Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z mála her, kvůli které mě mrzí, že nemám PS4.
  • Na ja, vydat někdo hru, kde je námětem dřevěným lukem a oštěpem bojovat proti 16t náklaďáku nebo pancéřovému autu, zavřou ho do blázince. Ovšem když z té samé tuny oceli vyrobíte dinosaura a navěsíte mu na hrb kulomet pak to dává smysl? *1*
    • Neni ze dreva
    • To je naprosto v pořádku je to totiž hra a ne simulator života.
    • Tak pokud vím, ty na něj neútočíš ustřílením, ale musíš právě mířit na citlivé části (oči, nádrže apod) to mi naopak přijde jako vcelku v pohodě
    • Tak pokud se nemýlím tak šíp má větší penetraci než klasická kulka. A pokud jsou ty šípy vytvořený ze stejnýho materiálu jako ty dinosauři tak proč ne.
      Navíc takhle velký potvory sundaváš úplně jinak :)
      • Jo, to je pravda, takový potvory totiž sundaváš panzerfaustem. Nesnaž se lovení robotů lukem obhájit logickejma argumentama - to se nedá. Jediný, co se dá říct, že v reálu by ti byly luky i běžný střelný zbraně asi stejně užitečný. Párkrát by to cinklo o pancíř, a pak by tě robosaurus zašláp. Jenže je to hra, at tak se takovejma věcma nemusíme zabejvat.
        • Pokud vim, tak se v afghanistanu lukem podarilo pri stastnem zasahu sundat i vrtulnik. Jestli se dobre pamatuji, tak presekl nejakou trubicku s mazacim olejem do rotoru.
      • Mylis... klasicky sip rozhodne nema vetsi penetraci nez kulka.
        • jamar28
          Taky jsem myslel, že šíp má větší sílu, ale zagooglil jsem. Projektil z kladkové kuše má cca 200 j, z luku jen asi 140 j, z reflexního dokonce asi 90. Kulka z 9 mm pistole má naproti tomu sílu 500 j, útočné pušky pak kolem 2000. Takže ti musím dát za pravdu.
          • Tak o penetraci luku a kuše nemusíme vůbec diskutovat..vždyť kuše změnila válčení takovým způsobem že se v jednu dobu rytíři snažili kuši zakázat :)
            Já se spíš snažil bavit ohledně čistý penetrace(viz pokus s třema střelnýma zbraněma a lukem vůči kýbli s pískem)
            Smaozřejmě reálně vzato na valnou většinu potvor by si potřeboval tank/apache a i to by ti v případě thunderjawa nemuselo stačit.
            • hele kdyz mezi nami bude betonova zed a ja budu mit v ruce ,,AKcko,, a ty jakoukoli kusi nebo luk....hadej kdo vyhraje :)

              a co se tyka tech robotu, tak nejaka solidni sovetska protitankova puska z WW2 by na slabsi kousky stacila a na ty vetsi by to chtelo uz aspon to RPG s kumulativni hlavici a taky by to se stestim slo...
          • Samozřejmě, že má pravdu. Akorát penetrace je hodně o konstrukci, materiálu projektilu a rychlosti, ne jen o kinetický energii.
        • Kulka a šíp fungují jinak. Největší rozdíl je v tom že kulka je postavená tak aby veškerou kinetickou energii vydala na poškození uvnitř objektu, zatímco šíp prostě tohle omezení nemá, tudíž je schopnej tím objektem "projet".
          Samozřejmě jak to funguje na objekty se stejným složením(tzn nějakej druh kovu) nemám ponětí. Na organickou hmotu šípy fungujou super ale na kov bych si bral jenom přece něco jinýho.
          • Tak on je taky dost rozdíl mezi modernim loveckym šípem a něčim, co si doma v týpý na koleni spatlá kmen na úrovni neolitu.
            • Zas ve stredoveku pry ti nejlepsi strileli az z 200 libernich luku.
          • Ta tvoje "kulka" o ktere mluvis je docela sirokej vyraz.... Jedna kulka se muze zdeformovat, pretocit a roztrhnout uvnitr mekke tkane a jina muze projet skrz jak prd. Porad to ale neznamena ze sip ma vetsi "penetraci".
            • Oba na to jdete spatne. Nezalezi na kulce a sipu, ale sile, ktera je vystreli. Ja ti garantuju, ze lovecky sip vystreleny z 50 liberniho kladkoveho luku na kratkou vzdalenost ma daleko vetsi penetraci (lepe se ale bavit o energii) nez .22LR z malorazky. Samozrejme kulka z ostrelovaci pusky je na tom mnohem lip.
    • No, horsi vytku uz asi neslo vymyslet.. *1*
    • Co? On někdo zavřel někoho do blázince na Civilizaci kde s oštěpama můžeš jít proti tankům?
      • Divím se, že ne. *1* Kadá taková hra je zplácanina.
  • nechci aby to vypadalo jako hejt za každou cenu ale svet na zaklade vašeho gameplaye pusobil docela prazdne, hratelnost zabijení robosauru (verim tomu že je to zábava ale hrát to dýl než hodinu, nevím jestli by mne to bavilo*8*) a fake open world je více mene jen širší koridor (podle terminologie Dana Vávru bramborová krajina). Tím tu hru nechci shazovat, nebo hledat chyby za každou cenu.
    • Nevím kde na to poslední dobou lidi přišli ale dívat se na gameplay a hrát hru je ale zatraceně velkej rozdíl.
      Ta představa toho že se podívám na gameplay AAA hry a budu na základě 20 minutovýho videa kde to(s prominutím) hraje navíc absolutně neznámej týpek kterej neuvěřitelným způsobem kombinuje anglo-češtinu s češtinou a angličtinou.
      Z toho si nic nejde vzít. Na tohle byly super dema. Jenže ty časy jsou pryč..dneska dema skoro nikdo nedělá.
    • Povedal by som, ze ak ta bavil FarCry tak ta bude bavit aj toto a pokial nie, tak nie .. v tomto su tie hre podobne...
  • Na Kotaku to pěkně shrnul (Good, the Bad, and the Boring).
    • Test
  • Hra vyzerá úžasne. Presne môj šálok kávy. Prvý krát ľutujem že nemám konzolu. Závidím Vám to
    PS-skári.
    • Ideální koupit použitou , zahrát si horizon, uncharted a zase prodat. Stojí to zato.
      • Nebo si ji pucit v alze na 14 dni *5*
  • Odehráno cca 30-40 hodin na PS4 pro. Grafika masakr! Na to jak je to velký? Zatím neexistuje žádná hezčí openworld hra. Jsem zvědavej na Mass effect (a doufám, že bude minimálně stejně pěknej). Příběh je libovej! Opravdu atmosféra jako v žádným jiným RPG. Prozkoumávání bunkrů a částí "staré" civilizace je senzace. Objevování, co že se to stalo? Pecka!
    Souboje jsou neuvěřitelně zábavný a člověk má pocit, že fakt taktizuje. BTW naprostá pecka je "trhacím" šípem ustřelit čemukoli většímu kulomet a s tím ho pak zakropit :D
    Nebo stealth, hezky tři šípy do Shadow Sharpshooter bow, spomalit čas a nááá :D
    Nebo nastražit dráty a pasti a písknout :D
    Nebo ho drátama přikovat k zemi a dát mu critical :D Nepřeberný množství možností dělá hru neuvěřitelně pestrou. (Jednou někoho sejmu takhle jindy jinak, ale pokaždý to je zábavný) a je úúúplně jedno, že kosíte robotický dinosaury (ať už to zní sebekomičtěji) :D
    Moc jsem hru nesledoval ani od ní nic nečekal, takže za mě bomba desetiletí.
    PS: Už mám weaver shield armor :D (konečně)
  • člověk tu napiše že má radost, že na PS4 konečně vyšla dobrá hra a už ho banují, některym lidem se nezavděčíš *1*
  • Už je to tady. Tak čekám, že se diskuze jako obvykle zvrhne v PC vs Konzole. *1* (grab popcorn)
  • 9/10 *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit