Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kupte si raději Nioh než tuhle blbost...
    • tak to radši tohle :D než japonské cokoliv
    • wayne kašli na fotbal a rozjeď stand up comedy, vtipný jsi dost *3*
  • Morraw
    Jsou tam určité nedostatky, hlavně P2P je bolest, ale dnes již běžná. Taky malá variace map nepoteší. Soubojový systém to ale plně vynahrazuje.
    Ve Skirmish/Elimination se to většinou řeže hlava nehlava, ale v ostatních modech už ty souboje vynikou a je to paráda.
    Hned ze startu jsem tam potkal pár fajn lidí, kteří určitým způsobem dodržují Code of Honor. Hra je pak úplně někde jinde. Trochu jsem se bál výsledku, ale peněz nelituji. Doufám, že se hře bude dařit a bude v ní časem více obsahu.
  • Hra vypadá pěkně. Trochu škoda toho soubojového systému, který, ačkoliv vzdáleně inspirován základními pozicemi reálného šermu, působí zejm. ve srovnání s Mount & Blade: Warband hodně arkádově. Mohli se zkusit trochu více odvázat a ubrat na akčnosti a množství animacemi determinovaných útoků a krytů, jež de facto kladou určitou bariéru mezi hráče a jeho postavu. V Mount & Blade jsou souboje mnohonásobně přímočařejší. Ale srovnávat For Honor s Mount & Blade či Kingdom Come: Deliverance obecně asi není úplně na místě.
  • 3/5
  • S recenzí v zásadě souhlasím beze zbytku, nicméně jednu věc si nikdo zatím nevšiml, a přitom je to u tak hezké grafiky jak pěst na oko. No spíš noha v rozkroku. Tou je absence textur v podpaždí všech hrdinů, co byli v betě. Pokud dojde k vítěznému gestu, objeví se rozmazaná šmouha místo podpaždí a je jedno, zda to má být holá kůže, nebo šaty, či kroužková zbroj. Je to detail, ale tak trošku dost podstatný když si uvědomíte, že při gestech se v zápasech zpravidla koukáte na postavu zepředu a je to fakt hodně moc vidět. Ještě ke klávesnici a myši - není to skutečně žádná nevýhoda vůči gamepadu, ale stává se - poslední dobou docela často - že prostě nefunguje ovládání správně a to hlavně v tom smyslu, že jsou zpožděné reakce postavy na to, co mačkáte. To samozřejmě znamená, že jste totálně v háji a takříkajíc v prd*li, ale obvykle stačí buď restartovat hru, nebo znovunastavit citlivost myši v obranném postoji. Jak kdy se hře zrovna chce.....Skutečně technická stránka hry je na zabití
    • v jejich historickych epochach byly nejspis neholeny a to by mohlo urazit jemnocit metrosexualu, nejspis proto je podpazi rozmazano
      • zaty
        To je fakt. I jednoho zdejšího diskutera, který si holí aj prdel, by to sebralo hodně :D
  • Trochu realismu by neuškodilo. Rád bych si zahrál takovou hru, konfrontaci skutečných středověkých válečníků, ale tohle vypadá zas a pouze na fantasmagorii.
    • copak to by se ješte dalo prehlédnout ale že nekdo pomocí miniaturního meče vyblokuje uder obouruční sekerou, co je fyzikalne nemožné, to už je na pováženou
      • Přesně tak. No o něčem vypovídá už ten uvodní obrázek, kde viking vážně není viking, ten templář je taky hodně přehnanej, nejvíc se podobá samuraj ale u toho bych se taky mohl rozepsat do aleluja a neudělám to stejně jako u ostatních.
        • Tak já to spíš beru jako něco ala fantasy. Tohle asi na hře vnímám jako nejmenší problém. Jinak naštěstí existuje KC.
  • Rejsek
    Ubisoft dělá fajn hry, ale po čase trochu nudné a až brutálně repetitivní. Division jsem se nabažil za nějakých 130h a už jsem to asi měsíc nezapl. Což o to, za těch 800kč to byl dobrý poměr "cena/výkon", plivat na ni nebudu, ale prostě ten potenciál a prostředí jsou brutálně nevyužité..........kdyby přidali třeba jen ty blbé zombie, nakažených mrtvol tam na to všude leží dost a "zedka" snad nikdy neomrzí. *1* S nadějí vyhlížím poslední DLC. Co jsem tím ale hlavně chtěl říct je to, že pokud bude pro mě nějaká hra od Ubi stát za pořízení, bude to právě teprve tehdy, až cena sleze za podobnou mez.
  • Ahoj, chci se zeptat, jak je tam řešený systém brnění? Počítají se různé materiály a jejich vrstvy, typy zbraní (sečné, bodné, tupé) je třeba hledat slabá místa ve zbrojích atd?
  • Odulin
    Singl jsem prošel z povinnosti, ale tak hrozný to zas nebylo. Mulťák se mi dost líbí, bojový systém je lahůdka. Mohlo bejt o kapku levnější, ale nakonec jsem rád, že něco takového vůbec vyšlo.
  • Mart9
    Když mně se nelíbí, že děláte Fight Club v nějaké sestavě a recenzi na AAA hru pak dostane někdo záhadný mimo tento kolektiv. Já bych chtěl recenzi od někoho z těch lidí, které mám rád a které každý týden vidím a znám jejich vkus. Tito anonymní autoři ať recenzují ty neznámé a neočekávané hry.
    • Kdybys radsi misto skatulkovani a posuzovani jestli je tenhle nebo tamten hoden psani tehle a tamte recenze, posuzoval recenzi podle toho jak ji venoval autor cas a jestli zahrnuje vsechny aspekty hry , coz dela tato recenze vyborne...

      Uvedom si ze kluci z fightclubu maji siroky zaber napric hernim prumyslem a proste nemaji pokazde cas psat recenzi brzy po vydani, kdyby ji udelal treba ales za tyden nebo dva, tak by dalsi skupina zdejsich hipiku prskala ze stim games prichazi pozde.

      Obcas neskodi na veci koukat z vice perspektiv a ne zrovna zte kde jde jen o tebe. *3*
      • Mart9
        Pokud vim, Aleš si momentálně dává hodně načas s recenzí Nioh a stížnosti tu nevidím.

        Tohle je jako by trenér ve finále Ligy mistrů posadil Ronalda a na jeho pozici dal někoho z béčka. Při vší úctě k J. Slavíkovi.
        • nightborne
          Když už jsi do toho, hochu, začal tahat jména -

          Slavnej a bezchybnej J. Sterling, co ho tu každou chvíli někdo vytáhne, tomu dal za 7, vadil mu ten špatnej singl o něco víc. Ale to se teď nehodí, co, možná by to znamenalo, že si to ta hra fakt zaslouží, a nebylo by na co kydat špínu ;).
          • Mart9
            1) Netušim, kdo je J. Sterling
            2) Vůbec nehodnotim recenzi ani číslo, nečetl jsem ji.
            • Mart9
              Já to nebudu číst, když neznám autora.
            • nightborne
              Tak pak nemel ;).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit