Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret
    Dohral jsem upiratenou kopii zhruba za 5 hodin a uz dlouho se mi nestalo, ze by mi z nejake hry bylo tak na nic, mozna z posledniho Tomb Raidera. Upiratenou proto, ze bych radsi ty penize spalil v grillu nez je dal zodpovednym investorum.

    Hra je jinak naprosto krystalicka propaganda ad absurdum. Zbytek spojenych statu za betonou megazdi jako posledni vyspa svobody, ktera je jinak precpana supermoderni vojenskou technikou a zebrajicima civilama (jak priznacne) obehnana "divocinou" kde se rozleza prekvapive jihoamericka hrozba dokonale organizovanych hrdlorezu. Cele je to tak ukrutne debilni, ze se tomu ani nejde smat. Technologicky je to s BF4 nesrovnatelne, vse jsou jen kulisy a skripty, nepratele nejsou vic nez panaci na odstrel. Herni odpad.
    • Ale ty jsi to měl přeci zadarmo, tak nevím, na co si tady stěžuješ. *7*
      • KronosDeret
        Na to se da odpovedet hezkym ceskym "i zadarmo drahe"
        • To ano a asi to třeba i odpovídá kvalitě hry, ale nechápu, že když něco ukradneš, máš ještě tu drzost si na to stěžovat. *3*
          • A sakra...Intarnetový moralisti opět útočí
          • XorxoxTalarius
            No podle prispevku KronosDeret bych ho spis radil do skupiny, nevim zkusim, bavi koupim. Do te patrim i ja
    • Nechápu zmíňku o Tomb Raiderovi. Absolutně nechápu. Protože i kdyby jsi nebyl fanda TR, tak se to nedá srovávat.

      Jinak já měl vždy rád singly Codka a hlavně MW... jenže tihle Ghosts jsou opravdu slabí...nejslabší díl z téhle sbírky.
      • eStar
        Já zmínku o posledním TR naopak chápu. Nevím proč, neumím to vysvětlit, hrával jsem staré díly a ty mě bavily moc. U nového jsem se nudil, nezajímavé lokace, nezajímavý nepřátelé, takřka neexistující hádanky. Prostě nic moc.
      • KronosDeret
        Milerad osvetlim. Hry a hrani miluju, moje Steam sbirka ma nakupni hodnotu kolem 60 kilokorun, PC upgraduju kazdy rok, a hrani venuju casu co mi jen zbyva. Nemam nic proti nasili a smrti ve hrach, megamasakr v Prototype jsem si vylozene uzival a prestoze mam nejradsi dobre vsakujici pribehy, nepohrdnu experimenty, sandboxy nebo multistrileckami jako CS nebo BF. S Larou jsem prosel prakticky vsechny jeji dobrodruzstvi od zacatku v hranate dzungli az po absurdno s okridlenymi polobohynemi. Z posledniho TR mi ale bylo na bliti, doslova fyzicky spatne... coz jsem nikdy predtim u hry nezazil, A posledni COD se tomu jen mirou sve debility priblizilo. :)
        • Neosvětlil jsi mi nic, jen si přidal kašičku.
          Ale v pohodě, prostě každý má rád něco jiného. Jen mně osobně to nejde do palice, protože já nový TR hodnotím jako jeden z nej TR co byly.. Upřímně neměl jsem rád nikdy namachrovanou a neohroženou Laru. Nove zprcování se mi pod kůži zarylo daleko víc a když se podíváš po všech světových webech, je to hra opěvována a s tímhle CODEM se nedá srovnávat. Jestl ise ti chtělo blíti, tak asi bys měl jít k doktorovi.. jestli třeba nemáš vředy
          • KronosDeret
            "kasicka" byla kvuli backgroundu, jinak diky za starost, zdravotne me nyni trapi jen zuby (2 osmicky venku, dve jeste cekaji). Kazdy na hry reaguje subjektivne, tudiz je muj i tvuj nazor ekvivalentni.
            • Nechci urážet, to ne. Ale soudnej člověk tohle nemůže říct. Jasný jde mi víceméně o slovíčkaření, ale i kdyby mě to nenadchlo, tak fakt neřeknu že se mi chce blít. Já osobně bych to řekl jen u hry, která je opravdu propadákem a to TR není. Je to restart serie a vydalo se to trochu jinou cestou, ale to nemění nic na tom, že je to dobrá hra.
              Tvoje znechucení nad tímto Codkem naopak chápu. Ale příjde mi to jak nebe a dudy, co tu srovnáváš. Jak žánr, tak kvalitativní rozdíly.
          • vojta.kostka
            s tím, že se mu chtělo blít.. to bych zas nehanil. :) Každý má svůj vlastní názor. Tím nechci říct nic o Laře.. CoD:Ghosts je hrozná hra.
  • To je vtip ? To jste snad nevideli tohle http://www.youtube.com/watch?v=YudMypBHaXc >1/10> za nextgen *1*
    • CoD je jako Internet Explorer :)
      • Jack1947
        To zas ne.
    • Robotron3
      Tak to je dobrej fail, já nejdřív myslel, že to je srovnání next-gen a PC *15*
  • Pamatuju si, za dob papírových Levelů a Score, že čísla byla mnohem objektivnější a dalo se jimi řídit, když hra dostala 8/10, tak opravdu byla velmi dobrá, když tam byly výtky, tak ji to srazilo třeba na 6/10 a člověk se tím mohl opravdu řídit. Dnes je to hnus co se děje, totální neschopnost? hloupost? redaktorů.. do toho ten web tady somruje peníze od lidí, to je síla největší. Kdyby byli opravdu dobří, tak mají sponzory a nemusí tohle všechno dělat, to škemrání o prachy jen odráží celkovou kvalitu a neschopnost webu. Jediný, co za něco (většinou) stojí, jsou novinky, ale ty není problém opsat že, papouškovat ještě umí. Nějaké zajímavé téma nebo třeba recenze hardwaru to se tu nedočkáme nikdy, zajímavé, že dřív u papíráků to šlo, tady ne. Opět neschopnost. A mohl bych pokračovat...
    • ucho
      možná sis toho ještě nevšiml, ale tohle je games.cz, tady se řeší převážně hry, hw zde tedy prakticky nemá co dělat, pokud nejde vyloženě o herní zařízení... udivuje mě, že tohle nejsou schopní někteří lidé pochopit. a vzhledem k tomu, že i tobě stálo za to si COD Ghosts zahrát, musí to být nadprůměrná hra...
      a nepřipadá ti napadání celé redakce trochu dětinské?
      • A vážně by mě zajímalo, na čem ta redakce hraje, to prostě tají, vlastně přiznali jednou, že mají pěkné šmejdy a když je vidíš ve fight clubu s těma sh1tovníma noťasama... no potěš. Jestli to hrají někde na low na nějakých šmejdech, bez pořádného hw (nejen výkon, ale i monitor, myš, klávesnice, sluchátka (potažmo zvuk)... tak to taky dost ovlivní dojmy ze hry.
        • s-a-b-r-e
          Mám dojem, že v recenzi je uvedená sestava, na které recenzent hraje. Taky většina recenzentů jsou externisti a ti, kromě snad Pavla Dobrovského, který se tím netají, mají doma slušné mašiny (teda můj vlastní dojem).

          A games.cz je novinkovým webem s recenzemi. Hardware tady nejspíš není hlavně proto, že je na netu trilión webů, které se tím zabývají daleko hlouběji - v časopisu to šlo, protože ten byl brán jako vše na jednom místě, na webu by to šlo taky, ale nebylo by to zbytečné, když se dvěma kliky přesuneš na stránky, které jsou informačně bohatší?
          • Jsem to proletěl a píše tam i7 16RAM a 580. WTF? i7 na hry je nesmysl, 16 ramky stejně tak (i 8 je mnohem víc, než systém s hrou veme) a stará karta, byť ještě nějaký výkon to má. Tak jsem se aspoň zasmál jednou, hlavněže i7 :)

            Však nikdo po nich nechce recenze na každý kus hw co vyjde, ale nějaký technický koutek by tu teda být mohl, zvlášť, když tyhle věci půjčují firmy na testování zdarma.

            Nebo to je problém půjčit si herní myš na recenzi, dohrát s ní hru a pak s hrou napsat i krátkou recenzi třeba na tu myš, se kteoru to hrál?

            Ikdyž pokud by ty recenze byla tak kvalitní jako ty hry, tak raději ne, pravda.
            • s-a-b-r-e
              To já nevím, jestli by to byl problém, nejsem šéfredaktor, ale osobně dávám přednost úzce zaměřeným webům, než těm, kteří si prostě "plní plán" a chrlí recenze na každou myš a klávesnici. Hardware je možná zdarma, ale recenzenti si za své myšlenky a dojmy berou peníze (a ano, recenze jsou vždy subjektivní s maximální mírou ohledu na praktiky jiných uživatelů - mě se na myši nelíbí talčítka vpravo, protože jsem pravák, ale, kupodivu, by je ocenili leváci. To jen tak naokraj, že zde lidi tvrdí, jak jsou recenzenti dementní a neuvědomují sí, co to ta recenze vlastně je).

              Nepsal jsem, že to hrál na überherní mašině, jen jsem upozornil na to, že tu sestavu recenzent uvedl (když jsi psal, že tě to zajímá, na čem to redakce hraje). 16GB je možná overkill na hry, ale sestava dává tušit, že pan recenzent na tom počítači dělá ještě něco jiného, než že by hrál cod a psal e-maily.
            • strihaji na nem videa a delaji nejakou grafiku ? treba ...
            • Třeba to, že u her nemá i7 momoentálně smysl, je to stejně výkonné jako i5 (třeba 4670) akorát o dost dražší, stačí si projít nějaké hw recenze.
            • 16gb je mozna overkill ale co ti prijde tak strasne vtipnyho na i7 v herni sestave nechapu. 4770 je temer nejlepsi procesor co se tyce single thread performance.
        • no pokud hra vypadajici jako Ghosts jede hur nez hra vypadajici jako BF4 nebo Crysis 1-3 tak myslim neni co resit (nemluve o tom kolik mista neopodstatnene zabira) .. proste odflaknuty port ..
      • Já to hrál asi půl hodiny, pak se mi na disku uvolnilo 30gb :) je možný, že se té hře vrátím, až bude nějaké sucho a nebudu mít vůbec co hrát, a hlavně, až vyjde víc updatů a opraví chyby.
  • maros.goc
    Hra je az na MP kompletne strhana a dostane 7/10? To snad nie :-)
    • Ale ved tiscali ma stupnicu od 5 do 10, takze by to sedelo.
    • Ale no tak, je to přece "CALL OF DUTY" a i když je to úplná..., tak přece nemůže dostat 6 bodů, nebo nedej bože 5 ;-)
    • jak číselný hodnocení neřeším, tak tady je fakt vidět, že nižší hodnocení asi dát (z nějakýho důvodu) nešlo...
  • Metro dostane 6/10 a tenhle paskvil ma 7/10. Jak mam pochopit to ze vyvojari nesplni jedine slib udelaji kopii hry z roku 2007 a von je stim nekdo spojene tfuj teda *11* Tohle COD je nejvetsi propadak AAA hry za poslednich nekolik let
  • Už jsme viděli spoustu videí, kde se nám tak nějak prokázalo, že v IW jsou ulhaní, líní vývojáři, ale dokud jsem to neviděl na vlastní oči, tak jsem prostě nevěřil.

    Za prvé: Ryby, u kterých se tak chvástali, že od vás uplavou pryč pokud se k nim přiblížíte, ode mě vůbec neuplavali, jako bych byl opravdu GHOST!*8*
    Za druhé: Rileyho, další věc, kterou se tak chvástali, použijete jen v jedný misi. Dóbrýýý.
    Za třetí: Němá postava. Psal jsem to už u BF4 recenze, ale v COD ta debilita vynikne ještě víc, protože vám tam ostatní postavy pokládaj samý otázky a vy si připadáte jak idioti, když jim hl. postava vůbec neodpovídá. Je to fakt zahnaný do extrému.
    Za čtvrté: Zbraně vydávají divné zvuky, přestože designově jsou hezky navrženy (alespoň některé z nich) a i pocit ze střelby je takový "nijaký".
    Za páté: Kachničková AI nepřátel. Prostě tam nějak pobíhaj, sem tam i vystřelej, hlavně ať to není moc složitý. Co by jsme se s AI vůbec srali.
    Za šesté: Naprosto příšerná optimalizace. Viděl jsem, že s tím má více lidí problém (zkrátka to IW s portem totálně posrali) a hledal jsem teda dost dlouho, než jsem našel nějaký tipy, jak si hru vyladit tak, aby byla alespoň hratelná.

    Pozitiva: Kampaň je zábavná, to IW pořád uměj, přestože jde vidět, že si chtěli ve spoustě misí připomenout slávu z předešlých dílů (v MW2 se hráčům líbila scéna výbuchu ve vesmíru, tak na tom v Ghosts založili hned dvě mise, plížení se ve vysoké trávě připomíná plížení se v Prypiati z MW, část s tanky má připomínat tu z CoD 2 a je toho víc...) --- (vyčerpán počet odstavců) --- Ještě mě zarazilo hned na začátku když utíkáte, tak schválně nesprintuju, protože se teprve rozkoukávám a chci vidět jak tuhle konkrétní lokaci IW nadesignovali, jenže se objeví mission failed obrazovka s větou "You were left behind." Dělaj si ze mě píču? ... Rozhodně nejslabší díl od IW. Ať se koukaj s příštím dílem vrátit do druhý světový.... nebo ať se nevracej vůbec.
    • Jack1947
      Dit tam v podvodni misi byl i zralok, sice skriptak ale kousal a bolelo to. Ja bych dal priste radsi COD: Vietnam to by mohlo bejt zraso. *4*
      • Myslíš ten žralok, kterýho když si ze srandy střelil, tak se k tobě z deseti metrů přiteleportoval během vteřiny a zakousl tě? Schválně to zkus, uvidíš, jak moc ten skript komicky vypadá.
        • Jack1947
          Ja jsemsi to "uzil" nekolikrat to mu ver. *15*
      • Vietnam uz predsa bol v tom World at War, nie? *4*
        • Jack1947
          Ne nebyl, Vietnqam nebyl nikdy coz je skoda stejne tak bitva u verdunu, moznosti maji spousta a cpou to furt do te Teple moderni doby, Debilitou zrovna nesetri. If you love it...
          • Vietnam byl v Black ops...
  • 7/10 je fer, ale dal bych vic. V mnoha ohledech je to nejdotazenejsi valecnej simulator. Nabizi mnohem vetsi variabilitu a rozsahlejsi obsah nez Arma III a verohodnejsi modely a fungovani zbrani nez Battlefield 4.

    Taky bych vyzdvihnul dost dobrou simulaci chovani bojovych psu v akci, s kterou mam osobni zkusenosti a presne takhle se nemecky ovcaci s kevlarovou vestou v akci chovaji. Museli spolupracovat s lidma, ktery maji bojovy zkusenosti a jim se podarilo tuhle autenticitu prenyst na pocitac skoro perfektne.
    • ... a jezevec ty dristy pak hezky bali do folie
    • válečný.... "facepalm"... simulátor... "double facepalm"...
    • Teď by mě zajímalo, jestli je to ironie, nebo jestli jsi naopak opravdu totální kus ***... Doufám, že to první
      • Jack1947
        Cas od casu, je zdrave si trochu zatrollit. *3* *15*
    • Tak určite *15*
  • Keyz
    To byl plán vydat BF 4 a COD recenze v jeden den? Lidi nevědí kde nadávat dříve *4*
  • kdyby to byl film tak 7 beru ale u mne za 5.
  • Může mi někdo vysvětlit, jak hra mohla v recenzi dostat 7/10, když autor defacto celou dobu popisuje její nedostatky a chyby? Ano, hru možná táhne MP, ale jen za těch pár novinek 7? To pánové z redakce asi museli dostat "dotace", protože jinak si to nedovedu vysvětlit.
    • h0p3
      *1* Dotace.. když ani hru nedostali na recenzi a museli si ji koupit v den vydání. Zkuste aspoň občas použít mozek než něco napíšete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit