve starym medálovy jsem nevystřílel tolik munice dohromady i s jeho datadiskama tak jako třeba v World at War:-)
  • táto hra ukáže krutý rozdiel medzi ps3 a xbox360. xboxová verzia má vraj byť niečo ako old-gen "levoboček" aj "vďaka" DVD kapacite a nízkemu výkonu cpu. ps3 naopak hrdo vedľa high-end pc verzií...tešíme sa!
    • hehe dobry vtip *1* .realny vykon xboxu i ps3 jsou vicemene stejne,teoreticky vykon je u ps3 vetsi,ale v realu to vychazi podobne.Co se tyce "ps3 naopak hrdo vedľa high-end pc verzií" to je dalsi hezky vtip *1*
    • Tak to jsem zvedav, kazdopadne bych se nebral pekne verzi na PS3 *3*
  • Opravdu me docela znervoznuje ucinnost zbrani. Kdyz v 1:24 ustreli razi 5.56 polovinu zabradli, tak to pusobi lehce komickym dojmem.:( vybuchy aut jsou vazne jako by kazde z nich bylo VB-IED a to strafovani vestoje s kulometem s neustalym strilenim neuveritelnou presnosti muj strach jenom dokresluje... Hraju BF dlouho a rozhodne se nechystam prestavat, ale v tomhle smeru zlatej OF Dragon rising. Ten alespon simuloval balistickou krivku strely a clovek mel co delat, aby trefil pres miridla, natoz strilet vbehu od boku.:)
    Co muzu srovnavat s realitou...uplne prvni video (RPG utok na druzstvo) na me pusobilo asi nejlepe. Hlaseni, kecy, atmosfera, vsechno dost povedene. Tohle posledni video je vazne CoD az moc.:(
    • Ano je to Cod, protože Cod představuje v moderní době něco jako kuřecí řízek s bramborem v restauracích. Čili osvědčenou kombinaci co téměř všem chutná. A teď se všichni budou snažit jej svrhnout, nebo alespoň napodobit. Co jiného čekat. Že to střílí přesně? No ano vždyť je to americká zbraň se super čuper red dotem - s tím přeci nemůžeš minout.... koho by dnes bavilo v akční hře se zabývat balistickou křivkou.... heh...
      • Jojo, mas uplnou pravdu....kazdopadne me to bavilo. Kdyz nekde vidim strilet pres red dot fullauto na 400m a soustrel na dva palce, tak se mi chce plakat.:)))
  • Vypadá to na další lineární proamerickou střílečku alá Irák, Afghanistán a podobně... Opět jen neustávající střílení hord teroristů, spoušta drsných hlášek amerických vojáků, "dojemný" příběh o americkém snu a ukázka moderní výstroje, kde na žádné zbrani nesmí chybět spusta harampádí a kolimátor... a nic víc. Předem 8 (néli 8)/10 avšak pod slupkou 5/10... takových her už tu bylo.... kdy už přijde někdo s něčím novým neokoukaným.... a nejde o grafiku, když chci něco fotorealistického koukn use na černý jestřáb sestřelen. Když chci hrá hru, potřebuji alespoń fungujícíc svět a zábavné principy, né jenom tady máě m16 a támhle už na tebe běžej. Božemuj. Doufám že Deaus Ex 3 bude alespoň něco originálního.... i když....
  • SedRicKCZ
    Podle videí, co jsem zatím viděl mně to dost zaujalo. Vypadá to hodně dobře, ale člověk by se neměl unáhlovat. Kolik takových hezkých ukázek u různých her už bylo a ne vždy to dopadlo hezky.
  • presne tak. Nieje vsetko zlato co sa blisti. COD je sice x krat viac predavana ako Battlefield hry ale co sa tyka kvality tak nesaha Battlefieldom ani po palec na nohach. To je ako porovnavat kvalitu Skodoviek a Porshe. *3*
  • Veľmi zavádzajúci Článok. Sú v ňom samé dohady hrajúce sa na fakty. Asi najslabší článok aký som na tiscali čítal... Áno, je to možno pekné, ale kedy sa komu páčila lineárnosť trebárs z hudbou od Basila (Barbar Conan)?
  • Už bolo na čase, aby skončila nadvláda CoDu. Nech žije BF3!!! *4*
  • COD je zapomenuto,občas ještě zapnu COD 4 ,protože to je dle mého poslední povedený (COD 3, nepovažuji za COD). Batllefield je batllefield, ať se drží toho co už má. Protože je to perfektni Fpska. . . :-)
  • když pomyslím na minimální nároky na hw, tak se mi dělá špatně :) *10*
    • kup si konzoli
      • Kdo by takovej nesmysl udělal, když už má compa? :D :D Možná kvůli pár gameskám co na PC nejsou, ale kvůli střílečce? Vyměnit myš a klávesnici za gamepad? Blázne :)
        • A pak, že konzolisti začínaj flame.
      • abych hrál ve 20ti- lidech? :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit