Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gesto
    Tak jak tady každý píše co je lepší jestli konzole nebo pc to nemusíte psát ví to každý
    Konzole - hraní her
    PC - hraní her, chod světa :)))
    A abych řekl pravdu i 3k za ps4 je moc těch pár her, drahých jak svina bez cz lokalizace, čest výjimkám ...ono nakonec stejně konzole + TV + pár her vyjde nastejno jako dobré pc co dá lepší výkon než ps4 nebo xbox dohromady ... a pc nemusí být jenom stolní, stejně tak má hdmi a taky ovladače bez drátů
    • TheGGG
      a pak na tom svém luxusním PC hraješ nějaký odpad z glitchstarteru, nebo p2w omalovánkovou online žumpu. Díky, radši zůstanu u komba xone a ps4 a mraků skvělých exklusivitek.
      • prý mraků.... *1* na ps máš Uncharted a 5 dalších remasterů a děláš z toho hned bouřku. Chápu že když hra stojí 2k (v nějké čupr edici třeba i 3k) nemůžeš si dovolit her víc (kdyby náhodou těch exkluzivit opravdu byly mraky).
        Drahý uživateli topinkovače. Kdyby nebylo PC, měl bys akorát tak to Uncharted a tunu indie her. Na co si hrajete? Měli byste být naopak vděční.
        • Zalez prosím tě trolí blbečku.
    • Postavit herni PC aby to melo smysl se da bez monitoru tak od 20k. A na co? Hry na tom vypadaji stejne jako na PS4 za 10k, clovek musi resit mraky nesmyslu (antivir, neustale zpomalene windows, ovladace), pulku TOP her si na tom stejne nezahraje (Bloodborne, Uncharted, inFamous,...)

      Pro me za me at si kazdy hraje, na cem chce. Ja jsem vzdy hral na PC, ale od te doby, co mam PS3 a nasledne PS4, tak PC skoro nezapnu. Uz i na ten net chodim radsi z tabletu...

      PC je pro me na praci, ne na hry.
  • Primarni zobrazovadlo v obyvaku je tv.70%lidi ma 1080p tv,tak nac delat hry v 4k.A efekty jsou na podobne urovni jak na pc za 30tis.Akorad ne v4k,ale1080p.A vecina her jede v 60fps,minula generace jela jen v 30fps.
    • gesto
      ''A efekty jsou na podobne urovni jak na pc za 30tis''
      Kámo ale to už tam za 30k mrskáš i7 a SSD a grafiku v high endu a i zbytek komponentu bude topových :)))
      • To je hezky, ale rozdily v grafice oproti PS4 abys hledal lupou... Viz Zaklinac 3, MGS 5, atp.
    • Ja osobne mam full hd,a staci,ps4 hry jsou na tom supr,sony 50w 808c,v recenzich pisi ,barvy jako plazma,svisti to jak plazma.Tim myslim rychlost obrazu.
      • ul je zkracene unbelievable? *1*
  • Jedna konzole 10k. Check. 4 Exkluzivní tituly za 4-5k. Check. Suma cca 15k. A za tuto cenu dostanete celý měsíc hraní! Pokud zavoláte do 5ti minut obdržíte od nás zdarma achievement "Biggus Dickus detected!". Servus *2*
  • Teď jsem kupoval nový bundle 1TB s destiny za 9999, ale jak jsem pak viděl ceny her v datu vydání, tak si říkám že radši nechat cenu konzole na stávající výši a snížit cenu her, ale tohle je lepší tahák na lidi :).
  • Článek o zlevnění PS4 (mimochodem na fajn cenu) a komentáře jsou tu plné toho jaké je na PC rozlišení.

    Proberte se...
    • tak urcite... na packovaci se rozliseni resit nemusi, tam mas, co ti nadiktujou shora
      • Věříš že je mi to úplně jedno.

        Mám doma všechny platformy a stejně aktuálně nejvíc hraju na PS4 a WiiU, protože je to pro mě nejpohodlnější. Fakt nemám potřebu honit si triko nad tím jak výkonné mám PC atd...
        Já jaksi hraju hry, protože mě baví, ale to už tu asi hodně lidí neumí...
        • ZvacA
          Výborně řečeno.
  • to jsou mi slevy, asi jak na packovaci hry, temer neznatelny *5*
  • Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s hlučností PS4. Koupi jsem zvažoval už někdy před čtvrt rokem, ale měl jsem tak špatné reference na hlučnost, že jsem si koupi tohoto modelu rozmyslel s tím, že počkám na příští verzi.

    Budu vděčný za nezaujaté informace!
    • Zrzzek
      PS4 je moje první konzole, takže porovnávat moc nemůžu. Musím ale říct, že v mém případě je slyšet docela dost. Nejspíš za to ale může umístění v polici, kde to prakticky fouká do 10cm vzdálené příčky. Na druhou stranu, když to porovnám s tím, jak si odfukuje noťas, není to žádná tragédie.
    • Ja mam jinou zkusenost, nez fluffy. PS4 si obcas zahuci, kdyz rozjede vetraky. Neni to zadna tragedie, ale slyset to je, obzvlast, kdyz mam hru potichu, protoze vedle spi manzelka s miminem :)

      Oproti 360 je PS4 vyrazne tissi, prirovnal bgch ji tak k PS3 slim. Prumerne herni PC (i notebook) huci vic. Ale verim, ze jsou na trhu nejake opravdu spickove case pro PC, ktere budou odhlucnene lepe.
    • Je určitě hlučnější než PS3 Slim (první slim). Se sluchátky ji samozřejmě neslyšíš.
      Každopádně je to slabý odvar mé staré a bohu dík už vyhozené nvidii 260, to bylo letadlo :-)
    • Ja mam ktomu,vertikalni stojan,tak 50cm od zdi(SIKMO)obzas se rozfrci,ale tak 10min pri hrani,a pak je vtichosti.Nebo je hlucnejsi,kdyz hraju urcitou hru,treba zk3,a nevsimnu si,ze jsem nezavrel media player .
    • Ja mam PS4 ako prvy playstation. Ziadne pred tym som nemal. Oproti XBOX 360 je daleko menej hlucna.Ked som ju prvy krat zapol bol som velmi prijemne prekvapeny, naozaj je pocut len minimalne. Ak das dnu disk tak sa hra zacne hned kopirovat na disk a to je skoro jedine kedy vydava nejake zvuky. Potom uz len naozaj obcasne a minimalne.

      Musim ale povedat, ze tato otazka mi pride dost zbytocna...V momente kedy zapnem hru a audio ide z TV, neexistuje aby som pocul akykolvek zvuk, co PS4 vydava pocas hrania. Ak pouzijem sluchatka tak to plati o to viac. Jedine kedy je PS4 zapnuta ked nehram je ked sa nieco stahuje alebo nabija ovladac a to ide cez REST MODE a to nevydava zvuky ziadne.

      Proste to nieje chladnicka ktora ide stale....a ty ju musis pocuvat.
  • Ještě ty hry trochu srazit. 1700 za tzv. "tříáčkovou " hru je dost, ale pamatuju si jak na PS1 byly hry i za 2 499,- třeba za Tekken 2. *4*
  • za tu cenu je to hodne dobra koupe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit