Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude to pecka a nakope to CODčku prdel hroznym zpusobem *6* *1*
  • Docela jsem zvedav, jak to bude vypadat na konzole, pry take budeme nadseni, celkem jim i verim, ale chci to videt na vlastni oci *3* A hlavne vsichni nepiste, ze to bude hnus *1*
  • No nevím,ale rozhodně kdo vyrůstal u COD jako já vý to,že se to nedá srovnávat s BF pač teďko hraju BF Bad Company 2,která byla spíše testovací projekt enginu pro BF 3.
    Jinak COD serie se dá říct jen Těmto COD 1,2,4 a dál no možná ještě 6 díl,ale boužel tady se přislo o vedení nebo li o Respown Studio,které by možná neco udělalo stěma číterama na které Triarch nemá a na další COD rozhodně taky ne,ale sou to kluci co umí zombíky a grafiku nic víc na celou hru nemaj to boužel umí jen Respown Studios pokuď je kluci z Aktivion Blizard konečně pustí od soudu tak možná by nám i něco daly na stůl což asi nebude jen tak a nás to stojí akorát peníze a radost z jejich tvorby!!!
  • Vypadá lepé Battlefield 3 než Crysis 2 ????
  • tak prajem dobre predaje. A u nas by sa mohli poistit specialnym balenim s prepiskou. To iste zaberie .
  • Bf nemusi a podla mna by ani nemal bojovat zbranami ktorimi bojuje COD.Prave naopak mal by sa od neho hrdo az opovrhlivo distancovat ako to len ide.Popravde mna uz len ta samotna insporacia codom znepokojuje.Ok mne osobne je singl uplne u prdele a nech z neho robia korikdorovu arkadu ale prosim prosim nechcem ani naznak toho v multy.Ako plan pretiahnut codistov ku komlexnejsiemu multiplayeri to je sice zaujimave ale dufam ze sa nebudu inspirovat codom aj v multiplayeri. Z tej predstravi mi ide mraz po chrbte.
    • Pete.palis
      Battl zůstává Battlem...pokud ho chtějí smést z povrchu herního, tak inspirace nepřipadá v úvahu;)
  • no nevim no :/ je to moc nahypovany :(
  • Pete.palis
    Velké mapy, Destrukce, Technika aj...dělá (v MP) Battlefield královnou tohoto žánru...COD nic takovýho nemá...Good bye Cod;)
    • COD má jednoduchou rychlou akci pro masy. A co jsem tak slyšel, tak BF3 bude akčnější než BF2...které zas bylo akčnější než 1942.
  • To jak se směje DICE CoD to už je pomalu jak smát se vozíčkáři :D
    Nebo možná spíš jak kopat do zdechliny...
    • jen aby se nakonec neukazalo, ze jsou to velkohuba prohlaseni, jako kdyz zaba ucila orla letatý
    • COD je trapnej vtip tak proc se na zachechtnout :D
  • doufám že to zase nezprzní datadisky jako u BF2 či dokupováním zbraní jak je tomu teď u play4free. Ve dvojce: Chceš efektivněji odstřelovat své nepřátele? Tak zaplať :)

    Kolikrát jsem obíral své mrtvé zámožné spoluhráče (protihráče) ze západu či zámoří, jen abych v infantry módu (BF2) získal takové hračky jako L96A (sniper) nebo G36L (medic)...
    ...a kolikrát padal k zemi jen proto, že oni měli a já ne.

    Psychologická nenuceně vnucená zlodějina a pěkně vychcaná. Nebylo to fér.
    • Mas asi na mysli datadisk special forces?
      To je aspon jediny ktery jsem si dokoupil a ani jsem to nepovazoval, za nejakou zlodejinu.
      Vzdyt Battlefield 2 dodal zabavu na par let, takze proc si nekoupit datac?
      Rozhodne to nebylo silenstvi typu mikroplateb u tzv free her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit