Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Hra stojí 60 éček bez možnosti koupit levnější krabičku. Měl jsem v říjnu udělanou předobjednávku, protože fakt mě to bavilo. Soubojový systém si troufám tvrdit, že je jeden z nejlepších, co se ve "středověkých" hrách v současnosti vyskytuje. Snadný, efektivní a není to bezduché mlácení. Po prvním uzavřeném testu mě to utvrdilo, že to bude hra, co chci.

    Pak ale přišlo dost ale. Zaprvé hra skokově zdražila z předpokládané ceny 1199 na 1599, oznámený Season Pass s prvky P2W (kdo má, má přístup dříve k hrdinům, rychleji expí=>rychlejší otevírání schopností=>výhoda pro platícího hráče), Ubisoft neumí udržet stabilní síťové spojení u nových her, neumí to u SP her (Unity i Syndicate zářný příklad), neuměl to u The Crew, takže tady byla taky vysoká pravděpodobnost (u 2. otevřené bety to padalo každou 3. hru), mikrotransakce v řádu tisíců KČ a nakonec to, že i když mě souboje bavily, po chvíli ta hra neměla, co nabídnout a bojím se, že více jak na 20 hodin by nemusela zabavit. A když si vezmu, že Ubisoftí hry mají nejrychlejší pád ceny snad ze všech AAA titulů, co vycházejí (nepočítám Titanfall 2 díky debilitě EA), tak stačí počkat na květen a těch 700 bych byl ochotný dát.
    • nightborne
      Season Pass je všeobecně zlo, který nemám rád, ale zrovna tady je řešenej docela inteligentně - ke všem mapám i novejm hrdinům bude mít člověk přístup i bez něj, jenom si je musí hraním odemknout. Vlastník season passu to dostane o den, dva dřív, plus nějakej exkluzivní kosmetickej obsah, co mě nezajímá. Takovej přístup mi vcelku vyhovuje, když už teda musí nějakej season pass vůbec existovat.
      • Veskoslav
        Nejlepší Season má Titanfall 2:) Raději měli udělat něco na styl Overwatch, kosmetické pičoviny atd. Ale ne něco mezi skrytou lehčí verzí P2W a klasickou verzí. Tam si myslím, že cena půjde dolů, tedy pokud neudělají jako u Rainbow Season Pass Year 2 či co to je.
  • Tak UbiSoft upekl korpus na dorty jménem For Honor a teď nás každý rok bude zásobovat novou náplní *5* Vlastně náplň bude stejná, jen slehačka bude mít jiné přichutě. Už se teším za 4 roky až budu na games číst o For Honor 25 z budoucnosti kde se nalepí Watch Dogs a budeme hackovat AIčku helmy a oni skákat ze skal, budeme tam mít krycí systém z Division, skákat jako Asssssaaaasííííni a mapa bude 10x větší s opakující se náplní... hackni na čas radiovou věž *15* Já už se u každého vydání jejich hry směju, protože co ti poslední dobou mastěj to aní Pepík nemastil pod lavicíí v kalhotech
  • corfer
    Lidi nakupují, recenzenti chválí. Pro Ubisoft win-win situace, ale přínos takové hry je přinejlepším diskutabilní. Koncept, který vypadá jako překombinovaná sra*ka, design v singlu naprosto ubohý a multiplayer, kde většinu lidí baví jen duely. Je pravda, že jsem trošku starší hráč a zřejmě ne cílovka pro hry Ubisoftu, ale vám, komu se tyto koncepty líbí, zajímalo by mě, co konkrétně na takové hře lze ocenit. To už dnes opravdu stačí jedna precizně napsaná a odladěná mechanika, aby se hra dala považovat za kvalitní. To už dnes nikdo nechce na hrách vidět kus ruční práce i jinde než na grafice? To jsou hry vážně v takový prd*li, pro hráče jako jsem já, který chce ručně vyrobený, silný zážitek? Už se mi definitivně vytrácí herní svět před očima, když i takováhle průměrnost, která designem vypadá jako mobilní hra, sklízí úspěch po celém světě...
    • TheGGG
      když budu chtít ručně silný zážitek, zajdu si ke stolaři... jinak ne díky, jsem radši že se z her stal miliardový biznis velkých korporací s pořádnou sumou peněz, co umí dotlačit luxusní nový technologie a grafiku, než aby to byl nějaký garážový patvar od srdce na kterým dělalo víc lidí než kolik to má pixelů (tzn 5).
      • corfer
        Ty vole, četls vůbec co jsem napsal, nebo jenom trollíš? Mně jsou nějaký pixelartovky u řiti, chci taky nový technologie a luxusní grafiku a ani jedno nedostávám. Zrovna v posledním týdnu jsem zakoupil Battlefield 1 s tím, že si užiju super grafiku, když už nic jinýho a v některých pasážích v kampani s tím tankem ta hra vypadá k zblití, jak 5 let stará hra... A to vážně netrollim, shadery horší než v Crysis.. Tady nejde o to, že chci nějakej návrat starejch pořádků, ale ten tam je pocit, že nás čeká zářná herní budoucnost, kterej jsem měl někdy po nástupu PS3 a Xbox 360. Teď jsou tu jen generický nudný hry, na nichž prostě nejsou ty roky práce vidět...
        • TheGGG
          tak to asi trochu kecáš, BF1 na ultra na PC vypadá líp než cokoliv co jsem kdy hrál (a to jsem nedávno hrál crysis 3 na ultra). Tak dobře udělaný bahno jsem ještě ve hře nezažil... to není bahno, to je next gen bahno. V poslední době hodně pozoruji bahno ve hrách a i když for honor má slušné bahno a rozhodně svých 1600,- nelituji, tak bahno jako v BF1 prostě nenajdeš...
          • TheGGG
            BTW: docela se těším na nové ghost recon, to by taky mohlo mít slušný bahno, podle těch nočních misí za deště..
          • Battlefront s realism modem?
            • TheGGG
              nehrál jsem, je tam dobrý bahno?
          • corfer
            Bahno je super.:D Hele jmenovitě, kampaň s tankem, scéna, kdy se vyjíždí z toho lesa, jak vysvitne slunce. Na ultra detaily rozlišení 2560x1600 prostě vypadá ošklivě, textury ani náhodou nejsou tak ostrý jako v prvním Crysis, shadery naprosto tristní a ani ta tesselace všude to nezachrání... Jako celek to možná vypadá dobře, ale od hry, která chce bejt vlajkovou lodí technologickýho pokroku, bych teda čekal o hodně víc. A s Crysis 3, kdy poprvé vylezeš do prostoru toho dómu, to jsi mi připomněl, to bylo naposledy co jsem si z grafiky vážně sedl na prd*l. Od té doby netvrdím, že to je špatné, ale zázrak to žádný není.
            • TheGGG
              ale prdlajs, bahno v BF1 je prostě topový, single v BF1 byl strašný a nic si z něj nepomatuji, ale mapa kaiserschlacht za deště vypadá fenomenálně... a první crysis už teda nic moc, hned taková první mise už působí zatraceně zastarale....
            • BF1 na C3 nemá ani omylem - celkově. Podle bahna to brát je dmnce. ..
          • nightborne
            Ty hele ale For Honor má v noci taky super bahno.
            • TheGGG
              to jo no...
        • nightborne
          Ty hele, ale zkoušels to, nebo mluvíš spíš pocitově?

          Protože ony ty boje (a pocit z nich) jsou opravdu tak komplexní a zábavný, že se člověku ty přešlapy okolo odpouštěj daleko snadněji, než by možná čekal.

          Jasně, není hra, co by uspokojila všechny, ale zrovna tady mi přijde, že jsi možná nepatrně nefér =).
          • corfer
            A to mluvíme o Batllefield 1 nebo o For Honor? V každém případě obě jsem hrál. For Honor jsem hrál v singlu a opravdu jen chvíli, zkusil jsem i multiplayer. To vše na popud známého, který má velmi podobný vkus jako já a For Honor mi opravdu doporučoval.

            Já jsem už jen opravdu unavený z té Ubi šablony: stačí jeden prvek a vydáváme... To je fakt rakovina herního průmyslu.:(
            • nightborne
              For Honor.

              Jedná se o čistou multiplayerovou arénovku, jejíž alfou i omegou je provedení soubojů, a to jak technicky, tak pocitově. Tohle provedení je z obou úhlů pohledu fantastický, nevidím důvod, proč dobře odvedenou práci nepochválit =).

              Podle singlu tu hru rozhodně nesuď, za nic nestojí. Což, jasně, není úplně košer, ale osobně to, vzhledem k zaměření hry, nemám problém odpustit. Zkus věnovat trochu víc času PvP, ona For Honor má poměrně strmou učící křivku a prostě vyžaduje se do ní dostat. Po chvíli možná zjistíš, že je to vlastně docela super.

              Nebo samozřejmě ne - a ta hra není pro tebe. Pokud se v multiplayeru nevyžíváš, a hledáš všestrannější zážitek, budeš se skutečně muset poohlédnout jinde =).
      • corfer
        :D
    • Veskoslav
      Nebo se v tom herním světe už moc neorientuješ:) To bude spíše ten zádrhel. Dobré hry vycházejí pořád, jenom se o to člověk musí zajímat a hledat ten styl a daný žánr, co má rád a vyhovuje mu. Takové šermířské souboje War of the roses (doporučuji) jsem se nenaučil doteď, takže většinou hraji lukař/kušník.
      • corfer
        A že na design Ubisoft dlouhodobě se*e, s tím moc nelze polemizovat. Stačí srovnat Chaos Theory a lejno jménem Blacklist, který je pořád jedním z lepších titulů od Ubisoftu.
        • Veskoslav
          A co South Park nebo Raymen? Blood Dragon? Perfektní hry:) Unity. Skvěle zpracovaná Paříž, horší je ten zbytek pro změnu u téhle hry.
          • corfer
            Unity designem naprostej sh*t, Rayman rozhodně není AAA hra, Blood Dragon je přídavek k jjinak naprosto blitkozní hře a South Park jsem pravda nehrál, protože mě odpuzuje ta franšíza.
            • Veskoslav
              No jelikož to byla ručně animovaná grafika u Raymena, tak to rozhodně nebyl rozpočet milion dollarů, k tomu prakticky dokonalá hratelnost na více jak 20 hodin, naprosto brutální levely, funkční systém lokálního MP, podpora napříč konzolemi:) AAA hra není dána jenom rozpočtem:)
            • corfer
              Rozpočtem a tam se hrůzám typu Watch Dogs nebo Assassins Creed nemohou rovnat...
            • Veskoslav
              Jak Legends, tak Origins jsou AAA hry. Ať už rozpočtem, provedením atd. Nebo jak definuješ AAA hru?
      • corfer
        Jasně dá se to tak říct, a nebo prostě jen stačí uznat, že vysokorozpočtových titulů, kde nad designem někdo ve skutečnosti přemýšlel, je jako šafránu...
  • Nepochopil jsem zájem o Division , Fór Honor na tom byl u mne ještě hůř (Z trailerů přetrvával jen pocit WTF ). Ale to je holt nová doba . Albion,Planescape,Fallout či Jagged Aliance už dneska taky jen tak někdo neudělá (a když tak děj ohnou takovým způsobem, že se stane pro staromilce nestravitelným...)
    • Paulcz
      JA předělávku nepotřebuje, v1.13 to jistí. A co se týče her nad kterýma se někdo zamyslel, sem tam se něco objeví, jestli v tomhle roce vyjde alespoň Kingdom Come a Mount and Blade II.. paráda :)
  • Takže počkat rok a doufat, že to opraví jako R6 Siege. Ubisoft by měl na krabice začít dávat nálepku Early Access.
  • flash789
    Typicka UBI hra, uz ted plno lidi stve a nebavi a za mesic po ni nestekne ani pes, zustane jen par vernych. A tou dobou uz UBI oznami dalsi BIG hru a hype se presune tam..delaj to dobre frantici, pekne si umi hrace povodit..
  • Nedostatek hernich modu (duel 1 na 1, 2 na 2, deathmatch 4 na 4 a conquest), z toho plynouci repetitivnost, malo hracu na mape co je asi dusledek absence dedikovanych servru, pry nekvalitni sitovy kod, mikrotransakce. Celkove obsah ktery hra nabizi je smesny oproti tomu co nabizeli starsi Chivalry nebo multiplayer v Mount & Blade (kde byly taky kompetitivni mody 1 na 1). Zato miliony narvane do marketingu.
    Klady: grafika, soubojovy system.
    No, vic jak 6/10 bych tomu asi nedal.
    P.S. Single nehodnotim, tohle je primarne multiplayerova zalezitost, ale podle toho co jsem videl, hruza.
  • To hrát nebudu.
  • Kdyz si porovname objem odvedene prace na for honor a na napr. Kingdom come, kde duely pridaji casem, tak je to obrovsky nepomer.
    • Zas tak špatně na tom KC není,
  • Já tu hru hrozně hejzil, ale zkusil sem betu .. a docela mě to bavilo.

    Beta mě přesvědčila k tomu, abych si to koupil a musím říct, není moc čeho litovat. Sice si tam hráči můžou nakoupit lepší gear, ale hra je opravdu hlavně o skillu.

    Pokud proti vám hraje někdo kdo má o 40levelů více na itemech, stále je možné jej obehrát a vyhrát duel.

    Doporučuju každému kdo má rád rychlé přemýšlení a rychlé řešení kritických situací, tohle je hra právě pro takové lidi :) Ostatním to rozhodně nebude moc po chuti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit