Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vítejte v nejdražší placené betě na světě. *4*
    • Shania
      No naprostá většina online her se postupně upravuje a odlaďuje a na D3 budou makat ještě roky. Takže si to klidně ber jako placenou betu, ale uvědom si, že i opravdová beta D3 byla v lepším stavu než plné verze většiny her na trhu.
    • WoW stál víc ne? :)
  • I když mě diablo baví a všechny ty problémy s lagama,odpojovánim atd. sou podle mě dost přehnaný tak si myslim že tohle je fakt docela blbý... *9* ke kvalitě diskuzí pod jakýmkoliv článkem který má v sobě "Blizzard" nemá ani cenu nic psát
  • Diskuze zde na games.cz jsou absolutne ty nejhorsi co jsem kdy kde videl, pocet trollu na jednu diskuzi je tady enormni. Redakce by mela zavest povinny registrace. Napriklad takovy Zing.cz ma diskuse v ramci moznosti docela v pohode, ale samozrejme jsou i tam vyjimky. Dokonce si myslim, ze i odpad vseho - Eurogamer ma lepsi komentare pod clankem nez tenhle odpad co je tady.
    • Ano, presunme se vsichni na forum Blizzardu, tam aspon budeme brecet na spravnem hrobe
      • To by sis musel nejdriv koupit jejich hru =) Ale muzes jim jit brece na support
      • To není dobrý nápad Wulfgare, vzhledem k tomu, že aby si tam mohl přispívat do diskuzí, musíš mít originalní hru. *1*
  • sankuri
    Blizzard proste D3 nezvladnul ve vsech smerech. Osobne jsem s pripojenim mel problemu minimum, ale pri predstave ze k te mizerne hre dostanu jeste takove mrzke pauzy ve hrani tak bych ragoval taky.
  • Průměrná doba čekání je den, maximální je tři, ale hlavně že nadávají hlavně ti, co s tim nemají žádný problém a jen se dělají strašně pobouřenými, jak zas ten ďábelský Blizzard sere na zákazníky...

    To opatření je jasně opodstatněné, naopak chrání zákazníky před podvodníky.

    Přístup do hry lidi dostanou, omezený, ale dostanou.

    Pokud s tím mají problém, můžou si zajít do obchodu, koupit krabici a problem solved... a pokud sou líní někam chodit, vždycky je tu možnost dobírky, ale to bychom tu měli další hromadu lidí nadávajících, jak si ta zasr*** pošta dovoluje ten balík přinést občas i mnohem později, než za 1-3 dny.
    • Prostě Blizzard to podělal. Čekat 3 dny. Teď už si to hateři asi nekoupí. *1* Taková škoda, s kým teď budu hrát v partě?
      • hateři mají nakoupeno už dávno a pořád vesele hrají
      • Trefné *1*
  • I never imagined such a creature! *2*
    • Look! More hidden footprints!
      • a este co hovori Scoundrel o Sukubach: "I am being attacked by angry, naked women. It's just like that summer at Kingsport"
        • Myslím, že k tomuhle článku nejvíc sedí: the evil magic bars our way *1*
  • Trolls rage continues. Part 25. Go.
    • Ne, pokračuje rage těch, kterým se nelíbí nemožně špatné praktiky Blizzardu a designová rozhodnutí, která z Diabla 3 udělala jeden velkej test RMAH. Protože to je jeho hlavní účel, nenech se vysmát.

      Koupíš si hru a musíš čekat až tři dny něž si ji celou zahraješ? To mi hlava nebere.

      No a lidi jako ty budou Dialo 3 dál bránit argumenty, který nikdy nemají nic společnýho s kritikou, která se na Diablo 3 snáší. Takže ano, pokud tě hra baví, tak hraj dál a užívej si to. Ale to nic nemění na tom, že praktiky Blizzardu jsou sr*čský. Ale to ty z tvé šťastné klikací bublinky nepoznáš.

      A pokud máš každého kritika Diabla 3 za trolla, tak jsi bez prominutí hlup*k.
      • ("Protože to je jeho hlavní účel, nenech se vysmát.")
        RMAH mě nezajímá, hraju HC. Navíc, nutí mě nikdo k používání RMAH? Check.

        ("Ale to nic nemění na tom, že praktiky Blizzardu jsou sr*čský. Ale to ty z tvé šťastné klikací bublinky nepoznáš.")
        Praktiky Blizzardu jsou sráčský, protože to říkáš ty a pár další lidí a já sem zaslepený. Check.

        ("A pokud máš každého kritika Diabla 3 za trolla, tak jsi bez prominutí hlup*k.")
        Nemám, ale díky, že jsi si tuhle větu neodpustil. Takže závěr. Jsem zaslepený fanboy, protože mě hra baví a ty máš pravdu. Check. Thx&Bye.
        • RMAH nie je nutné využívať , ale po skúsenostiach z hraním si myslím, že dropy z bossov sú tak -10 levelov pod môj level. A len výnimočne padne niečo lepšie. Čiže môžeš grindovať stále to isté dookola a dúfať, že padne niečo lepšie, alebo to vzdáš a začneš browsovať AH. A myslím, že Blizz práve s tým ráta, že väčšine ľudí dojde trpezlivosť.
          • jokky: Teď nevím, jestli máš na mysli GAH nebo RMAH, protože pokud někdo dává reálné peníze do hry, protože mu došla trpělivost, není imho něco v pořádku. Nicméně když má někdo prachy a je mu to jedno, tak ať si to koupí. On si urychlí postup hrou, je to jeho věc, MĚ SE TO VŮBEC NEDOTÝKÁ. Navíc, sám jako prodávající hráč můžeš na takových lidech vydělat, takže to z tohodle pohledu můžeš brát jako pozitivum.
            • Ok, takže se potom můžeme shodnout na tom, že je to pro dobro hry. Blizzard z toho má peníze. Obchod mezi hráči funguje. Hra bude mít podporu roky.
            • Možnosť utratiť realne peniaze v hre tu bola už pred Diablom 3. Nákup goldov alebo postavičiek či už do Wowka alebo D2.
              A v D3 Blizz len našiel spôsob ako tieto aktivity preniesť z Ebay a rôznych stranok na seba a mať z toho zisk. Pretože ľudia sú ochotní platiť realne peniaze za ingame predmety. A tým ako nastavil spektrum dropov z bossov, len tomu zľahka napomáha *7*
          • Ano, přesně s tím Blizzard počítá a tak to je.

            A lidi jako Hmmm jsou prostě jako automatoví gambleři, kteří si pořád nalhávají, že jednou vyhrajou, a tak hážou jednu minci za druhou.

            Jenže vyhraje jen Blizzard. A nebo v lepším případě nevyhraje nikdo a hráč jen stráví čas zbytečným grindem než s tím sekce.
            • Koukám, že ty dokonce dokážeš přes internet nahlédnout do lidské duše. To se hodí. Až si budu chtít někdy zajít k psychologovi, tak se ozvu. Btw, asi se budeš zlobit, ale opět nemáš pravdu. Nevyhrává jen Blizzard, ale i hráči, co už něco vydělali (minimálně cenu hry) na RMAH. Osobně takové znám. Nice fail.
        • Check, check, check.

          Doufám, že se těšíš na ty nemožně špatný dropy na Infernu?

          Ale hej, o tom přece ta hra je. každá další obtížnost je stejná jak předchozí, jen číslička jsou větší. Životy, zranění, i čas který musíš strávit bezduchým grindem něž budeš moct postoupit dál.

          Takže check, check. Diablo 3 je ...
          • Jdeš na to špatně milý Evžene. Špatné dropy (bavím se o nej itemech ve hře) byly už v Diablu 2 (a možná ještě horší, než v Diablu 3). To, že měl každý relativně brzy uber gear byl důsledek masivního botování a dupování nejvzácnějších itemů (hlavně run a perfect rares).

            Co se týče obtížnosti a grindování, nezlob se, to bude asi omyl, já myslel, že jsi hrál předchozí díly, kde to bylo úplně stejné a úplně o tom samém. Měl sem dojem, že Diablo 3 je pokračování, tak sem zmatený. Nevím, nějak mám dojem, že jeden z nás si tady spletl dveře.
            • Diablo 3 je fail po všech směrech.

              Neuděláš s tím nic.

              Tak jen dál klikej, nic víc ti nezbývá.
            • Sakra, proč já se tady tak namáhám argumenty, když je to jasné jako facka? Nejsi ty Evžen?

              Btw, one-hit killy byly v Diablu 2 taky, nevíš o čem mluvíš, zbytek tvého postu je snůžka útoků bez jediné pointy, takže bye bye trolíku.
            • Takže milý Blizzdrone, je jasné, že jsi se nechal naprosto opít rohlíčkem = jménem Diablo.

              Ano, v D2 grind byl, ale rostoucí obtížnost a postup neznamenala jen vyšší číslíčka a víc onehit killů pro moby zaráz.

              Mám dojem, že jsi perfektní Blizz zákazník. Jak se těšíš na Titan? *3*
  • Look! more hidden footprints
  • Diablo je evidentnim prikladem toho, ze pirateni hry nekazi... Komu se hra libi, tak si ji zaplati (i kdyz si ji treba predtim stahne na vyzkouseni) - viz treba prodejnost zaklinace bez DRM. A komu se nelibi, tak jej ke koupi neprinuti ani fakt, ze se hra neda ukrast a tim padem si ji nezahraje. Ja nad diablem zlomil hul uz pri prvnich informacich o nutnosti byt neustale online a aukce za realne penize (z kterych si Blizzard bere slusnou dan...).

    Naopak fandim vyvojarum F2P her jako je WoT, kdy ma hrac moznost si hru vyzkouset a po tydnech stravenych u hry mu prijde uplne normalni vyvojarum poslat par stovek, aby meli prachy na vyvoj novych map
    • Jasne ze nekazi, to prece jasne vyplyva z prodeje zaklinace (1m prodano, 10 m warez) a diabla (6m prodano za tejden, 0 m warez)
  • Tapeta pro každého Diablo hatera:

    Error 37

    • Kr.Pa
      http://www.theshirtlist.com/wp-content/uploads/2012/05/Error-37-640x440.jpg
    • Loool. Bych se nedivil, kdyby bylo i tričko.
      • tričko taky je :D
        • :D
    • kokso a je to zadarmo a pripojenia! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit