Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky to má ten 30 fps lock ? *1* *1*
  • Last of Us spolu s GTA V tento rok nadherne uzavre generaci, ve ktere konzole neuveritelnym zpusobem zaslapavaly PC do zeme. To uz ale sbira sily a pristi roky bude diky Kickstarteru a penezum z kapes nostalgickych hracu (ne trpapacku, co za za nej PC hry povazuji trapne porty z konzoli) vladnout.
  • video dobrý ale uz me točíte stim vasim playerem a to nemluvim o debilní ad. evropa 2.. koho to zajímá? chapu ze musíte nejak zaplatit web ale ne*rte to do videi

    lide vam to tu otloukaji o palici uz jakou dobu... davejte to na ytb nebo vimeo.. kamkoliv jinam !!!
    k tematu ani nemam co rict jak sem vytocenej

    peace!
    • Shaker
      Bylo by to krasny mit svet bez reklam co? Zkus neco takovyho rozjet, jakejkoliv napad, jak se reklamam vyhnout a zaroven nekrachnout si myslim bude vitanej nejen tady :)
    • Ja uz ani nevim kolikrat tu psali, ze kdyz to budou davat na youtube tka jim to budou mazat kuli pravum. Takze bud reklama na E2 nebo vubec nic, vyber si. Taky jim muzes prispet na chod webu a pak nejsou reklamy ne?
    • mas recht.je to v kazdym videu a je to tak otravny ze uz na videa koukam jinde.kdyby to aspon vyskocilo jen u prvniho videa,ale ne.dokonce i to stejny video kdyz skonci a pustis ho jeste jednou,vyskoci ta uzasna reklama zase!!!!!!

      PS:clanek super,pekne se to cetlo
  • spoock
    Po nemastném loňském roce je zase co hrát. *1*
  • super clanek a cteni,diky moc.v den vydani me do prace asi nikdo nedostane.PA+SO+NE budu mimo realitu
  • tak túto hru a sériu Uncharted hráčom na PS3 závidím, pretože vyzerajú brutálne dobre ako máloktorá PC hra ( teda ak je vôbec nejaká taká, ktorá je až takto dobrá)
    • proto jsem koupil PS3 a PC nechávám odpočívat
    • Shaker
      Tak pod to se podepisu... Mimochodem neco na tom asi bude, hry vyvyjeny jen pro jednu platformu (jedno jakou) a skvely.
  • Tak ja osobne doufam, ze tu s nama nejaky ten rok jeste ps3 bude pokud budou vychazet takovyhle hry (jen za letosek God of war, Injustice a ted TLoU )
    • Tak Sony reklo ze PS4 neni nastupce PS3, ale prirustek do rodiny, tak pokud to nechapat jako ze na PS3 se stale bude vytvaret, tak nevim jak
      • Shaker
        z marketingovyho hlediska o ktery jde samozrejme az na prvnim miste by to bylo kontraproduktivni...
    • To jsou asi bohužel poslední exkluzivky *13* . Snad ještě něco na PS3 vyjde *3* .
      • Tak aspoň že se řídí tím "To nejlepší na konec" a pošlou PS3 do výslužby pěkně se vší parádou
  • Musím se přiznat, že současným "ps-čkařům" i závidím *2* Hry od Naughty Dogu byly srdcovky už od Crashe a jejich nový nastolený trend rozhodně můžu (malinká zkušenost s Uncharted 2).

    Bohužel na hry není tolik času ani nálady a kupovat playstation kvůli třem čtyřem hrám se moc nevyplatí. Mnu co už *9*
    *15*
    • takhle já tiše závidim Metal Geara... jedničku právě ted pařim a je to neskutečný. Než ale kupovat domácí kino a k němu playstation, raději zůstanu u skleničky skotský, Hemingwaye a zapadajícího slunce :-)
      • Shaker
        Jezis, to je tak krasne romanticky, skoro bych az odlozil Kalacha a uronil slzu :)
  • Skoda ze se taky nevenujete demu Soul Sacrifice: http://spokojeny.blogspot.cz/2013/04/soul-sacrifice-demo.html

    Jinak co se TLoU tyce, tak jsem nedockavy od prvniho oznameni a cim vic vim, tim vetsi se mi to zda byt bomba. Tohle studio je nesmirne talentovane.
  • na tuhle hru sem cekal asi 3 roky a ted mi odejde pred vydanim PSko!me snad jebne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit