Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zmačknutie koliečka myši lokne pohľad aj najblišieho súpera, takže môžete skákať aj ustupovať a dívate sa mu stále do očí.
    • Keyz
      Ten lock je debilní.Když to dám na nepřátele tak se změní styl pohybu postavy a nevidím skoro nic a hlavně to samo přehazuje na další protivníky jak se pohybuji.Pak se postava náhle sama otočí a mám meč v zadku :) Hovadina. Bohužel ten lock je potřeba protože nikoho nenapadlo udělat aby se postava otáčela tam co myš...Bez locku se pak musím složitě postavit tak abych vůbec něco trefil...
    • Keyz
      V nastavení si to můžeš předělat to není problém...Ten lock se mně moc nevyhovuje,sice se pak snadno trefím protože se postava otáčí za protivníkem,ale nevidím co je okolo a abych utekl musím zase ten lock zrušil.
      Ten přehled pak není dobrý.Vůbec to "Locknutí" nepřátel má smysl na kozolích kde se nejde tak lehce a rychle otáček jako u myši.
      • Počkejte po delším hraní, lockování nepřátel je u Dark Souls kruciální záležitost. Stačí na sekundu nastavit záda a může to znamenat smrt
        • Vyzkouseno... potvrzeno...
      • Ze by zrovna v Darks Souls slo lehce otacet s postavou mysi bych moc nerekl. Doufam, ze na tohle vyjde nejaky skutecny patch nebo fix. Na padu je to samozrejme OK, ale pohyb s mysi je udesny.
  • MickeyMutant
    Nová verze - DXfix 0.3: http://blog.metaclassofnil.com/?p=108
    • skoda, me to nefacha
      • tak to jede! staci vypnout AA
  • smejki
    "3rd-party DRM: Microsoft"
    co to má bejt? to už se za za GfWL tak stydí, že to radši přepsali na Microsoft, aby zas pár lidí oblbli? *15*
    • Jestli se stydí za ochranu Gays from Windows? Podle mě jo. *15*
  • Cekal bych nejakou rozdilovou recenzi nebo alespon vytah z PC verze...
  • DXfix 0.2 http://blog.metaclassofnil.com/?p=101
    • Diky
  • Hra by byla dobrá a celkem i zajímavá nebejt té z*urvené kamery, nemožnému systému hry a locku nepřátel což je d*jebaný jak to jen jde, když je kolem víc než 2 nepřátele a neustále to přeskakuje z jednoho na druhýho.. jde to teda i bez ale pochybuju že je to lepší, nechápu jak tuhle "hru" si vůbec mohou dovolit vydat, to je jak kdybych něco vyrobil a bylo to funkční napůl, když se do něčeho takovýho chtěli pouštět, tak mají nabrat lidi co tomu trochu rozumí ale oni si prostě řekli že to nějak dopadne, hráčům namluvili že nemají od toho portu nic extra čekat a jsou z obliga, pro mě to jsou šlompáci a neschopové a přeju jim at si to lidi radši stahujou a oni at z toho mají h*vno Nerad to říkám ale další hra co koupím bude už jen Witcher 3, tyhle sr*če a jejich napodobeniny už jen warez ... nevermore.
    • Šmarjá, další člověk neschopný naučit se to hrát na klávesnici a myši nebo si koupit gamepad. FromSoft je jedna z nejlepších herních společností, žádní neschopové. Nauč se to hrát a nebreč tady. *11*
  • Do konca roka tuto gamesu predávajú v brlohu za 15,55 eura.No nekup to *3*
  • jo pecka pribehem, ale musi to bejt hranaty a zubaty az hanba.. vcera jsem u kamose hral tekken na ps3 a grafika a animace jsou tak strasny - ze bych brecel.
    • Tam ta grafika je fakt potřeba...
      Hrál jsem teď na PS3 originál Medievil 1 z PSX a bavil jsem se jako nikdy. Už jsem u Crystal Caverns, zatím 100% kalichů.
    • presne... ale co bys taky chtel, to zarizeni je 12 let stare, z nej nic vic nevymacknes, az vyjdou nove konzole budou dva roky za high endem, pochybuji ze budu svym vykonem byt low endem v porovnani s desktopem, desktopari se smeji, tak by mela vypadat grafika her, HW na to mame uz davno: http://klontak.deviantart.com/gallery/
      • Keyz
        Někdy alespoň udělají na PC určitá vylepšení která sice nejsou nic extra ale lepší než nic,že?
        Zde není nic a je stejně hnusné jako to bylo původně.

        Btw tohle kdybych hrál na velké TV to musí být nádhera....

        Bohužel doba kdy hry na PC využívali právem HW na maximum již pominula.Pak to podle toho taky vypadá.Neviděl jsem v poslední době,že by rozdíl v nastavení hight,medium,low znatelný na nárocích HW i na pohled tak jako to bylo.
  • Mám jeden problém. Koupil jsem si Dark souls na PS3 a i přes všechny aktualizace se to při fightech s bossama docela laguje. Nevíte čím to může být? Jinak PS3 mě jede v poho a nic jinýho se nelaguje a ani Blueray není poškrábaný.
    • Malleth
      Jediný co mě napadá zkusit hrát chvíli v offline režimu, jestli to není připojením.
      • to už jsem taky zkoušel
  • Ak to človek pošteluje dá sa aj myška a klávesnica, dnes ustrieľam draka.
    http://forum.sigil.cz/viewforum.php?f=6
    v tweak je aj ako vylepšiť myšku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit