Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsichni koukejte kupovat, at si tvurci vydelaji na ziletky!
    • Naughty Dog je jedno z mála studií co nemá ani jednu jedinou špatnou hru. Viz. Uncharted. Jsou celkem tři díly a ani jeden nemá chybu. Samozřejmě jednička už dnes není tak dobrá, ale stále má své kouzlo. Já se nemůžu dočkat na 4 díl, který podle mě vyjde na 100 % na PS4. TO TEPRVE BUDE ŘEŽBÁÁÁ ! *3*
      • Další díl nebude.
        • Ano další díl Uncharted bude, dá se to už najít i na zahraničních webech že byl oznámen. Těším se na pokračování stejně jako právě na The Last of Us *14*
        • Mluví o dalsim dilu Uncharted, ten bude
  • Na žádnou jinou hru jsem se ještě takhle moc netěšil. Vydání je vlastně už za rohem... a přitom ještě tak daleko.

    Otázka na autora článku: Takže je pravda, že když vás Runner/Clicker kousne do krku v té 'brutální scéně', tak načítáte poslední checkpoint? Žádný uzdravování a tak? Docela výzva teda.
    • milos.bohonek
      Tak tak, nezachrání tě ani žádná QTE a kopne tě to zpátky na poslední checkpoint.
      • God-of-War
        Tak to je zlaty:). Samozrejme davam hned max obtinost, aby to melo poradny koule:).
        • Nikdy jsem nehrál hru na nižší obtížnost než HARD.. Tady to u mně jiné nebude ! Myslíte si že tam bude AutoHeal ? Protože kdyby tam nebyl, tak by to bylo lepší a hlavně těžší ! Poslední dobou mi chybí hry, kde nejsou lékarničky atd... v téhle hře se vyplatí plížit potichu *3*
          • Myslím že autoheal tam není ne?... na videich jde vidět healtbar a někdy nebývá plnej. Ted si nejsem jistej ale myslím že snad i při nějakým pohledu do inventáře byla vidět i lékarnička
          • dřív bylo normální hrát hry na Normal, ale to ještě nebývaly pro causal hráče. Takže co je dnes HARD je vlastně NORMAL.
            Jestli se chceš hádat, zkus si na HARD třeba takovej System Shock II, Half-Life, nebo Thiefa :-)
  • no k tomu.ze je linearni jako uncharted.me to vyhovuje.vy pc ckari jste zvikli vsude bloudit a neco hledat,me to teda neba!proto nehraju hry kde jak deb.l jedu z bodu A do boduB cca45min.to fakt ne.dik.uncharted je perfektni hra a dloha tak akorad.takze volba pro me.ale dik za info.doufam ze to bude i na pc.nebo se pletu? *1* a kdyz budu chtit hrat neco nekonecne dlouhyho,dam Gran turismo5zm
    • Přeloží mi to někdo?
      • Jeff
        Rád bych vyjádřil svůj zevrubnější názor ohledně lineárnějšího pojetí hry The Last of Us, které mi svojí hratelností a prezentací evokuje předchozí mistrovské dílo studia Naughty Dog - trilogii Uncharted.
        První věc, kterou bych rád zmínil je, že jak deb.l jedu z bodu A do boduB cca45min.to fakt ne.dik.uncharted je perfektni hra a dloha.
        Nicméně je pravda, že ze to bude i na pc.nebo se pletu? a kdyz budu chtit hrat neco nekonecne dlouhyho,dam Gran turismo5zm.

        Stačí takhle? *1*
    • Promiň. Nechci kritizovat ale tento příspěvek asi nikdo nepřečte *1*. Je to strašně nečitelný, interpunkce žádná. někdy mám potuchu, že lidi nechodili do školy *15*
      • v poho chapu.tak jinak.Nemam rad rozsahle svety!Typu (skyrim)hodinu jdu a jdu.chapeme?A pandulacky videne zvrchu sek,sek,klik,klik.Vipada to hnusne a zastarale.Ty by ses nikde rukama nohama nedomluvil ubozaku!
  • Teda, fakt se těšim! Docela by mě i lákalo se na podobnou "akci" dostavit, jó, mam smůlu, ale i číst o tom mě bavilo. Bohužel si to nekoupim v den vydání kuli zkouškovému a nechci doplatit ve škole na paření, ale hned začátkem prázdnin pořídim a udělám si na to pár dní, nemůžu se dočkat *14*
  • Jsem ortodoxní zastánce PC, PS ani Xbox sem nikdy neměl, a ani asi mít nebudu. Gamepad je pro mne arcizlo. Musím se ale přiznat, že u Last of Us velmi hořce lituji absence na PC, tak jako snad u žádné jiné exkluzivní hry.
    • Nejvíc mě rozesmála pasáž na jednom nejmenovaném herním webu, kde recenzovali střílečku Warframe. Tam totiž recenzent uvedl jako špatnou vlastnost hry, že nemá podporu gamepadu :D U střílečky určený pro PC... dodnes nevím, jestli byl recenzent pod vlivem nějakých psychotropních látek :D
      • kubi-wan
        Střílečky by se na gamepadu vůbec neměly hrát. Sám gamepad mám, ale hraju na něm hry jako Prince of Persia nebo AC a podobně. Ale ke střílečce bych si gamepad v životě nepřipojil. Fuj.
        • Ronox
          Já některý FPS resp hlavně ty koridorový si dávám na gamepadu a vysvětlení je jednoduchý. Projektor. Udělal jsem si doma menší kino a na něm hrát je úplně jiný zážitek. RTSka hraju na monitoru, ale co jde, tak single hraju takhle. Taky jsou hry, co jsou ke gamepadu dobře uzpůsobený například Dishonored ve stealthu. Bioshock: Infinite jsem na první průchod na HARD jel taky s gamepadem. Nejdřív jsem byl konzolista (Sega MD, PSX) pak PC fanboy a teď jsem taková dívka pro všechno, ale nejvíc jsem se začal soustředit na resty na PS3. Člověk dospěje, začne vydělávat a nemusí brečet a nadávat, protože má mnohem lepší možnost dostat se ke všemu.
          • kubi-wan
            Já ti věřim... jen pro mě nikdy gamepad ve střílečkách nebude důstojná náhrada za precizní myš.
  • Tak co Xboxáci a PCčkáři ? Budete nám závidět co ? *1*
    • Tushan
      hlavně se z toho nepo... takovou tunelovou srajdu fakt zavidet nebudu.... dohrajete to tak za 7 hodin a protože je to silně příběhová hra tak znovuhratelnost bude na bodu mrazu THUMBS UP *7*
      • ale ,dalsi neznalej nerd, uncharted ma story 13 hodin plus, tohle ma bejt nejdelsi kampan kterou tihle vyvojari vytvorili, takze drz pec.´
      • God-of-War
        Sorry kamo, tohle neni Crysis 3..ktery dojedes za pet hodin, na nejtezsi obtiznost.. Tohle ma singl na 13+ hodiny a znovuhratelnost je velka, pac pudou, po dohrani, pozapinat bonusy, jak je u Naughty Dogu zvykem;)

        Toe je tezka kvalita, od kvalitniho studia.
      • Je to aspoň jedna z mála her, co ten příběh má, než jen bezhlavě tupě střílet !
    • ringmancz
      ani ne, já jsem multiplatformní
      • Ty seš tak maximálně transsexuál nebo hermafrodit.
    • Baldur52
      PS a Xboxu jsem se sice dosud vyhýbal, ale už plánuji, že po vydání PS4 levně pořídím PS3 a budu mít na dlouhou dobu o zábavu postaráno :) to mi pak budou závidět kámoši vlastnící PS3, že mám všechny ty jejich oblíbené tituly ještě před sebou ;)
    • smajdal
      ne, ne...nezávidím ani v nejmenším, závist je pro nevyrovnané jedince
      • Jsi na omylu. Závist je slušnej poháněcí motor
        • smajdal
          Nejsem na omylu, závist je dvojsečná zbraň a častěji v tom negativním smyslu.
        • deridon
          jak v čem samozřejmě.. chytří lidé se nechají motivovat, hlupaci dokážou ubližovat
    • Pokus o provokaciu? Mas 12? PSko si poziciam od kamarata a zahram si to, takze tebe isto iste nemam co zavidiet *5*
    • Budu, ale to je tak všechno co zmůžu *1*
      • God-of-War
        Ale zmuzes.. ze si koupis PS 3 *3*
  • God-of-War
    Dustojny odchod PS trojky do kremikoveho nebe *5* *14* ...Nebo nejlepe mozny?:)
    • žádný křemíkový nebe neexistuje
      • A kam prijdou vsechny kalkulacky ?
        • no nikam! prostě umřou!
    • deridon
      v mém obývaku se nejspíš teprv ten křemík narodí :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit