Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supeer ta hra vsude sklízí úspěchy a vidím tu jen sami hatery a nikdo to pořádně nehrál :D a divnej KSICHT??Skuste to dohrat,treba na něj budete ještě spominat.Hru sem nehrál takze můj postoj je neutrální..tfuj
    • Tak vetsina (ne-li vsichi) ti hateri to jaksi nemaji na cem hrat. :)
      • Já nastesti ano :)))
      • asi tak
  • Tady si zase každý stěžuje, neříkám, že je to hra pro každého, ale tak pochopitelně koho ten žánr nebaví tak co čekal? Obecně nechápu ten trend se ke všemu vyjadřovat a to, to tady ještě většina lidí ani nezkusila.
    Já mám PS relativně krátce a tuto hru jsem si jako snad první před objednal, nahráno už mám cca 30 hodin a nemůžu si stěžovat. Určitě se pár slabších věcí najde, jako např. obecně lidské postavy (obličeje, dialogy atd...) mně jsou trochu nesympatické, ale jsou to spíše drobnosti, na kterých to nestojí. Jinak je ta hra velmi zábavná, originální, hezky se to ovládá a často jsem zažil skvělé momenty, baví mně to prozkoumávat atd... Grafika vypadá opravdu hezky, je trochu stylizovaná to ano (pestřejší barvy), ale je to sci-fi tak co by ne. Umělá inteligence a chování "robůtků" je taktéž dost na úrovni, což celý zážitek posouvá na vysokou úroveň, člověk u toho musí přemýšlet, plánovat jak kde koho sundá atd a díky tomu mě ty boje stále baví... Za mě to hodnocení 9/10 také odpovídá.
  • Nemám PS4 ale není tak nějak moc mlhy a motion blur ?
    • TheGGG
      ne neboj a jsem rád, že máš obavy o naše hry, každopádně je to ok díky...
  • DwaR
    wau... čakal som ultimátnych 10/10... toto je asi prvá hra, ktorú naozaj úprimne závidím hráčom PS4. tak si ju ľudia užite :)

    recenzia pekná, teším sa na gameplay (živák som nestihol)
    • Tohle? *7* Jediná hra, která mě na PS4 fakt zaujala ještě nevyšla a asi dlouho nevyjde... (DS)
      • DwaR
        mne ubisofťácke open worldy ako také nevadia. zapneš na pár minút jednoduchej bezmozgovej zábavy. pobehám, pobijem pár enemákov, vyzobem nejaké drobnosti okolo ktorých prejdem, trošku vylevelujem postavičku... taký herný popkorn keď je správna nálada. nemusím hrať každý recyklát (zdravím FC a assassinov), ale ak je pútavé prostredie, príbeh aspoň na úrovni komixu z ABC-čka tak prečo nie?
  • Hra je bezpochyby skvela a unikatni,ale do ultimatniho hodnoceni ktera vsude sklizi ji jeste trosku chybi. Tentokrat naprosto souhlasim s Games a jejich devitkovym hodnocenim ;-)
    • Bylo imo jasný, že to 10 nedostane. Tohle není konzolista.cz...
    • flash789
      ja to zatim vidim spis tak na 7/10 dle dojmu ktere jsem nabral po ruznu, ale uvidim az si to zahraju. Strasne se mi vnucuje ze ta hra nebude mit potrebnou hloubku a bude to takove od vseho trochu a nic poradne se spoustou nesmyslnosti jako mivaji hry od UBI. (honi me straze ale podarilo se mi splynout v davu DVOU starsich cinanek takze me z peti metru nevidi. MADE IN UBI ASASSIN:)
  • Kozy
    No musim říct, že na celý recenzi je nejlepší číst ty výtky, který tady někteří plodí :D
  • MickeyMutant
    Nemůžu si pomoct, ale na některejch obrázcích vypadá Aloy docela tupě. Tím myslím lehce retardovaně. Jako třeba zrovna na tom prvním v recenzi.
    • Nevypadá tupe. neschopnost prečíst emoce na základe výrazu tváre je známkou nízké sociální inteligence.
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Myslím že je to jedným z hlavných znakov autismu
        • MickeyMutant
          Je to tak, Bob to splet. Ale autista taky nejsem, to vím jistě. Když přede mě rozházíš hromadu párátek, nemám ponětí, kolik jich je.
    • Bohuzel ti taky nemuzu pomoct...
    • trulikuli
      vhledem k tomu, že se dívá na něco nepřátelského, asi nebude mít sexy výraz...v její situaci vidět tvůj výraz by byla taky lahoda :)
      • Rejsek
        Čumí na konečný verdikt recenze tady na games.......
      • MickeyMutant
        Já nejsem nová herní ikona, tak mám právo zírat tupě.
        • trulikuli
          i herní ikona má práva :)
          • MickeyMutant
            Herní ikona má právo občas kopat za bratrstvo kočičí pracky, má právo umřít, aby následně mohla povstat jako Fénix z popela, má dokonce právo nebýt člověkem, ale nemá právo vypadat retardovaně*4*
    • flash789
      Nejvic pripomina trpaslici nekde z dragon age nebo pana prstenu, ty taky vypadaj trosku nablble a retardovane:)
      • MickeyMutant
        Já mám zas před očima telefonistku s nabídkou nového balíčku nebo slečnu z banky ve chvalozpěvu na aktivní spoření.
  • A co když jsem dvěma ze tří ze začátku zmíněnejch hrdinů nefandil?
    • Test
  • Hra dost dobrá, nemá moc slabých míst. Námět robozvířat je sympatický už jen proto, že bylo ve hrách kdeco, takže proč ne. Grafika je parádní, nevím co by někteří chtěli víc. Pamatuji si, jak jsem byl na haluzi z toho, když v GTA 2 zůstávali čáry po pneu na silnici. Grafika Quake 2 s Voodoo1.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit