Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslední dobou vychází jedna hra lepší než druhá, co na to říct,, už skoro rok jsem nic nekoupil,,
    a ani nestáhl, jestli mně zklame i Mass Effect tak to bude podpásovka,
    PS: když už děláte recenze a známkujete tak si to musíte i obhájit a nebo to už je co je nové to je dobré ? jak říká Barney Stinson ?

    ''hodnocení snižuje technický stav, zejména pak kvalita síťového řešení''

    takže stačilo málo a byla by desítka že ? no hlavně aby v obálce bylo dost ,,,,
    • Jack1947
      Tady jsou bohužel redaktoři co mají rádi hry když mají rádi populární hry tak tomu dají vyšší číslo, protože to byl Ubinoft tak jakbysmet.

      Potom jsou zde indie kteří dávají taky nu nakonec jsou tu tací co hodnotí jak se vyspíé čí dle dne. Když byl dobrý den vykročily správnou nohou dají lepší znnámku.

      Jakám pak obhajoba " My jsme se vyjádřily verdiktem, na vás je to nám dát sežrat v čtenářské recenzi"

      Do vosího hnízda se zásadne nekopá a už vůbec ne bosou nohou *3*
      • nightborne
        Teda, ne, že bych neměl rád konspirační teorie, ale je taky možný, že je ta hra prostě dobrá.

        S radostí si podiskutuju nad nějakejma konkrétníma bodama, co koho baví, co ne, v čem se neshodnem, ale zatim nejzásadnější argument, co sem tu tak globálně zaznamenal, je "je to od Ubisoftu". To jako pardon...
        • Ty těm jeho příspěvkům rozumíš? Já vůbec. Používáš nějaký překladač z mimozemštiny do češtiny? Mohl bys připadne hodit odkaz?
        • Jack1947
          Já taky nemám nic proti fanboys, jen je třeba všeho s mírou a jsem rád že tě to baví stejně jako lidi bavilo STEEP a bude bavit Widlelands

          Jenže tady jde o něco jiného prostě recenze co by měli psát lidi co to baví, nepíšou a ve většíně případů je píše někdo koho to nezajímá a dá to na jevo, to je u ostatních her které od Ubisnoftu nejsou no a zbytek... hmm ten je zase nadhodnocený jako ne že by mi to vadilo ale když už se o tom píše v diskuzích ntak už to něco znamená...

          Ubisnoft si zato může jen a jen sám a stále se snaží mazat med kolem huby a stále mu to vychází.
          Je fakt že mě ta hra trochu zajímala do doby než se to zvrtlo v "Only MPů sdtejně jako widlelands ( které mě taky moc nezajímá ale když to má ten sp i když asi běda možná by za zkooušku stálo)

          Hele nebudu lhát možná někdy ve výprodeji ( jestli cena nespadne za 2 měsíce na málo)
          Možná i nu proč ne.
          • Přesně Jacku to co jsi napsal sedí
            '' by měli psát lidi co to baví, nepíšou a ve většíně případů je píše někdo koho to nezajímá''

            prostě práce, odehrát a nazdar šoupnu tam 8 aby se neřeklo....

            nejvíc mně vytáčí že ještě napíše '' nebýt technických problémů byla by lepší známka''

            takže kolik ? 9/10 ? takže tady máme legendární hru ? :))))))
            • Jack1947
              Nejde jen o číslo ale i obsah prostě jak psal GT vidím Ubisoft, šoupnu tam 8/10 ( všimi si že bez 8 min 7) žádná AA hra od ubisoft nebyla proč asi...

              Jasně jenom známka ale popírá to princip navíc se eliminovala úplně celá stupnice protože dle Games je již 6/10 špatná hra a 4/10 spíše odpad... jasně jen číslo nothing to see here, move along *3*
            • Neskodilo by si ciselne hodnoceni delit take do ruznych zanru ... todle ma v ramci bojovek 8/10 , v ramci plosinovek ma nejakej pixelart zase 9/10..Vcem je jako problem? a konec koncu.. je to jen cislo ni
            • Jack1947
              Lidi at si přečtou Level tam jsou zajímavější recenze *3*

              Nepochopím jak může někdo mít něco za trest a pak to hrát s nechutí...

              Bohužel přesně takhle to vypadá Ubisoft =8/10 Pixelart 9 atp...

              Hlavně to jak vyměnily stupnici ( nebo přestali vycházet odpady??) to už pozbívá na smyslu úplně.

              Technická kvalita je stránkA SAMA o sobě jako že potom až to opraví by hra mmohla mít novou recenzi ? lol to ne.
              Opět to byl jen příklad , prostě tu hodnocení nefunguje a hry hrají lidi co jsou bud fan nebo to mají za trest. Tímto bych mohl skončit. Ještě že recenze tolik nečtu a že se řeší číslo ? které mnohdy rozchází s textem proč ne že ? Na obranu zase tahle hra má všude beztak hodnocení nad 70% takže 8/10 se dá chápat.
            • nightborne
              Ještě jednou, čets to dál než k verdiktu ;)?

              Pomůžu ti:

              "A pokaždé je to zábava. Občas krutá, když se nedaří, ale zábava. Dokonce tak dobrá a návyková, že kdyby mi pánové z Ubisoftu umožnili hodnotit jen podle hratelnosti, text by na tomto místě skončil a já bych se ještě pořádně rozmýšlel, jestli to bude za devět, nebo za deset. Jenže, to je poměrně zásadní "kdyby"..."
    • nightborne
      A dočet si to dál než k verdiktu ;)?
  • No já se hlavně těšil na kampaň v kooperaci, evidentně ale singl žádnej zázrak, no tak počkáme na slevu no.
    • SIngleplayer je dobrej - má dospěláckej příběh, jen je "vyprávěn" formou koridorové akce protkanou arénami. Skutečně slouží jako tutoriál, ale je to OK. Mě na něm naštvalo, že to nejvíc "ods*ali" Rytíři, protože za ně začínáš s výukou (a tedy první asi 3 mise jsou skutečně výukové), ale na poprvé mě single vyloženě chytil. na podruhé už to jedu z povinnosti, kvůli odemčení rytin na oblečky (samozřejmě na vyšší obtížnost) a chystám se na realistickou, to už je docela maso. Ale kvůli singlu si to určitě nekupuj.

      Pokud bych měl doporučit proč si to koupit, tak jde o naprostou extázi, kterou zažívám, pokud někoho porazím/vyhraju zápas a tak. Hra má neskutečně náročný systém boje. Pokud tady někdo bude něco mektat, že je to lehké a tak, je to pravděpodobně někdo, kdo to nehrál. Stačí si na youtube zadat warden Mege92 a sleduj, jak to hrajou machři - a i on chcípe poměrně často. Já jsem naprostá a totální lamka, takže když vyhraju nějaký duel, nebo se mi povede víc jak jedna poprava v nějakém módu 4vs4, jsem v naprosté extázi. ten pocit je hodně jiný, než třeba v jiných MMO a tak, protože tady někoho porazit znamená, že jsi byl lepší než on, nebo že jsi byl sice lama jak já, ale dokázal jsi zužitkovat soupeřovic chyby.......prostě v této hře víš, že jsi vyhrál proto, že jsi byl lepší a to je návykový pocit.
  • TheGGG
    zrovna jsem dal pár duelů a musím říct, že to bylo pěkně intenzivní, člověku se rozbuší srdce, spotí dlaně, stáhne žaludek a povolí svěrač... co víc si od hry přát. Pár her navíc a dostal bych infarkt.
    • nightborne
      Povolí svěrač? To už jsme zas u toho bahna?
      • TheGGG
        i k tomu může dojít, když je tam nějaký skiller s shugokim....
        • nightborne
          Shugoki se ale dá poměrně v klídku counterovat, pokud tě teda nezatlačí na zeď. Z dobrýho lawbringera mám svěrač daleko povolenější, osobně.
          • TheGGG
            lawbringer mě teda pi*sne jen když je kolem nějakej pit, to pak teda ROFL, ale jak tě v rozběhu nabere stabne a hodí do jámy, to je vždy prvně LoL a pak rage. U Shugokiho jsem asi měl nějakou velkou smůlu na dobrý gamery, ale většina battlů proti němu byl fail. Ten balanc je obecně docela dobrej, ale když je tam shugoki, tak to vždy tuším nějaký WTF HML moment. Vím že dost lidí se bojí orochiho a peacemakera, ale ty mě nikdy dolik nepřišli... BTW: já hraju za wardena a to výlučně...
            • TheGGG
              nj, s orochim se ti asi líp uhýbá...za wardena proti shugokimu to je peklo...
            • nightborne
              Orochi je zase moje volba =).

              S lawbringerem mám spíš ten problém, že se mi nějak nedaří číst ty jeho telegraphy, prostě útok shora a do poslední vteřiny nevíš, jestli rychlej, nebo pomalej, což se strašně blbě kontruje. Plus teda když tě napíchne a zahodí do hnoje, to je vo nervy.

              Shugoki dokáže bejt nepříjemnej hodně, to jo, ale zase spíš v souvislosti s prostředím, každou chvíli tě odpálí do nějakýho ohně nebo na bodáky. Ale zase mu ty nápřahy fakt trvaj tejden, takže to musí bejt hodně zručnej hráč, aby tě trefil. Nepočítám teda tu neblokovatelnou charge, po který tě tam láskyplně láme přes rameno, tomu už sem taky párkrát padnul za oběť =D.
  • Doporučuji udělat re-recenzi. For Honor se za ty roky dost posunulo, a nějaký to zaktuálnění by si zasloužilo.

  • Hnisavec
    dalšia zbytočná hra od Ubisoftu...singleplayer nič, mikrotransakcie, pár máp a akurát súboják, ktorý bol ako doplnok v pvp v Dark Souls...aj to nedosahuje jeho fér kvality nakolko zopár vecí tu je úplne op a potrebuje nerf.
    • Veskoslav
      MP v DS je fér? Odkdy? *1*
      • Vždyť jsi Dark Souls nikdy nehrál, takže ještě větší de*il než jsme doufali....
        • Veskoslav
          Chápu. Našel sis novou zálibu. Udělat normálním konzolistům ostudu všude okolo. Daří se ti to skvěle.
          • proč diskutuješ o něčem, o čem víš prd? Proč tu lžeš? Už jsi si vyzvedl na poště PS4? *15*
            • On má ban na Femtu, že píše jako Wazza? :]] Vůbec, divim se, žy tyhle výstřelky na úrovni pomocný školu mu tu cenzor toleruje. Tady je vidět, jak stačí jedna černá ovečka z konzolisty.cz na pořádnej svinčík...
            • už ti rupla cévka, ty tvoje dětinské lži jsou sladké pro mé uši. Už jsem ti říkal, že mi to stačí, že jsem tě dostal na kolena, nepotřebuji, aby ses před mnou plazil...
            • Veskoslav
              Kdybys nebyl debil, možná by sis přečetl, co jsem o For Honor napsal. Ale protože jsi skutečně debil, tak naprosto netušíš, která bije. Tvoje příspěvky=nula příspěvků ke hře. Jenom doporučení japonské ultra hardcore hry, která nemá s For Honor prakticky nic společné. A ano, původně byla PS4+Bloodborne a Driverclub určená pro mě. Doufám, že jsem tvou dětskou dušičku trolího stalkera řádně namlsal a můžeš se jít zase ztrapňovat zpátky do Bleskovek. Což tvoje přehazování účet/anonym jenom svědčí o krásném multinicku.
            • Ne, psal jsi, že máš PS4 pro sebe i s Bloodborne. Teď zase tady vymýšlíš báchorky o otcovi *15* Tvoje nemoc je se vyjádřit ke každé hře, i když o ní víš, jenže pak si tu někdo pamatuje, co jsi plácal před rokem a jsi v prdeli jako teď. Takže se zdejchni, ztrapnil si se dost. Bye *5*
            • Veskoslav
              Ano hlupáku, asi rok zpátky. Ale byla určena pro otce, jak jsem psal. Ale chápu, tvůj pidisvět znamená "sledování" ostatních i rok poté, protože ve svém smutném životě asi nemáš nic moc na práci. A ano, uvažuji o PS4 Pro kvůli hrám jako Horizon například. Je tvé nudné a blbé srdíčko spokojené nebo hodláš zde hnít opět mimo téma jak předvádíš poslední dobou neustále?
            • *15* Už jsi si vyzvedl na poště tu PS4, kterou jsi měl objednanou? Lhář sedmilhář milý Veskoslav.
            • Veskoslav
              Chápu, že nechápeš. Jednou možná pochopíš. Ještě jsi zapomněl napsat, že všichni klikají proti Tobě:)(tvými slovy +5 za 1 minutu u příspěvku, kde doporučuješ zcela odlišnou hru, ale chápu TPS, kde se máchá mečem a je jedno, co to je:))
  • Na recenze - se*e pes. Sto lidí = sto chutí a stejně tak to bude i s pohledem na hru.A Českej hráč bude vždycky na všechno házet špínu. Ani neví proč, ale prej je to moderní a tak to dělá.
    • BoB.2
      Hlavně to nejde nelegalně sosnout. *4*
  • Škoda. Absolutně nevyužitý potenciál. Ano chápu, že takhle masově by se spolu Vikngové, Samurajové a Rytíři nikdy nesetkali, ale jedná se spíše o fantasy a nikde nebyla deklarována nějaká historická věrnost. Osobně se mi koncept líbí postavit proti sobě surové vikingy, technicky precizní samuraje a něco mezi, rytíře. Grafika i design pěkné (ano rohy na připlbách byly opravdu nepraktické a vikingové je nepoužívali :-D). Malba i tvorba erbu také dost variabilní (i když osobně mi tam někdy něco chybí). Soubojový systém pěkný vyžadující přemýšlení i um. Ale člověka co dělal akční kameru bych pověsil na prvním stromě :-D. Občas se mi stává, že mám určitý střeh, ale ten mi díky pohybu kamery přehodí, což je ke zbláznění, když je člověk na pokraji smrti. Souboje 1 na 1 moc pěkné.
    Bohužel, ale u soubojů to končí. Ač se někomu singl nelíbil, mně osobně zaujal, ne celý, ale některé jeho pasáže. Pokud jste člověk, který než se pustil do multiplayeru začínáte singlem, tak v první misi za rytíře je dobývání hradu. Osobně asi má nejoblíbenější mise. Začínáte na hradbách a pobíháte po hradu aby jste se snažil zastavit nepřátelský nápor. Osobně se mi to moc líbilo. Ovšem co vám nabídně multiplayer? Pobíhání po mapě, aby jste udrželi/zabrali 3 oblasti? Na mně až "příliš dynamické" prostě si připadáte jako v nějaké střílečce spíše než při dobývání hradu. Generičtí boti. No prostě tam jsou. Škoda, že alespoň nemají "vaše" barvy. Mohli přidat třeba možnost úpravy botu, možnost mít "seržanty a kapitány" a pod. dalo by se toho vymslet hodně. Bitvy na zelené pláni. Také se dá vymslet spoustu věcí. Ale byl by to dlouhý "článek". Ještě k singlu, který se mně osobně líbil, ale něco mu chybělo, jak už bylo řečeno např. možnost kooperace a po čase se singl stává spíše jen rutinou, ale dejme tomu, že se jedná hlavně o MP titul.
    Závěrem: 6/10 za nevyužitý potenciál. Také dva roky za to abych vše odemknul no to u toho asi mnoho lidí nevydrží. Zvláště když se jedná o titul který ve standartní verzi stojí 60 éček.
  • Jack1947
    Recenze tu je a nablito už taky takžýe win-win(pro games?) ?

    Ta hra je stále pro mě docela nezajímavá a ten skrytej Paytuwin systém ( Season pass zadara? hehe)
    je spíš hodně smutnej, ale když to někoho baví. Cena taky legrační i na poměry nové hry.

    Ještě že se to teda pěkně moátí... a třeba ta hra vydrží lidem déle než Division a za rohem widlelands.

    Co tu máme dále tak v nejbližších dnech jen ME:A na to jsem taky zvědavý, jestliu to bude vypadat jak bylo prezentováno tak potěš koště.
  • "Čas od času (...) spatří světlo světa něco opravdu neotřelého." Chtel bych se zeptat recenzenta, jestli někdy videl tuhle hru:
    http://www.youtube.com/watch?v=ot1CyH_AnMM&t=17m30s
    • Chickaree
      Taky máte pocit, že je recenze psaná autorem, který hrál podobnou hru poprvé?
  • Už kvůli ubrečencům v diskuích jsem rád, že hry od Ubi mají úspěch.

    Nikdy jsem nepochopil to brečení nad hodnoceními ( a následné kecy o uplácení). Každýho bví něco jinýho, takže pro mě má recenze význam v tom, co si o ní myslí autor recenze a neberu jí jako objektivní vyjádření pravdy.
    • Kdyby bylo všechno úplně subjektivní, tak by kritika neměla žádný smysl. Jsou aspekty, které se dají objektivně hodnotit, např. lagy kazí férovost hry, servery špatně fungují a matche vypadávají a sekají se na celé minuty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit