Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • letos se clovek nemuze zbavit pocitu, ze jedna o free2play budgetovou strilecku na mobilni platformy ..
  • Kravicka
    Pan Olejnik evidentne prosvihl Aprila.
    • já vždycky vidím http://www.youtube.com/watch?v=-9r9aNHuMFQ
  • Call of Duty.Nejdříve to byla špička ledovce, pak střed a teď je z toho odpad zahalen do pěkného grafického hávu.Bavím se o singlu.Příjde mě, že za to mohou konzole.A proč....kolikrát se za hry dočkám zmáčkni A ,B ,C a pak zase A...a boss je mrtví.To je jako hra.Hraji jen na PC, ale vliv konzolí na PC hry je obrovský a podle mě má negativní dopad na hry.Za chvilku se budem jen koukat na animace a sem tam něco zmáčkneme.Kde je ta klasika a pořádná výzva.Ta se už asi ztratila.
    • Tak si zkus zahrat treba Uncharted, jo pockej na PC si ho nezahrajes :D :D :D
    • Jack1947
      Mozna tak u pc, konzole v tomhle budou vzdy exkluzivni njn, ne hraci ale konzole... no flame pls.
  • Chalan asi nevie čo je dobrá hra... Dať 7/10 hre ktorá sa rok čo rok opakuje, neprináša žiadne nové dizajnové mechaniky (MP módy v podstate okopírovali podla Crank a Hunger games),rôznorodosť levelov(0 bodov, to je toho že tam svami behá hafan, máte nejaké super cool hračky alebo ste vo vesmíre.. wow super cool to tu ešte nebolo!) či dokonca prevratnú grafiku ktorú si Activision môže dovoliť s takým ziskom z predchádzajúcich dielov.
    Prikladám link na metacritics (tam si človek spraví obraz o hre najlepšie)
    PC-http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-ghosts
    XHerk-http://www.metacritic.com/game/xbox-360/call-of-duty-ghosts
    • Jack1947
      Prikladám link na metacritics (tam si človek spraví obraz o hre najlepšie... Metascore nebo celkove od "hracu" , nesmysl nejlepsi dojem si kazdy spravy po zapareni, pac nejlepsi dojmy jsou prece vzdycky ty vlastni. *4*
      • Keby sa rozhodujem či hru kúpiť alebo nie tak rozhodne idem na metacritics... Kúpiš hru, zahráš si ju a povieš si WTF? a už ju nikdy nepustíš... $$$
        • Jack1947
          Tvuj boj, jestli ti to pomaha proc ne. *3*
          • eStar
            Taky mám zkušenosti s tím že metacritic bývá daleko přesnější. Některé hry jsou sice podhodnoceny. Ovšem člověku to naprosto přesně řekne že tady rozhodně není něco v pořádku.
  • GlaDOS
    Já vím, že každý autor má jiný vkus a právě kvůli tomu může dostat na stejném webu Metro Last Light 7, Ghost 7 a Batman: Arkham Origins 7. To je problém. Recenzenti mají nejednotné názory, používá se jednotná stupnice a čtenáři berou web jako celek. Myslím, že stupnice by se měla zredukovat na tři verdikty.

    Koupit ihned - hra, kterou je nejlepší koupit ihned, protože je... no prostě skvělá (což zhruba odpovídá číslům 8 - 10).
    Počkat na slevu - nadprůměr, který neoslní, fanoušky žánru může nadchnout, ale ostatní by si měli počkat na nějakou slevu (odpovídá 5 - 7).
    Váš boj - podle recenzenta špatná nebo těžce průměrná hra, u které nemá cenu ztrácet čas. Je to pouze nedoporučení. Už záleží na čtenáři, zda to chce risknout a zda mu vytknutá nagativa vadí (1 - 5).

    Stupnici bych úplně nerušil, protože často nemám čas číst recenzi, ale přesto mě zajímá verdikt. Jelikož má každý autor jiný názor, stejně nemají dvoubodové rodíly žádnou vypovídající hodnotu. A jelikož se druhá strana stupnice skoro nepoužívá, dá se komprimovat ještě víc. Stejně ve své hlavě na základě textu vložím hru do některé z těchto škatulek. Buď to chci hrát ihned, počkám si na slevu, nebo ji nebudu hrát vůbec, ale to se rozhodnu hlavně podle textu.
    • Žádná hra se nevyplatí kupovat ihned...
    • Sice máš pravdu, ale nejdeš na to nejlépe - mělo by se konečně rozdělit hodnocení na SP a MP část. Protože třeba tebou zmiňované Metro dostalo 7 (sice dle zahraničních webů to bylo spíš 8) hlavně kvůli nedotaženosti grafiky a optimalizace, jinak ale za výborný příběh a slušnou hratelnost. Nicméně Ghosts dostali 7 kvůli MP, který jen holt pořád tahounem. Tudíž za SP cca 4-5 a za MP cca 9, průměr je tedy 7. Každopádně ne každý hraje u určitých her MP a naopak, tudíž by se to mělo rozdělit. A zároveň by měli přidat i jedno desetinné číslo, protože je nefér aby zaokrouhlenou 7 dostala hra, co má 6,5 a jiná, co má 7,4... A verdikt by měl vypadat asi takle: SP - 4,5 + MP - 8,5 třeba... nebo jen SP - 7,5. Asi tak...
    • ucho
      nepřijde mi správné lidem hned doporučovat, jestli hru koupit teď nebo později. lidé by měli být schopní se na základě informací v tomto rozhodnout sami. tedy ve zkratce navrhuješ tříbodové hodnocení. kravina/průměr/výjimečná hra.
      • nekromant33
        To je dost svazující, jsou hry, který by se do kategorie mezi průměrem a vyjímečnou hrou vešli. Už jsem to říkal u Beyondu, že mě naprosto vyhovuje hodnocení v Levelu.
      • GlaDOS
        No jistě. Pojmenování jsem moc nepromýšlel. Spíš mi jde o to, jak čísla zkomprimovat do těchto tří kategorií.
  • dr.gonzo
    7 let stare hre ktera je neustale stejna date 7/10 a skvelemu beyond two soul date 5/10.je neco shnileho ve vasich recenzich.
    • beyond bol skvely:D lol
      • dr.gonzo
        beyond byl skvely.
  • "Hlavní hrdinové jsou, v duchu špatných osmdesátkových béček, představeni dvěma stručnými větami."
    "Buďto vás potrestá za neuposlechnutí příkazů nekonečnými vlnami nepřátel, nebo vám nedovolí otevřít žádné dveře."
    "...Hra však téměř vzápětí zapomene, že jste někdy něco podobného měli k dispozici a podruhé se k užitečné hračce nedostanete. „Tam někde“ je také pes jménem Riley, který ale není ničím jiným, než kusem polygonové vaty. ..."
    "Kampaň na sebe obecně vrší jednu nelogičnost za druhou. Je to jako u soudu omlouvat podesáté chyceného kapsáře... Vždyť tahle série měla kdysi naprosto famózní singleplayer, který jsem si s chutí užíval, a o to víc člověka zarmoutí, když vidí, jaký vykleštěný mezek se z něj za ta léta stal."
    "Vezmi Black Ops 2, trošku obrus nehezké hrany, přidej o něco detailnější textury, na závěr vylešti sametovým kapesníčkem a je tu Ghosts jako vyšitá. Naprosto zarážející jsou pak krvavé hardwarové nároky..."
    "Takhle prosím ne!"
    "Začíná to už ale být docela nudné, ba přímo otravné, stále dokola..."

    ^^ OK, ..... 7/10....WTF?!?! Co takhle 4/10?
    PS: Tahle hra uz opravdu nepotrebuje ani protipiratsku ochranu.
    • frantisek_nejezchleba
      CoD je prodejní hit, ten by se bez ochrany jen tak neobešel. ;) To hodnocení má jinou váhu, stejně jako je to třeba na čsfd. Obecně bych to sesumíroval asi takhle:
      <6 je průser,
      6-7 je nuda pro znalého hráče (tj. hráče předchozích dílů) a dobrá zábava pro nováčka,
      8 dobrá zábava,
      9 fantastická hra,
      10 GTA V.
      • frantisek_nejezchleba
        hm, akorát mě nudil už Modern Warfare 2 a ten tu dostal 9. Zajímavé. Asi jsem někde udělal chybu.
  • Stejně bodů jako Arkham Origins. Really?
    • Styx
      Je to přeci stejný jako Arkham City *1* . Zrovna Batmana dohrávám , se šmejděním po městě a plněním vedlejších misí mi se života ukrojil krásných 25 hodin . CoD bych nestáhl ani z warezu když to tady čtu . Největší perla je ten titulek u recenze : Solidní sázka na jistotu *11*
      • zajimavé, že tahle hra okopírovaná od svých předchůdců, vám nevadí *15*
  • Když už si tady tak hezky děláme z COD srandu, tak kdo z vás hrál GTA V, tak určitě ví o parodii na onu sérii. A kdo ne, tak budu tak hodný a postnu to sem, ať se taky (možná) zasměje (záleží jestli je to zatvrzelý fanboy nebo fanboy se smyslem pro humor). Mě to přijde třeba vtipnější než Duty Calls.

    video parodie: http://www.youtube.com/watch?v=gjmWav_YSRo
    rádio parodie: http://www.youtube.com/watch?v=v846FSyyJ5U

    I ty titulky, které jsou na oficiální stránce ve hře, jako "Buy more DLC - It makes you a better marksman." nebo "the game is rated as PG, standing for 'Pretty much the same as the last game' which came out 3 months before." jsou prostě trefný a vtipný. Když už i Rockstaři si z toho dělaj prdel, tak je opravdu něco špatně. :D
    • "Helpful tip: Alway verbaly questions oponent's sexuality" Fakt je to parodie? *1*
      • Jsi snad teplej kdyz to nepoznas? :D
        • Jack1947
          Coze, co to ma co spolecneho s timhle... ja myslel ze to je naka jina hra a hned sem teplej ze. *7*
    • Mahcake
      Nejhorší na tom je, že ta hra vypadá líp než CoD a zahrál bych si jí radši. *15*
      • Já bych si to zahrál taky rád, ale asi jen kvůli zbrani Shit Stick 3000. *2*
        • Jack1947
          Ty jo to mne nenapadlo ze to je parodie na "COD". Taky bych si zaparil, kdovi treba nas zas R* necim prekvapi nekdy. *3*
  • 7/10 za ubohou nemastnou neslanou recyklaci? :-O Styďte se :P !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit