Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Nechť každej kdo to koupí vykrvácí z ( ! )...
    • Jack1947
      ... Řití!!!... ? *7*
      • To je ř*ť ty **vado
        • Jack1947
          Taky jsem si to pote zacal myslet, slo to i slusneji. *4*
  • je ten pes i v mutliplayeru? jdou tam pořádat psí zápasy?? *4*
    • ucho
      dogfighty? beztak.
      • Jack1947
        *7*
    • Thorar
      Simulátor psích zápasů by mohl být zajímavej.
    • Strilet lidi na letisti nevadi, ale psi zapasy to by bylo neco strasneho:-) Takze asi ne.
  • Tady je jedna z mála objektivních review....
    http://www.pcgamesn.com/callofduty/call-duty-ghosts-pc-review
    4/10
  • Robotron3
    Nechápu, že nějaká firma nechytne příležitost za pačesy, a neudělá nějakou válečnou střílečku v duchu původních COD. Zábavnou a přitom realistickou válečnou zkušenost a pošle tyhle parodie sama na sebe do pekel *3*
    • Inquisitor
      První díl byl ve své době úžasný. Tenkrát jsem tu hru strašně chtěl a hrál jsem demo pořád dokola :)
      • Jack1947
        Nezapomenu, na COD a United Offensive hral bych i dnes, takovouhle hru treba porad. *3*
    • Jack1947
      Nikdo by to nehral = 0 zisk. *4*
      • Robotron3
        To si právě nemyslim. COD tak získalo na popularitě a s dalšími díly ta hra byla čím dál hloupější. Evidentně tu na kvalitní valečný akce publikum je. Zvlášť když už taková konkurence k těmto humornejm fraškám, kde padaj při výbuších mrakodrapy a vesmírný stanice, neexistuje.
        • Jack1947
          Me se to libilo, pribeh docela dobrej. *3*
      • eStar
        CoD 1 hrála spousta lidí, bez prvního dílu který by měl úspěch by žádné další už nebyly.
  • Uz ten pes me neskutecne odrazuje. Nenavidim, kdyz jsou zvirata zneuzivana pro boj a valku. At si ve valecnych konfliktech chcipaji ti, co si to zacali a pokracuji v tom.
    • Chceš říct, že řadovej vojín si tu válku začal?
  • A teď vážně, čtete někdo ještě ty recenze tady? Já už dávno ne. Chodím sem spíš jen ze zvyku číst novinky nebo sem tam něco, na těch zatím nic nekazí, ikdyž někdy je to taky na hraně.
    • Výhodou tohohle webu je ten, že se tu čas od času objeví perfektní článek nebo speciály ať už na cokoliv, který nemá konkurenci a to v celém kontextu z něj dělá nejlepší web v ČR. podle mého
    • No třeba si je někdy přeloží tak, že vůbec nedávají smysl. To je tady taky pomalu na denním pořádku...
    • Jack1947
      Zapomnel si dodat, "Chodim sem ze zvyku, hatovat konzole". *3*
  • Proč se bojíte dát odpovídající hodnocení?
    Přece jen po 10té vydat jednu a tu samou hru??
    pardon, chtěl jsem říct jeden velký script ;)
    • proč se o tuto hru tedy vubec zajimáte, když tedy víte že jde jen o ubohou 10 předělávku, tak předpokládám že jste nad touto hrou dávno zanevřel...což znamená že tuto sérii dávno nehrajete, tak proč se vubec zajimate o recnze k této hře? nebo jste sem přišel záměrně jen kritizovat? *3* nebo jste zas nechal tupě nachytat reklamou? *15* *15*
      • Viděl jsem videa, nepoznám rozdíl s ostatníma dílama.
        Kdyby se kritici (byť jen amatérští) zajímali jen o hry které milují, všechny hry na světě by měli 10/10 ;)
  • Clovek by si myslel ze pridavok Ghost bude oznacovat nieco ako stealth taktiky
    a ono je to ako nadopovany rambo v berserku ktoremu asistuje Grenadeproof pes
    a par dementnych drsne sa tvariacih hosanov.
    Ak sa niecoho takehoto predala naozaj jedna miliarda svedci to len o jedinom:
    Ludom J_E_B_E !
    • XorxoxTalarius
      I see you lack of creativity in your nick disturbing ...
  • vojta.kostka
    Hnus. Zrůdnost. Ale dalo se to čekat. Vývojáři ani neměli snahu nějak zlepšit zajetý engine, samé klišé, hroznou, několikrát překonanou grafiku. Ale vzhledem k masové mediální kampani si tato hra našla své ovce. Nechápu, jak může někdo tuto hru chválit jen proto, že je to Call of Duty.
    Next-gen? Je to úplně stejné, jako Modern Warfare 2! Jak může mít TAKOVÁ hra takové přemrštěné požadavky?
    Nechápu to, a mrzí mě to, CoD jsem do dob MW 2 hrál rád.
    • Tak máme opět nové call of duty, opět je to to samé co už tu x krát bylo :). Máme hru u, které single ocení jen piráti, protože ostatní si začnou rvát vlasy, že za ty tři hoďky zase zaplatili :). Ovšem co by to bylo za CoD, kdybychom nezačali pořádnou inkvizici proti všem komu se to náhodou líbí :).
  • 7/10 lidi proberte se *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit