Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pak budou nadavat ze se jim to na pc spatne prodava. No ba ze ne ! Takovou zlataninu nedodelanou, to jako si koupit tričko bez rukávu. Nato vam kaslu, na hru sem se tesil ale ne na takhle sprzneny port. Kto jim to kazal vydat ted, mohli to vydat za pul roku-rok, mohli si najmout nekoho kto ma s portaci zkusenosti a udelat to poradne.
  • Keyz
    Ten mega drsný název "prepare to die" se pro PC hráče naplnil.....
  • Tak jsem si prosel reakce hracu a dalsi info na Steam foru a uz jsem se rozhodl. Tento odpad na me PC nesmi. Dokud to neopravi, tak moje prachy neuvidi smejdi jedni.
  • "kde se vždycky najde problém na všechno." - To bych možná trošku poupravil, nedává to smysl.... *3*
    • :) I když fórum, kam by se člověk šel jenom vybrečet by taky možná nebylo k zahození...
      • Od toho jsou zdejší diskuse...
  • Helaluja! Tak to vypada ze bych si nakonec Dark Souls mohl zahrat i ja! 1280x720 je na 27 monitoru proste hruza.
  • Šikula!!!
  • Prečo sa mi zdá že games.cz sa zamilovalo do sleeping dogs?
  • Veskoslav
    A navíc když jsem pročítal ty kecy, co měli vývojáři, jak se věnují pc, tak výsledný produkt je katastrofa. Když srovnám Zaklínač, co se převedl na XBox a pak Dark Soul, co to měla opačně, tak jde vidět, že pc-konzole a konzole-pc je naprosto něco jiného.
    • V první řadě vývojáři upozorňovali, že s vývojem na PC mají nulové zkušenosti. Tak se nechovej jako kdyby někdo někomu matlal med kolum huby. Navíc jsi byl jeden z nejaktivnějších, když se řešila ta petice. Tu hru sis de facto vydupal, tak zaplať, nekidej a hraj, do prd_le.
      • Gojira
        Eh... CDprojek Red taky neměl zkušenosti s Xboxem a dopadlo to výborně.
        • jemože v konverzi z PC na Xbox a z PC na PS3 je nejspíš docela rozdíl, Xbox má archytekturu podobnější té PC, než PS3jka
      • "Tu hru sis de facto vydupal, tak zaplať, nekidej a hraj, do prd_le."

        Tak to jo. *1* *1*
      • Veskoslav
        Co to meleš za srračky? Ano zaplatil jsem. A to, že to je "zmetek", to je nakonec dobře? Jako držíme se hesla: Shut up and give me money?...
  • Keyz
    Dle videa a komentářů to vypadá na špatný port.
    Problémy s nastavením jak se zde píše a navíc tam snad nejde skoro nic nastavit krom toho,že tam přidali AA a nějaký blur který se stejně pro mně na prd.
    Již samotný název nastavení "PC settings" je náznak toho,že s tím nes*rali.Běžné nestavení je asi opravdu pouze pro PC....
    Grafika je opravdu zastaralá to fakt.Jak se někdo o tom může dohadovat to nechápu.Logicky když to je dělaná na starý HW konzole a nic tam snad neupravili tak to je zastaralé.
    V menu se ukazuje stále co mám kde mačkat na konzolovém ovladači jako kdyby ta hra bylo nějaký simulátor kde externí ovladač je většinou nutný.Standardní ovládaní je divně nastaveno a v menu se pohybuje zvláštní kombinací klávesnice a myši.Proč je na jednom čudlíku sekaní a na dalším čudlíku silné sekání?.To je problém udělat sekaní na myši a silný útok podržením tlačítka myši tak jak to bývá normálně?Anebo nějak jinak jak má mnoho her?Zde není extra nové ovládaní tak aby to prostě nešlo.
    Takže zde máme RPG kde je kladen důraz na pohyb a boj které má na PC zastaralou grafiku a špatné vyřešené ovládaní.Tedy nevím jestli je pak možné obstát v tom důrazu na pohyb aniž by hráč doplatil na špatný port hry.

    To je prostě šílenost,pak se někdo diví,že to hodně lidí stáhne.Není demo aby to šlo vyzkoušet tak co.Mám to koupit předem ve slevě a doufat,anebo čekat na recenze pak případně koupit za plnou cenu?To je hloupost.Když to nechtějí udělat pořádně tak aby se nebáli vydat demo tak to je opravdu zoufalé.
    • každopádně připočti cenu gamepadu... bez toho je to v tuhle chvíli nehratelné. Stejně jako s gr. rozlišením ani s vyladěním ovládání kamery myší se nikdo z tvůrců nezabýval ani minutu.
      Residen Evil 4 na PC má proti tomuhle luxusní ovládání
      • Keyz
        Na gamepad jsem kdysi nadával,že to je zbytečnost ale pak jsem hrál na PC NBA2k12 a měl jsem možnost to porovnat (klavesnice X myš).
        A tam ten gamepad tam má smysl,protože tam je mnoho pohybů které jinak nejdou na PC klávesnici skoro udělat.

        Ale zde u RUBAČKY to je opravu hloupost.Oni tam ještě napíšou abych mačkal nějaké A B na gamepadu jako kdyby to snad měl mít každý protože,nejsou schopni předělat dva druhy útoky a dva druhy krytu na PC...
        • No a proč nemůže být Dark Souls v tomhle stejný případ jako je to NBA? Taky to musíš porovnat, DS asi nebude "rubačka" v tom smyslu, jak to myslíš, ten soubojový systém je docela komplexní a prostor pro chyby hráče malý. Tím neříkám, že to K+M ovládání nemohli udělat lepší, sám jsem ho ani moc nezkoušel, ale vypadá to, že je to fakt děs. BTW 2 druhy krytu tam nejsou a to, co asi myslíš, na jedno tlačítko dát moc nejde abys tím neztratil možnost pohodlně držet štít a přitom odrážet útoky... Dva útoky na jedno tlačítko snad jo (i když je to taky mnohem míň pohodlné a ve vypjatých situacích chybovější než RB/RT na gamepadu).
          • Keyz
            No dle možnosti co jsou v menu to určitě šlo udělat na klávesnici normálně.Není třeba z toho dělat hru která bez externího ovladače prostě půjde špatně hrát.
  • ja skutocne nepochopim ako nieco taketo mohli vobec vydat... kedisi pre-alpha build, dnes bezne vidiet na pultoch obchodov, neuveritelne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit