Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prište chceme další obvious članek jak se hraje na titanovy dobre
  • Keyz
    No, jo vlastně!

    Pak může vše vypadat jako dwarf fortress. Alespoň to pojede každému. Je jedno, že na hru čumíš celou dobu. Tedy čumíš na grafiku ale je to vedlejší.
  • Draken69CZ
    Dyk je to o hratelnosti grafika je až vedlejší *15*
  • Keyz
    Ten zaklínač http://im.tiscali.cz/games/2015/10/25/561024-integrovane-hrani-653x367.jpg *15*

    Tam by se hodilo dopsat to co bylo jednou v levelu u tabulky "jak nějaká hra jede na různém HW". U toho nejhoršího výsledku bylo napsáno: Jdete raději ven.
  • Kinet1c
    Urcite to nie je nic svetoborne hrat na integrovanej grafike, mal som tu cest so svojim starym nb a x3100, ale dalo sa, jasne nove hry ani nahodou, teda tak urcite nie ako je tu video mass effect 3, to by som hru radsej vobec nehral, to je pre mne absolutne nehratelne, podla vsetko co je pod 20-25fps (vzavislosti od typu hry). Ale napr. som skusil Oblivion a ten slapal, sice nie idealne ale slapal :D a teraz mam i5 4670k a tam zahrnutu hd4600, tiez nic svetoveho, ale lepsie ako ihlou do oka a urcite nemusim napr. vynechat niektore indie tituly a to v pripade ak by my moja dedikovana grafika vyfucala. Takze podla mna integrovana je skvela grafika, ked je potrebne napr. si nejaky cas pockat na kupu novej grafiky pretoze stara odisla do vecnych lovist a na novu este nie su peniaze. Stretol som sa stym u niektorych znamych, ze im karta odysla boli odkazany na svoje intel HD a sice to nebolo ono, ale dalo sa to vydrzat, teda podla toho co my rozpravali. Ako hovorim, idealne to nie je, ale lepsie ako nic.
  • Veskoslav
    Jelikož jsem nucen teď doma používat tu HD srandu, co je inteláckých procesorů, tak to není špatně, ale mizerně.

    Ani starší hry si nezahrajete v kdo ví jak oslnivé grafice. HL2 při vyšším nastavení například taky, Z3 jsem raději ani nezkoušel a Dotu 2 na nejnižší, kdy to vypadá jako u člověka, co má 50 dioptrií a zapomněl si vzít brýle. Hrát na integrované je nesmysl a pokud někdo tvrdí opak, tak mu ke štěstí stačí málo. Pravda staré hry jsou na to tak akorát, ale když mám normální grafiku, tak nepojedu přes integrovanou.
  • pod DOSboxem nemám žádný problém, funguje naprosto normálně
  • Máš pravdu, ten Zaklínač a Tomb Raider vypadá jak na PS2/Wii. :D
  • funguje ti X COM na tej integrovanej grafike dobre? lebo mne na Intel HD530, vykazuje vselijake graficke "anomalie", nevykresluje textury apod...
  • BoB.2
    Grafika jak z herních konzolí.
  • Tituly sice schvaluju (k dokonale vybavenému hernímu stroji jich chybí jen pár desítek a alespoň ještě emulátor Amigy), avšak zaráží mě ty Windows 8. Zbytečně nové, snad až nepatřičné. Windows XP mi připadají vhodnější. (Kdyby někdo navrhoval W98, tak to prosím ne, to by zas mohly mít problém emulátory.) *5*
  • Ono "výkon" grafik od Intelu je jedna věc a ovladače druhá. Na HD4000 se nedají hrát ani strategie - Blood Bowl 2 (spadne, vývojáři o tom vědí), Legends of Eisenwald (běží jen v okně velikosti pohlednice a nezvládá ani pohyb myší), Magic Duels (to je karetní hra, která na tom nejde rozumně hrát!!!!, protože se chybně zobrazují okraje karet - které označují, kterou kartu vybíráte - opět, vývojáři o chybě dlouhodobě vědí).

    Na podporu prdí dlouhodobě Intel, prdí na ní vývojáři a popravdě, každému bych doporučil, aby tento postoj ke grafikám od Intelu převzal.

    Pár her na nich šlape, třeba XCOM a Pillars of Eternity - to jsou ty výjimky, které jsou bez problémů.
  • na cesty používám netbook cca za 5000 Kč s Windows 8 a integrovanou grafickou intel kartou. Co tam mám nainstalované za hry?
    UFO: Enemy Unknown, System Shock 1, Half-life 1, Alpha Centauri, Avernum - Escape from the Pit, Untertale, World of Xeen, Might and Magic 6, Ultima Underwold 2, HOMM 1, Master of Magic + emulátor SNES (Chrono Trigger, Secret of Mana, Final Fantasy VI) + emulátor Sega (Phantasy Star)

    všechno jede bez potíží, všechno jsou vysoce kvalitní hry.
    BTW: momentálně hraju poprvé X-Com Enemy Within a srovnávám to se starým UFO. To staré UFO je prostě lepší. XCOM je plný hloupých cut-scén, příšerné kamery, osekaných možností. Je to docela povedený remake, ale na originál nemá
  • jako dlouholetý majitel notebooku s intel HD můžu článek shrnout do dvou vět:
    Jak se hraje na integrovaných grafických kartách?
    Strašně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit