Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Půjdu proti proudu, ač pckčkář - je to pěkná cena vzdor kurzu/intervencím, moc pěkná...
  • Chim
    Děkuji, ale raději drátem do oka.
    • BangMeInBangladesh
      Dej oko.
      • Chim
        http://i.idnes.cz/08/113/gal/KUZ273e01_oko.jpg
        • BangMeInBangladesh
          http://www.ziletkovy-drat.cz/wp-content/uploads/2010/05/ostnaty3.jpg
  • sry, radši si za desítku koupim novou grafickou kartu, než konzoli #happylife
  • ja by som nesiel do konzole ani zadarmo na co ked by som zahral z tej ich ponuky 2 max 3 hry ktorych na pc najdem milion alternativ za 350 euro konzola a ktomu super exluzivity za 60 euro a co som na hlavu denne si zahram na pc tolko hier ze ma nejaka exluzivita vobec netaha cele to je aj tak na hlavu
    • Na ps3 jsem mel jen exluzivky,samozrejme typu uncharted1,2,3,ale mel jsem jich kolem 42 kusu,a jeste nebyli vsecky.
    • BangMeInBangladesh
      Prosim o radu, hledam PC alternativu na Bloodborne, chystany Dark Souls 3, Last of Us a Driveclub.
      • zase zminujes ty cely tri exkluzivni hry navic? to si vzdycky muzu cvrknout do gati, kdyz nekdo vythne ty 3 hry navic *1* *1* *1*
        presne tenhle pripad http://zippy.gfycat.com/FavoriteEmbellishedAmethystinepython.gif
        • No co jsem mel tu cest zahlednout,tak ten panak pekne zvatla,videl jsem tam i multiplatform,jinak taky muzu vytasit jurney,kdys pc ckari sims,ale sorry ja rasi to jurney .
      • Stale si hovorim, preco si Sony PS klubik stale tak presvedcene mysli, ze niekto o tie tvoje uvedene hry ku*va stoji? Mne je to trebars uplne u riti, jedina hr,a ktorej by som z toho dal sancu, je Last of Us, ale ked na PC nie je, tak ma aj tak nezaujima a hrma kopu inych rovnako dobrych hier na PC. Popravde skor ani nestiham hrat to, co by som chcel, takze niektore musim skrtat zo zoznamu, nie este, aby som vyplakaval nad nejakymi "exkluzivitami". Ale ty a tebe podobni mi budu stale tvrdit, ze to chcem hrat, aj keby sa tu teraz rozkrajam na kusky *1*
        • A kdo ti stoji o tu epilepsovou diskoteku,typu dota a starcraft,mlada to videla v replay na nasi tv a radsi zdrhla,si myslela ze ji chce nekdo zhypnotizovat,jako ty vietnamce co to hrajou jak sileny.Vsecky hry na pc jsou na jedno brdo,proste sachy(tahovky),jednou tam je priserka,jindy panacek.A furt dokolecka.Proto jednou in famous,a podruhy the last of us,a po treti gt7.Rekni me podobnou hru,exluzivni na pc,podobnou in famous ,nebo the last of us.
        • Já nemyslím, HU, že ti ten nahoře ty hry vnucuje, pouze uvádí tituly, které by tě při koupi playstationu mohli případně zajímat. No že tě to nezajímá a máš toliko jiných dobrých her na PC, které v rámci svého drahocenného času nestíháš během naopak dostatečného času vtíráním se do diskusí po kterých ti má být vlastně kulový, hrát, je věc zvláštní a jiná. Ale co, prostě si sem přišel ukázat svaly a jakože ti fotřík koupil počítač, na kterém si hraješ, co tě baví. V pořádku, chápeme.
          • Ale ze ty si jak statocne jebnuty *1* *1* Ty akzoe ked zrovna nehras, tak sa neastavis niekde v praci ci co? Nie v kazdu chvilu ma clovek chut hrat ty debilek *1* rozdelujem cas na rozne cinnosti a akosi nechcem vsetok venovat len hraniu. Co na tom nechapes? aaaa..vlastne prepac, ty si z Ciech, chudatko, nechcel som sa ta dotknut. *14*
            Pc som si kupil uplne, ale uuuplne sam za vlastne peniaze. Mam totiz uz davno po 30tke a prave som sa najedol a sadol si za fb a vyskocil mi odkaz na tento clanok, tak som si prezrel, rpetoze nemam aktualne co na robote a spustat nejaku hru, nemam tiez chut.. tak nemel picoviny ty tupy k*kot! Jak ja nemusim tychto premudrenych chujov *16* *12* *11*
            • Na to, že ti bylo dávno po třicítce, máš vcelku zabrždění myšlení. Takovej jednodušší tatar, že ano? Dej si kafíčko k fb a ať ti nerupne ta tvoje HU cévka ty dospěláku.
      • nightborne
        DS3 vychází i na PC, samozřejmě =).

        Klasický zopakování veškerejch tří exkluzivek na playstna, nic novýho... osobně bych si pořídil PSko, abych si mohl zahrát Journey, Flower a Okami, to jsou tři hry, který závidim =). Škoda, že nemám televizi, ehm.
        • BangMeInBangladesh
          Ja se ptal na tu alternativu, kterou zminuje, nejaky hate konzole vs PC si skovej pro deti na piskoviste, to me nezajima mam oboje.
  • Určitě až bude cena lidovější, tak jdu do koupě.... A co, že normální lidi nemaj nato dát 12ku za herní konzoly, kde budou mít jednu hru?
    Né každej má tatínka, co mu to hodí z prémií..
    Až si děcka budete vydělávat samotní, tak i 5K vás bude mrzet
    • Tak ne kazdy je socialni pripad. Ja mam 3 deti, manzelku na rodicovske a 5 kKc je cena jednoho vikendoveho vyletu. Investice do konzole je pro me rozhodne lepsi, nez do herniho pc.
    • Ako chlapi, mam 32 rokov a nemam problem si kupit konzolu kludne aj za 500eur a zarabam normalne.
      Rodicom este platim ja, nie oni mne a stale by som tuto kupu na svojom ucte nijak nepocitil. Ale je rozdiel zarabat sam a zarabat a zivit rodinu.
      • tjn :) ... já Ps4 kupoval letos v létě ... to jsme ještě čekali našeho 2. syna .... říkal jsem si, koupím "teď, nebo nikdy" :D ... když už jsou tu teď 2 tak by se volný peníze hledaly podstatně hůř :). teď to bude nejhorší, ty 3 roky co bude manželka na mateřský, než půjde zas taky do práce, to defacto musí všichni vyžít z jednoho platu, ta mateřská je nic. Si vždycky říkám, že nechápu jak můžou vyjít ty matky samoživitelky, na mateřský, když jsou třebas ještě v podnájmu ...
        • Co si stěžuješ? Te někdo nutil mit dve deti? Sami jste se rozhodli, tak ted nebrec. Tohle mam nejradši, psat takovyhle srracky do diskuzi o hrach.
          • Já nikde nebrečím, jen jsem reagoval na to co napsal Lala .... já si nestěžuju, máme se fejn, i s dvěma dětma, já to v poho obstarám, nemám problém. Jen jsem politoval matky samoživitelky, co na tom :). Narozdíl od tebe, který prudí a nic konstruktivního nepřisadí, jsem jen a pouze reagoval na přizpěvek předemnou.
            • A co mam jako konstruktivne prisazovat k tomu tvojemu blabolu. Vemte s lalou za ruku a muzete jit diskutovat třeba na forum matek samoživitelek, tak vam jiste někdo něco konstruktivního prisadi.
          • Prosím tě, takže říkáš že si měl radši teda pořídit a PS4 a manželce říct teď nebudem mít peníze kvůli mé PS4 nechceš jít na potrat?
        • tak asi maju zohladnene potom aj nejake prispevky na byvanie si mylsim, takto ked je vydata, tak zivy muz, aspon myslm a dufam,ze to tak funguje *1*
    • Mart9
      Dětem to můžeš opakovat pořád. Dokud stačí tři slzičky a PS4 jim rodiče koupí, jsou v pohodě.
  • Mart9
    Hmm hmm, za 7000 Kč bych začal uvažovat o koupi.
    • michaliuz18
      neplácej nezmysli, aj tak to koupíš za euro lebo seš posranej slovák :DD
      • Mart9
        To je jako na mě? Proč mě urážíš?
        • michaliuz18
          lebo sa mi chce ty sektor socka:DD
    • to každý :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit