Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že jen PS (a nebudu říkat "zatím") :)
  • Uz je to stazeno a ceka to jen na odemceni. :-)́
  • flash789
    Mno, tak po nekolika hodinach hrani musim rict ze moc spokojenej nejsem. Grafika je nadherna, cozpak o to. Ale jinak me to zrovna moc nebavi. Je to proste jen dalsi evoluce her pro masy. Prvky si to bere snad ze vsech her co masy rady hraji, Assasin, Far Cry, Tomb raider, Uncharted atd. Celkem chapu ze tohle muze byt hra roku, protoze tohle presne vetsina hracu chce.
    • Hnisavec
      masa sú mobilní hráči, LoLko, WoWko, Overwatch...nekonečné primitívne hry bez deja a bez ciela......masívne singleplayer hry sú čisto cielené na hardcore hráčov. Takých čo sú ocohtní kúpit a dohrat hru na niekolko desiatok hodín je mizivé percento. sme vymierajúci druh herných dinosaurov. O pár rokov už bude len emergentný online zážitok pre stovky miliónov freetoplay zombíkov nalepených na mobile.
      • Prej singleplayer pro hardcore hráče. Tenhle člověk je fakt komik. *15* Hrát proti AI je víc hc než proti lidem... twl jak může bejt někdo tam vymaštěnej.. *15*
      • V jednom mas pravdu. Opravdu ses dinosaurus, pak uz je na tobe jestli na to muzes byt hrdej
    • TheGGG
      LoL, ale ty jsi taky masa... a budeš masa i když se snažíš sebevíc z toho vykroutit... *1* *1*
      • flash789
        prave ze moc ne..ja hry co jsem jmenoval vubec nehraju. asi budu jina masa, ta co hraje skyrim nebo final fantasy..ale tam mi prijde ze ta masitost je takova nizkotucnejsi...:)
        • TheGGG
          skyrim a masa jsou skoro synonyma.. sorry
          • flash789
            tak kdyz to chces zbagatelizovat..tak jsou...ale oba vime jak to myslim..zejo:)
            • TheGGG
              no prostě jsi masa jako my ostatní
  • Jsem naprosto unesena! Hru jsem si uzivala celou dobu a dohrala cele az kdyz opravdu zbyval nejposlednejsi ukol! :) 80 hodin jsem byla pohlcena a vubec se nenudila. Tahle hra se dostala mezi moje nejoblibenejsi!! (A tam jich moc neni.) Ani nelze popsat.. proste musite hrat :)
    P.S.: Moje anglictina neni nejhorsi, ale nekdy jsem mela problem... pribehu rozumite, ale nekdy mi to vice do hloubky slo hure..
  • Me uz dlouho zaden open world takhle nebavil, treba ty Ubisofti hruzy se vedle toho vubec nemuzou postavit.Mam nahráno asi 8 hodin a je to cim dal lepsi, navic to i skvele vypada, coz vubec nechapu jak tohle na HW za 6500 dokazali.Myslim, ze tohle a RDR2 budou na dlouho nejlepsi open world hry.
  • Možná už se tady na to někdo ptal,nevím,nečetl jsem celou diskuzi,ale nevíte náhodou,jestli hra vyjde i s CZ titulkama?Popřípadě,jestli se dá hrát bez nějaké extra znalosti angličtiny?A ještě,jestli bez problémů běží i na klasické PS4??Hodně uvažuji o koupi,i když se mi tedy hra zdá šíleně drahá,ale miluji hry jako Turok nebo Far cry,ale ptám se,abych ty peníze nevyhodil zbytečně z okna.Dík za odpovědi
    • Dík moc,borci :-) Asi do toho pudu-tak ůplnej neználek AJ nejsem,ale že bych měl zrovna státnice...
    • Hra polsky dabing, neni to sice cz, ale jde tomu pomerne dobre rozumet, tak muzes vyzkouset tohle.
      • Čeština = rozumím
        Angličtina = čeština = rozumím
        Němčina = chápu smysl
        Španělština = trochu se chytám
        Polština = naprostá tatařina, luštil jsem manuál ke kočárku, sni online překladače si s tím neporadily. A prej slovanskej jazyk.
        • vyhoda polstiny je, ze se da naucit ji cist doma za mesic. a byva casteji volitelna ve hrach nez cz/sk.
          je to relativne podobne jako slovenstina. akorat si clovek musi zvyknout na š=sz, ř= rz apodobne. pak jen dohledavas rozdilne slova. a idealne koukas na nejake filmy abys pochopil jak mluvi. a prectes zajimavou knihu v pl, treba sapkovsekho.
          samozrejme moravaci maji vyhodu polskeho vysilani kdyz hodne lidi rozumi smyslu aniz by se kdy polstinu ucili.
          na jazyky jsme kazdy jinak staveni, ale je opravdu poznat ze je to slovansky jazyk :)
          spis mi je smutno jak jsem sledoval jejich snahu o mluveni ceskych nazvu behem videa. krasny priklad proc neni moc dobre trvat na tom, ze lidi se maji ucit anglictinu aby si zahrali.... pak zapomenou cestinu A TO je podle mne skoda
          jako PC hrac mohu rici, ze hra je pekna svet a mechaniky jsou moc pekne, hrdinka se mi sice moc nelibi, ale to jsou me osobni preference. behem hrani, pri rozhovorech, se rad divam na hlavni hrdinku s potesenim( neplest s ukojenim ;-) ) a nelibi se mi, ze vypada jako vystrizena z serialu "zena za pultem"
          • A neni uz lepsi se naucit tu anglictinu? Dnes je to prakticky zaklad pro temer jakekoliv zamestnani a pokud clovek neni uplny neschopa tak se to na slusnou uroven v pohode nauci treba jen hranim a koukanim na filmy.
            • souhlasim, anglictinu je dobre se naucit.
              problem vidim v tom, ze lidi pak casto zapominaji jak mluvit a myslet v materske reci.
              nejsem hnidopich karajici kazdou chybu nebo anglicke slovo, pouze je mi smutno kdyz vidim jak nekdo musi se krotit a namahat aby se dokazal vyjadrit zpusobem, kteremu porozumi i obycejny cesky clovek.
              umyslne pisu clovek a ne hrac ;-)
              na druhou stranu nauka slovanskeho jazyka, je podstatne lehci nez nektere germanske vezre.
              podle mne zapadocesi take casto tihnou spise k nemcine nez anglictine.
      • flash789
        Krabicovky z oficialni cz distribuce polstinu nemaji..
    • CZ titulky to nema, bez znalosti anglictiny se da hrat snad jakakoliv hra, tahle urcite zcela v pohode, ale pochopitelne pokud clovek nema ani nejakou zakladni znalost, tak z pribehu moc mit nebudes. Na stare PS4 to pry bezi i vypada velmi dobre.
      • mě spíš jde o to,abych se vyznal v inventáři,atp.-jestli to není moc složitý
        • neni, to je uplne v pohode
  • Hra je totální pecka, o recenzi se to ovšem říci nedá. Vím, je nesmysl si zahrát takhle skvělou hru a pak teprve číst recenzi. Ale proto nebo snad právě proto mě zajímalo, jak vypovídající ta recenze bude. Na základě této recenze bych si hru určitě nekoupil a o to víc by mě překvapilo s jakým nadšením by o ní mluvilo moje okolí. Ovšem ještě víc mě zklamalo hodnocení 9, zatímco Zaklínač 3 dostal naprosto neoprávněně 10 - pro Boha za co? Horizon nabízí naprosto neotřelý nápad, příběh i svět! Zapomeňte na vykradeného Diabla, pod jakoukoli přetvářkou pojmenovanou Novigrad nebo Skelgie, oželte hnízda stupidních příšer a přiblblá kouzla z milionů lektvarů, o kterých nevíte zda vás posílí nebo otráví a pojďte si zahrát Horizon
  • Jste tady parta nesvéprávnejch hejtrů. Nadávat někomu, že jste si koupily, hru kterou pochválil a vám se nelíbila je vážně směšné. Na netu běhájí hodiny gameplay záběrů, recenzí a názorů. Takže materiálu podle kterého se můžete rozhodnout je opravdu hodně. Větší než u knih nebo filmů. Ale místo toho je tu samé bůůůů, ta hra je od Ubisoftu, bůůůů to hodnocení je moc velké, nebo moc vysoké, bůůůůů ta hra mě nebavila, jak psal recenzent bůůůů. Jednu věc si neuvědomujete, jste jenom malá smečka skučících křiklounků. Kterým nikdy nebude nic dobré. Ale vy nerozhodujete o tom, jak budou hry vypadat a jaké se budou dělat. O tom rozhoduje masa. Zatímco vy budete fňukat nad tou, či onou špatnou hrou. Zbylá masa lidí si ji spokojeně koupí a spokojeně zahraje a zajistí tak pokračování.
    • Bojujes tu s vetrnymi mlyny, jak by rekl adam hezky cesky "Haters gonna hate".

      Temhle tvorum nejde o vytvoreni zajimaveho ci snad objektivniho komentare. Ale tak pokud se ti aspon na chvili ulevilo tak dobry...
      • Rikas tedy, ze kritika, ktera kritikou je, by nemela vubec existovat?
        Jdi se zabit, nelido.
    • přesně tak.. čechystán se tady nezapře, úroveň diskuzí je jak na novinkách, hlavně mi nezapomeňte naklikat mínusy :)
  • Eklektici, co kopiruji neci nesmyslnej nazor (prevazne od uzivatelu z megacritics) jen aby to strhali, me neprestavaji fascinovat :-D :-D

    Jinak koupeno, spokojenej.
    • zaty
      Jsi si jist, že jdi dobře pochopil, kdo je to eklektik?
      • Samozrejme, tedy pokud nezustaneme jen u wiki definice, ktera se vztahuje k filosofii... ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit