Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • + za technologický vývoj
    - za to, že hrajeme pořád jen Wolfensteina, jenom to jinak vypadá (jak jsme byli nadšení z AI z half-life...a kam jsme dospěli, to at si každý přebere posvém)
    multiplayer...tak na to jsem zvědavý. Jelikož se bude dělat pro širokou masu (konzole), tak mu moc šancí nedávám.
    • Tak ještě jinak. Už ted je jasné, že multipolayerový potenciál bude minimální. BF byl kvalitním multiplayerem do dvojky. (nevím jak 2145, ten jsem nezkoušel). Pokud chcete udělat multiplayer pro 16 hráčů, je mi už ted jasný, že se těch osum hráčů bude řezat ve třech uličkách. A kvůli tomu už tu dneska máme daleko lepší multiplayer .... ;-)

      Mín hráčů je zaručuje kvalitenější hru, ale pochybuju že autoři udou schopni udělat kvalitně interaktivní prostředí, když mrhají svůj potenciál na singl. Howk
      • Ted se bavis o konzolove verzi? Pokud se nepletu tak PC verze BF3 ma mit stale multiplayer pro 64 hracu.

        Pevne doufam ze z multiplayeru neudelaji CoD nebo Crysis 2, to by byl konec BF serie.
        Single at je jaky chce, ten veterany vubec nezajima.

        Ad mrhani casem na single>Tak hrozne to snad nebude. Multak muzou delat soubezne se singlem, kdyz engine je ten samy, tak doufam, ze do listopadu to zvladnou.
    • Hodnotit AI u primarne multiplayerove strilecky je myslim celkem zbytecne.
      I kdyby cely singl dopadl katastroficky, tak pokud nepodelaji multiplayer, tak maji uspech zarucen.
      • Uniká mi nějak pointa, multiplayerovým komplexním "simulátorem" porážet převážně singlové CoD... Proč? Už i tvůrci zapomněli o čem jejich série je? Spíš musí kmitat tak jak panstvo v managementu brnká...
        • Singlové CoD :DDD
          Od kdy?
          • Už od prvního dílu. Ono CoD taky ale nikdy, NAROZDÍL od Battlefieldu, nebylo i vzhledem k umístění plnohodnotného singleplayeru do hry, prohlášeno jako ryze multiplayerová záležitost. To, že si CoD zakládá v sérii i na hře pro jednoho hráče je prostě fakt, zatímco BF je původem čistě cílen jen na multiplayer, který by měl zůstat jeho hlavní náplní, tak to kolega výše myslel.
            • Ano u starších dílů singl byl ale přesto si myslim že hráči měli nahráno víc času na multi než singlu... To bylo tak do 4. dílu... Tam už byl singl jen jakýsi bonus a hráči měli drtivou většinu času strávenou na mutli a nikdy ne na singlu...
              A v současnosti... CoD7... Singl jednou behem pár hodin dokončit protrpet si to aby clovek aspon vedel o čem ten příbeh je... a že bych měl další čas trávit třeba tim že si ho dám znova... Tak si du hodit mašli... Každej hráč si pak ratši zapne multi a tam nahraje tu strašnou dobu hodin...

              Pokud podle vás CoD je singlová hra... Tak je to spíš urážka tech her opravdu zaměřených na singl... Nebo her které se to snaží mít aspon vyrovnané...
              Ale říct o CoD že je to hra pro jednoho hráče... Tak se zeptám jestli k nim došel internet...
        • Psychotic
          Převážně singlové CoD? Měl bych přestat pít.
    • V half life nebyla AI nic extra od té doby jsem už viděl mnohem lepší.
  • *strili
  • kdo videl poslední video tak tam sejmul borec RPGčkem celej barak. to maj enginu nastavený že je to celý papírový ? to se tak bude kacet každej barák? jen aby to nepřehnali s tou naskriptovanou "realitou" *5* .
    • smejki
      v to videu nepadá celej barák, a pokud, je to ustřižené. je vidět jen to, že se urval kus fasády
  • Budou to blbosti oboje, BF3 i další CoD... *12* *12* *12*
  • Pokud udelaji neco jako BF2 neni co resit, pokud se budou snazit udelat klon mezi CoD a konzolovym BC2 tak se ani nemuseji namahat :D
  • life28
    Proti COD už netreba robiť nič. Hra je mnohonásobne kvalitnejšia, COD je už porazené na plnej čiare a kráľom FPS bude BF. Problém je v predajoch a vo fanúšikovskej základni COD, no dúfam, že BF3 bude jasnou voľbou všetkých BF 2 hráčov a tých nie je málo.

    Dúfam, že vývojári si podobné preview berú na vedomie a usilovne opravujú tie drobné nedostatky, ktoré chýbajú k dokonalosti.
    • Nechi být hnidopich, ale šiml si někdo toho, že i když střílíte přes mířidla, tak stejně střílíte do toho křížku, který je od mířidel úplně jinde? já vím, je to drobnost, ale... Třeba je to jen u toho těžkého kulometu. kdo ví.
      • Nene, kouka pres kolimator. To ze mu to lita nad muskou je tim, ze nekouka pres miridla, ktera jsou pod urovni toho kolimatoru.:) vypada to pravda divne, ale je to tak spravne.:)
        • Tak díky za vysvětlení.
      • nechci byt hnidopich ale myslis to jak mu to tam kam ma kdyz nepouziva miridla ale holosight ?
  • Já jen doufám, že optimalizace dopadne jako v Crysis 2. Tzn. že to na vysoké detaily utáhnou i slabší stroje.
    • a ja doufám, že to bude tak dobře optimalizované, aby to vypadalo líp než Crysis 2 (což nebude problém), bylo to o dost náročnější na maximální nastavení - nechápu, proč by to na vyšší nastavení měli utáhnout horší stroje, to pak to vyšší pozbývá smysl.. ideální by bylo, kdyby to bylo na minimální tak náročné jako Crysis na střední (a vypadalo líp) a gradovalo to až pro extrémní nastavení, což bych si schoval až pro další grafiky (aby to dnešní nejlepší jednočipovky lehce nestíhaly)
    • To asi sotva pretoze Crysis 2 je stara technologia bez modernych efektov kdezto B3 bude efektmi prepchaty a tympadom narocnejsi na vypocty takze podla mojho nazoru to bude nieco ako Crysis ked svojho casu vysla. Vsimni si 3dmark11. Moje dve 6870 to na max davaju na 10 fps co je vdaka kope modernych efektov ktore dx9 hry jednoducho nemaju.
  • Battlefield 3 bude blbost. CoD je proste nejlepsi ! *5*
    • COD je minulost
    • Jsem vyhulenej ale i přesto bych neřek takovou totální píčovin*... já to bf 3 moc přeju aby sesadili codka! Protože cod si už nezaslouží být špička!
      • posledni vec kterou bych BF3 pral je aby sesadili COD .. pac to znamena, ze to bude jeste vetsi <>vina .. proc proste nemuzou udelat dobrou hru a neresit COD .. negativni vliv teto snahy je myslim jiz ted docela videt z videi .. tak preju at krome audiovizualu ohromi i necim jinym .. FPS scena to potrebuje jako sul ...
        • MPL jakéhokoliv battlefielda mi vydržel pokaždé v průměru min. 200hod herního času.
          U COD to je jen zlomek této cifry (vyjma prvního dílu). Což si myslím mluví za vše.

          COD nemá tak komplexní mpl a po čase omrzí. V tomto ohledu bude mít BF vždy navrch.

          Můj názor.
    • Haló, haló je někdo doma? Mysli killere, mysli!
    • Ooo, někdo chce mít rekord v mínusech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit