Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, zlepší se to. To je vše, co jim tak zbývá říct. Všechno se zlepší.
    Ne, nezlepší.

    (v=WCZbVLOcYu0)
  • Ja som tomu dal 30% a mal som pravdu. Ja však nie som fanboy a ani mi Blizz nestrčil do obálky klobásu, s lístkom, že pod 8 nemôžem. *1*
    • Ty si asi zvyklý na jiné klobásy, to docela chápu.
      • My heteráci máme iba jeden druh klobás, väčšinov z prasiatok, ale tvoja asociačná vlna je tiež dobrá. Dúfam, že ti to niekedy výde. *1*
        • Sakra, heráci a prsatky, na koho tady člověk nenarazí...
  • Nezajímá mě multiplayer, nezajímají mě aukce. To se mám kvůli singlu nechat takhle šikanovat? Ať si Blizz narve celé Diablo do špic.
  • Od začátku to smrdělo průserem, když tolik tvrdošijně obhajovali jak bude nutnost být neustále připojen k netu skvělé a úžasné bez čeho se žádný pařmánek nemůže obejít. Tohle je jen důsledek. Mno já k singl net fakt nepotřebuju ( odznáčky oželím ) Je k tomu být neustále připojen vůbec nějaký rozumný důvod?
    • RockStar
      Už jede nějaký server emulátor jo? No řeknu ti to asi takhle. WoW neoficiální byla úplně jiná hra než ofiko servery. Naprosto neporovnatelná věc.
      • Byla no, Ping 20ms vs 250ms *1* *1* *9*
  • Pokud nebude konzolové Diablo 3 vyžadovat připojení, tak koupím, ale tenhle lagující paskvil závislý na netu (kdo to kdy slyšel - SINGLEPLAYER přes net!!!) nechci doma vidět ani náhodou.
    • Je pravda, ze plynule hra proste nebezi, vzdycky se behem hrani alepon jednou trhne. A to mam 5 Mbit/s pripojeni. Plus jsou servery obcas OFF, to se mi stalo jednou. Ta pritomnost ostatnich lidi / aukci, ma svoje vyhody i nevyhody... Nevyhoda je, ze me jen VYJIMECNE padne za meho hrani dobra vec (coz je evidentne systemovy, abych se sebral a tu aukci navstivil). Vyhoda je, ze kdyz jsi v casti, kterou nemuzes dat (tusim u posledni obtiznosti to bude aktualni, tam ale zatim nejsem), reknes si o pomoc, nekdo se pripoji a uz to jde. Ve finale tak vyhrava blizzard nikoli hrac, protoze je jasne, ze protipiratsky ta ochrana funguje dokonale. Blby je, ze je i protihracska... Divny slovo co? :)
    • RockStar
      Si asi nepamatuješ na začátky Steamu a Half-Life 2...
      • Není rok 2004, ale 2012.

        (v=WCZbVLOcYu0)
  • Ou jé, další porce Diablo průserů, už bylo na čase. *2*
  • Tak to už se začínám trochu bát o SC2:HotS O.x
    • C o doslo ke spojeni Activision-Blizzard jde to s touhle firmou hodne z kopce *11*
  • Diablo 3 radeji nemelo vubec vychazet.
    • Tak to je největší pičovina, kterou jsem kdy slyšel. Nemáš prachy na originálku, co...? Tak budeš radši pičovat na forech. SOCKO!
      • Misto hrani D3 si bez radeji vymackat jebaky, aby ses obcas mohl ukazat mezi lidma ty trotle
      • Á, místní sprostej dlaždič.
        • Vidíš. Dokonce ty si toho všimneš, ale bloku IP natrvalo nedocílím. Víc už pro to fakt udělat nemůžu a už mě to celkem otravuje..:(
  • Já to říkal.
    • A já sem o tom mluvil s panem okresním hejtmanem už před válkou...
  • to uz je na double facepalm :D http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120213055636/uncyclopedia/images/5/52/Double-facepalm.jpg
    • http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/359/2/7/double_facehoof__rainbow_dash_by_atomicgreymon-d35mbhe.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit