Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja nevim o cem to tu porad kecate ja sem na error 37 narazil jen v bete od plny verze jsem zadnej jinej error nevidel
  • Údržba serverů, to je snad to nejmenší. S tím musel počítat každý. Co se všechno ale stalo potom, s tím už nepočítal nikdo *1*
  • To je tedy dobrý, já se zúčastnil taky bety Torchlircht II. A může říct, že je to velice dobrá a povedená hra. :-) Navíc nemá povinný online mód. Jo a mám Diablo III prakticky od začátku co ho vydali, tedy sem ho dostal o den později. A sem zatím velice spokojený, až na počáteční problémy, které sem očekával.
    Torchlircht II budu mít jen jako doplněk k Diablu III.
    S pozdravem.
  • ty, já, a miliony dalších chudáků
  • hateři mají nakoupeno už dávno a pořád vesele hrají
  • zipp
    Já věděl do čeho jdu a neměl sem s hrou žádnej problém. Není všechno perfektní, třeba údržby serverů sou nepříjemný, kdyz mám odpolední a chci si dopoledne zahrát, ale jak říkám, počítal sem s tím. Mám nahráno cca 75h a můžu řict že mě hra nepřestává bavit.
  • Právě klikám na mrtvolu Blizzardu North skillem Revive. Hlasí to Error 37.
  • Tak to je přesně to čeho jsem se obával, že nastane. Možná jsem blbec ale dlouho jsem měl obavy, že to s touto hrou dopadne stejně jako s většinou her které dnes vycházejí. Za horentní peníze opatříš hardware, zakoupíš hru, nainstaluješ hru a následně jsi obeznámen s tisícem důvodů proč si ji nemůžeš zahrát nebo co všechno ještě ke hraní potřebuješ nebo... bla, bla, bla... Pro takový druh zboží bylo kdysi velice trefné označení "zajíc v pytli" nebo "kočka v měchu".
    "A ještě musíte mít připojení k internetu, specielní ovladače, specielní účet, specielní registraci... to bych musel být uplně vylízaný abych si D3 v současné době kupoval. Počkám tak rok, dva, potom si pobrouzdám po fórech a uvidím *1*
  • Shania
    No naprostá většina online her se postupně upravuje a odlaďuje a na D3 budou makat ještě roky. Takže si to klidně ber jako placenou betu, ale uvědom si, že i opravdová beta D3 byla v lepším stavu než plné verze většiny her na trhu.
  • lol :D +1
  • Ok, takže se potom můžeme shodnout na tom, že je to pro dobro hry. Blizzard z toho má peníze. Obchod mezi hráči funguje. Hra bude mít podporu roky.
  • Shania
    ano, emulator je, ale hrat se to rozhodne neda
  • Uz sa to da hrat aj offline je emulator tak neviem co tu splietas p....
  • Tu sratchku ještě někdo hraje? *11* *11* *11*
  • Autor tohodle paskvilu je dobrej kkt. Nevím, jestli je chyba blizzardu, když bance trvá ověření platby. Já si naopak online singl nemůžu vynachválit a doufám, že takovýchto her bude víc. Z rmah jsem už dostal 120 euro prakticky za nic. Jen víc takových her.
  • Možnosť utratiť realne peniaze v hre tu bola už pred Diablom 3. Nákup goldov alebo postavičiek či už do Wowka alebo D2.
    A v D3 Blizz len našiel spôsob ako tieto aktivity preniesť z Ebay a rôznych stranok na seba a mať z toho zisk. Pretože ľudia sú ochotní platiť realne peniaze za ingame predmety. A tým ako nastavil spektrum dropov z bossov, len tomu zľahka napomáha *7*
  • Konzole mi sem do toho netahej *1*
  • nebo modern warfare, activision, skyrim, bethesda a vše co se týká EA ... začina to byt narodni sport, nadavat na všechny studia a hry, ktere jsou komerčně celkem úspěšné ... holt kolem malych projektu a meně znamych značek není takový humbuk...
  • xixixao
    Kriste pane, kdy už lidi co píšou na Games pochopí, že žádný offline mod pro Diablo III nikdy nebude a nemůže být, protože hra běží na serveru!!!!! To je jako chtít po Blizzardu, aby vydával offline mod WoWu.
  • Vegen
    Ono to je bohužel u 99% článků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit