Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • postihuje to jen ty, u kterých Blizzard detekuje, že se zúčastnili Torchlight 2 bety
  • Hmmm ti si Veskoslav@tiscali.cz? ci dali bana? *1*
  • sankuri
    Zvlastni ze to trva jen u Blizzardu.
  • No ja zadny problem s diablem nemel :)
    A zvladnout behem chvile 5M lidi je celkem zahul, spis jim to jde dobre si myslim ja. A zbytek urcite vyladi casem, doufam ze i itemy budou i jinak nez primarni atribut a vitalita ...
  • WoW stál víc ne? :)
  • To tu nikomu nevysvetlis, tady jde lidem jen o to si zahatovat a zatrollit =) Dokonce si myslim, ze trollove maj programy a kdykoliv se na games.cz objevi clanek, ktery obsahuje slova "Blizzard" nebo "Diablo" tak je to upozorni, aby sli trollovat =)
  • Shania
    Zajímavé, že tu nikdo nechápe, že čekačka je z důvodu ověření platby, takže pokud banka provede transakci hned, tak můžete hrát.

    Neříkám, že je to zrovna dobrý krok, ale tohle už teď tolik lidí neomezí a pokud si farmáři kupovali účty na nekryté kreditky, provedli převod věcí ve hře a opustili účet, tak je to pochopitelné opatření.
  • Vítejte v nejdražší placené betě na světě. *4*
  • I když mě diablo baví a všechny ty problémy s lagama,odpojovánim atd. sou podle mě dost přehnaný tak si myslim že tohle je fakt docela blbý... *9* ke kvalitě diskuzí pod jakýmkoliv článkem který má v sobě "Blizzard" nemá ani cenu nic psát
  • Myslím, že k tomuhle článku nejvíc sedí: the evil magic bars our way *1*
  • Trefné *1*
  • To by sis musel nejdriv koupit jejich hru =) Ale muzes jim jit brece na support
  • To není dobrý nápad Wulfgare, vzhledem k tomu, že aby si tam mohl přispívat do diskuzí, musíš mít originalní hru. *1*
  • jokky: Teď nevím, jestli máš na mysli GAH nebo RMAH, protože pokud někdo dává reálné peníze do hry, protože mu došla trpělivost, není imho něco v pořádku. Nicméně když má někdo prachy a je mu to jedno, tak ať si to koupí. On si urychlí postup hrou, je to jeho věc, MĚ SE TO VŮBEC NEDOTÝKÁ. Navíc, sám jako prodávající hráč můžeš na takových lidech vydělat, takže to z tohodle pohledu můžeš brát jako pozitivum.
  • Ano, presunme se vsichni na forum Blizzardu, tam aspon budeme brecet na spravnem hrobe
  • a este co hovori Scoundrel o Sukubach: "I am being attacked by angry, naked women. It's just like that summer at Kingsport"
  • Koukám, že ty dokonce dokážeš přes internet nahlédnout do lidské duše. To se hodí. Až si budu chtít někdy zajít k psychologovi, tak se ozvu. Btw, asi se budeš zlobit, ale opět nemáš pravdu. Nevyhrává jen Blizzard, ale i hráči, co už něco vydělali (minimálně cenu hry) na RMAH. Osobně takové znám. Nice fail.
  • Diskuze zde na games.cz jsou absolutne ty nejhorsi co jsem kdy kde videl, pocet trollu na jednu diskuzi je tady enormni. Redakce by mela zavest povinny registrace. Napriklad takovy Zing.cz ma diskuse v ramci moznosti docela v pohode, ale samozrejme jsou i tam vyjimky. Dokonce si myslim, ze i odpad vseho - Eurogamer ma lepsi komentare pod clankem nez tenhle odpad co je tady.
  • Diablo 3 je fail po všech směrech.

    Neuděláš s tím nic.

    Tak jen dál klikej, nic víc ti nezbývá.
  • Sakra, proč já se tady tak namáhám argumenty, když je to jasné jako facka? Nejsi ty Evžen?

    Btw, one-hit killy byly v Diablu 2 taky, nevíš o čem mluvíš, zbytek tvého postu je snůžka útoků bez jediné pointy, takže bye bye trolíku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit