Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...neskutocne demetni...

    stopped reading here

    troll

    nothing to see here

    move along
  • Nechci být vysírka, ale na mé krabici Diablo 3 je napsáno: "Internet Connection Required". Tedy dle mého názoru to splňují. Jinak z Diabla 3 jsem byl docela zklamán čekal jsem, že to bude lepší pecka. Není to špatné, ale ovládání skillů mi nevyhovuje stejně jako, že přepínání kouzel není pružnější. Rozhodně to není hra roku, ale taky to není vyložený propadák. Prostě lepší průměr.
  • Veskoslav
    Dementti a dál jsem nečetl....
  • Veskoslav
    On je rozdíl 37 a 503. A byl to rozdíl třeba už u Sc II.
  • Shania
    možná proto, že to není prohlížeč, a je to jejich systém, mají desítky jiných chybových hlášek.
    Error 37 je pro přetížení serveru, ale neplatí i pro údržbu jako 503
    Navíc chyba 37 už by se neměla objevovat, přidali frontu na login serveru.
  • Shania
    Kdo je dement? ten kdo hovoří s vlastní zkušenosti, nebo ten kdo dělá z komára velblouda a záměrně tu rozšiřuje polopravdy?

    Problém je, ze lidi berou hru jako kdyby byla offline, pokud to ale bereš z pohledu online her, což D3 je, tak zas tak šílené problémy s hrou nejsou. Pár týdnu po startu byla sem tam extra údržba, občas to pár hodin nejelo, ale to už je dávno pryč.

    Když to srovnám se startem SW TOR, tak jsem první měsíc po startu měl tříhodinové fronty, bylo to daleko horší jak 37 a kolik se o tom napsalo článků?

    Kdo teď tvrdí, že se hra nedá pořádně hrát prostě lže, nebo má problém jen on, neplatí to globálně.

    Dál mě fascinují lidi, co po sto hodinách ve hře, napíšou, tohle je sračka, už mě to nebaví, je to průměrná hra atd. Ale presto u ni strávili šílené množství času, přijde mi to jako klasicky vyhoření.
  • Jak se ti v noci spí? asi hodně špatně při pomyšlení, že by i ostatní hry mohli být online only že? *1* No, budoucnost trolováním nezměníš, smiř se s tím *2*
  • No samozřejmě, všichni kdo nemají se hrou problém, což je mimochodem drtivá většina, tak jsou tupci a dementi:D. Ano zhruba před měsícem byl výpadek serveru a od tý doby to běží v pohodě, ježíš to je problém teda:D Jen by mě zajímalo, jak ty můžeš vědět kolik má blizz neplatných plateb? A ano tento krok blizzu je mi skutečně u análu a pokud to omezí gold spamery tak ho i vítám. Hru si může každej koupit i v obchodě a tam žádný omezení není:).
  • Kr.Pa
    Nechápu, proč tomu říkají error 37, vždyt je to klasická 503 ...
    blizzard musí mít stále vše unikátní ...
  • Kr.Pa
    http://www.theshirtlist.com/wp-content/uploads/2012/05/Error-37-640x440.jpg
  • Trol.diskuzni
    Gamesáčtí blizzdroni v diskuzích k D3 neúnavně skandují: Hail to the Activision, hail to the Activision!!! *5*
  • *v ustrety
  • Fanboyovia Diabla 3 su neskutocne demetni, ste take tupe ovce, ze vsetko obhajujete...

    Ad vypadky pripojenia...Konecne vy dute hlavy pochopte, ze to, ze vy ste ich nemali, neznamena, ze ich druhi nemaju...Staci pozriet fora obecne a reakcie ludi...Ale ja viem, Diablo 3 je technicky dokonala hra bez chyb a zaidne problemy so servermi nie su ...Hahaa...Asi preto bol v Europe par dni po vydani vypadok serverov na cca 12 hodin, ze?

    Co sa tyka tohto tu...Dalsia arogantnost a demencia z ich strany...Ale jasne, blbi fanboyovia to obhajovat budu...Vo vseobecnosti, dute hlavy, overenie banvkovej platby do zahranicia trva nejake 2 ci 3 dni, kto nakupuje cez net z UK ci cez steam, tak vie, kedy mu peniaze z uctu realne zmiznu a dokedy tam na ne ma len rezervaciu...Drviva vacsina predajcou na nete, co sa tyka UK eshopov, digitalne obchody s hrami toto riziko beru v uvahu a hru vam daju hned a necakaju na potvrdenie platby zo strany banky...napr. kupite hru cez steam pomocou debetnej/kreditnej karty, ak su udaje spravne a platba bude akceptovana Mastercard ci Visou, mate okamzite hru na ucte, mozte stiahnu a hrat...Ak sa objavia problemy s kartou, pripadne platba nebude akceptovana, neskor vam hru vymazu z accountu alebo ho locknut....Ide v ustreti zakaznikom aby mohli hry hrat hned a mozne riziko z refundacii beru na seba...

    Ale nie, Blizzard to robi opacne, z celkoveho mnozstva platieb je mozno 1% aj menej neplatnych, resp. platene kradnutymi kartami ale napriek tomu sa rozhodnuu toto riziko, resp. cakanie previest na stranu zakaznika, ktoremu v okamihu platby realne odidie z uctu 50 eur, nakolko bude rezervovane a Blizzard ich dostane az neskor, nakolko medzibankove transfery trvaju nejaky ten cas a za to obdobie ma zakaznik prachy v riti a moze si tak hrat akurat demo...

    Ale demencia fanboyov Diabla 3 sa ukazala opat...Zacnu krvopotne obhajovat, ze to nie je chyba Blizzardu ale banky, ze medzibankove prevody trvaju cca 2 ci 3 dni a aj to len overenie platby....Tak vam vsetkym dementnym fanboyom odkazujem, aby sa vam to iste stavalo aj v obchode a ked platite kartou, tak aby ste museli potom po nakupe cakat hodiny pri pokladni na overenie platby. Na smiech toto jak moze byt niekto taky blby a sprosty.
  • MrSanta
    V diskuzi pod článečkem je to víc rozebráno. Evidentně je v Německu povinnost mít na krabici napsáno "nutnost neustálého připojení k internetu". Jak je to přesně napsáno na krabici samozřejmě nevím, ale co jsem pochopil, tak tam prostě schází to "neustálé" a to je v Německu problém. Podle toho co je v diskuzi dostala stejný dopis EA kvůli Originu.
  • Nikdo tě nenutí, abys to na té krabici četl. Jsou lidé, kteří tyhle informace ocení. Jiní než ty. S jinými potřebami a zájmy než ty. Teď se nad tím chvíl zamysli. *3* Jak tě konkrétně poškozuje to, že dodavatel poskytuje spotřebiteli více informací o svém produktu? No nijak, že. Mě třeba zajímá, že musím odevzdat svoje osobní údaje do Blizzardu.
  • " Start hry se těžce nepovedl. Nějaké problémy při launchi asi očekával každý, ale že se potáhnou tak dlouho asi nečekal nikdo."
    no ja neviem ale osobne som nemal ziaden problem ani v tedy ani teraz...mam tam uz nejake hodinky nahrate a stale to bavi ;)
    u mna je to podarena hra a s netom problem nemam kedze je to tak povediac uz zakladna vybava :D
  • Shania
    Nesmíš věřit všem kecům co se o hře píší, hra funguje 97% času uplně v pohodě, zkus si starter edition co máš zadarmo, když nenarazíš na problémy tam, tak je nebudeš mít ani u plné hry.
  • Shania
    Soudit se kvůli tomu, ze na obalu neni uvedeno:
    permanent internet connection required
    Battle.net registration is not a one-time procedure to enter a key
    D3 can only be used if the player creates a personalized account on Battle.net

    je fakt dobrej vtip, pokud se nepletu, tak na obalu je vyžaduje připojení k internetu, to je jako by u starých her musel být uveden nepodporovaný hardware, operační systémy na kterých nefunguje atd.

    zachvilku bude na krabicich napsano: Naprosto úžasná hra pro jednoho hráče a na zadní straně mikro písmem: obsahuje 0.02 hry pro jednoho hráče.
  • Tak jim třeba!
  • MrSanta
    "Německo" vs. Blizzard: http://www.rpgwatch.com/show/newsbit?newsbit=19883

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit