Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja nevim o cem to tu porad kecate ja sem na error 37 narazil jen v bete od plny verze jsem zadnej jinej error nevidel
  • Právě klikám na mrtvolu Blizzardu North skillem Revive. Hlasí to Error 37.
  • Tak to je přesně to čeho jsem se obával, že nastane. Možná jsem blbec ale dlouho jsem měl obavy, že to s touto hrou dopadne stejně jako s většinou her které dnes vycházejí. Za horentní peníze opatříš hardware, zakoupíš hru, nainstaluješ hru a následně jsi obeznámen s tisícem důvodů proč si ji nemůžeš zahrát nebo co všechno ještě ke hraní potřebuješ nebo... bla, bla, bla... Pro takový druh zboží bylo kdysi velice trefné označení "zajíc v pytli" nebo "kočka v měchu".
    "A ještě musíte mít připojení k internetu, specielní ovladače, specielní účet, specielní registraci... to bych musel být uplně vylízaný abych si D3 v současné době kupoval. Počkám tak rok, dva, potom si pobrouzdám po fórech a uvidím *1*
    • Shania
      Nesmíš věřit všem kecům co se o hře píší, hra funguje 97% času uplně v pohodě, zkus si starter edition co máš zadarmo, když nenarazíš na problémy tam, tak je nebudeš mít ani u plné hry.
    • zipp
      Já věděl do čeho jdu a neměl sem s hrou žádnej problém. Není všechno perfektní, třeba údržby serverů sou nepříjemný, kdyz mám odpolední a chci si dopoledne zahrát, ale jak říkám, počítal sem s tím. Mám nahráno cca 75h a můžu řict že mě hra nepřestává bavit.
      • Údržba serverů, to je snad to nejmenší. S tím musel počítat každý. Co se všechno ale stalo potom, s tím už nepočítal nikdo *1*
  • Tu sratchku ještě někdo hraje? *11* *11* *11*
    • ty, já, a miliony dalších chudáků
  • Autor tohodle paskvilu je dobrej kkt. Nevím, jestli je chyba blizzardu, když bance trvá ověření platby. Já si naopak online singl nemůžu vynachválit a doufám, že takovýchto her bude víc. Z rmah jsem už dostal 120 euro prakticky za nic. Jen víc takových her.
    • za nic? leda tak za 1000 ingame hodin..
  • xixixao
    Kriste pane, kdy už lidi co píšou na Games pochopí, že žádný offline mod pro Diablo III nikdy nebude a nemůže být, protože hra běží na serveru!!!!! To je jako chtít po Blizzardu, aby vydával offline mod WoWu.
    • Uz sa to da hrat aj offline je emulator tak neviem co tu splietas p....
      • Shania
        ano, emulator je, ale hrat se to rozhodne neda
  • postihuje to jen ty, u kterých Blizzard detekuje, že se zúčastnili Torchlight 2 bety
    • lol :D +1
      • To je tedy dobrý, já se zúčastnil taky bety Torchlircht II. A může říct, že je to velice dobrá a povedená hra. :-) Navíc nemá povinný online mód. Jo a mám Diablo III prakticky od začátku co ho vydali, tedy sem ho dostal o den později. A sem zatím velice spokojený, až na počáteční problémy, které sem očekával.
        Torchlircht II budu mít jen jako doplněk k Diablu III.
        S pozdravem.
  • Hmmm ti si Veskoslav@tiscali.cz? ci dali bana? *1*
  • No ja zadny problem s diablem nemel :)
    A zvladnout behem chvile 5M lidi je celkem zahul, spis jim to jde dobre si myslim ja. A zbytek urcite vyladi casem, doufam ze i itemy budou i jinak nez primarni atribut a vitalita ...
  • Shania
    Zajímavé, že tu nikdo nechápe, že čekačka je z důvodu ověření platby, takže pokud banka provede transakci hned, tak můžete hrát.

    Neříkám, že je to zrovna dobrý krok, ale tohle už teď tolik lidí neomezí a pokud si farmáři kupovali účty na nekryté kreditky, provedli převod věcí ve hře a opustili účet, tak je to pochopitelné opatření.
    • sankuri
      Zvlastni ze to trva jen u Blizzardu.
      • Vegen
        Ono to je bohužel u 99% článků
    • To tu nikomu nevysvetlis, tady jde lidem jen o to si zahatovat a zatrollit =) Dokonce si myslim, ze trollove maj programy a kdykoliv se na games.cz objevi clanek, ktery obsahuje slova "Blizzard" nebo "Diablo" tak je to upozorni, aby sli trollovat =)
      • nebo modern warfare, activision, skyrim, bethesda a vše co se týká EA ... začina to byt narodni sport, nadavat na všechny studia a hry, ktere jsou komerčně celkem úspěšné ... holt kolem malych projektu a meně znamych značek není takový humbuk...
        • Konzole mi sem do toho netahej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit