Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takze ses vlastne popkornak jak brno :D takovy jsou nejlepsi
  • zaty
    To je celkem divné, protože ja to teďka hraju na notebooku s i5 2.generace a HD2000 a na nejnižší detaily to jede v pohodě.
  • kenny: ano, na konzoli běží jedna hra z deseti na 60fps, to muselo padnout pěkných pár beden šampaňaského na oslavy, na PC tak běží všechny, já mám o vítězi jasno
  • Bluray jede FullHD, ale porovnávat herní a filmovou grafiku je naprostá hloupost, protože fungují na zcela odlišných základech, to bys mohl vědět

    píšeš, že paříš Destiny a Bloodborne, oprav mě, ale neběží obě hry náhodou na 30 fps? zatím mi přijde, že jsi to spíš ty, kdo netuší co hraje *2*
  • kennyB
    Zajímavé potom ale je, že MGS V jede v 60fps...
  • ne, mám Razer Naga a pak nějaký bezdrátový Logitech, mluvím o zkušenosti, kdy jsem na předchozí Xbox sháněl volant k závodním hrám, a k dispozici byly jen značkové plasťáky od MS, které stály hrozné prachy, ale kvalita byla naprosto otřesná, ale toto se třeba už s novou generací zlepšilo?
  • Horst_Fuchs
    Jen moc nechápu jak na tom HD 4400 autor hraje Pillars of Eternity. I na 4600P to byla hrůza pod 20fps co si vzpomínám, hned jsem to radši odinstaloval.
  • kennyB
    Nechci nic říkat, ale předražené ovládací periferie??? Že ty máš myš od vietnamců...
  • -FPS mě nezajímají, hlavní že se to neseká a občané dropy neřeším
    -rozlišení taky ne, hlavně že hra vypadá dobře
    -ano, že je multiplayer placený je na prd
    -mody mě nezajímají, zas tak už ty hry nežeru
    -k+m ani nechci vidět, zlatý ovladač
  • Já vám napovím dobré to asi nebude *4*
  • Lukyz
    Teda pánové, vy tady jedete takhle při neděli slušný bomby *1*
  • Radkaa
    "pořádný hraní". *2*
  • A abych nemusel řešit takovéhle blbosti tak proto mám notas na net a na pořádný hraní ps4 :-P
  • Radkaa
    Jako na konzoli. *1*
  • :-DD jistěže
  • Takže nakonec nejvíce záleží na tom, co hrajete. Já třeba hraju skoro výlučně hry od Paradoxu, a k tomu skutečně nepotřebuju od GPU žádné velké výkony. Úzká hrdla jsou jinde.

    Pokud chcete hrát graficky náročné hry ne starší než ~7 let, na iGPU prostě zapomeňte.
  • novejší hry jsou z 90% o grafice, ty starší maji 90% hratelnost
  • Horst_Fuchs
    Jako majitel Xeonu s IntelHD 4600P k tomu můžu říct asi tolik.

    Pokud si někdo potrpí na indie hříčky, plošinovky, adventury, tahovky atd. s jednoduchou grafikou pak to bohatě stačí. Překvapivě ovšem i u takovýhle her občas narážím na neochotu autorů patlat se s podporou nějakých Intel HD grafik, a tak se některý ošklivý kostičkovaný indie hry kolikrát ani nedají spustit. *7*

    Na skutečné 3D hry to zase v drtivé většině případů nelze použít pokud tedy nechcete hrát v rozlišení 800x600 nebo nižším. Kolikrát je problém i s opravdu starými tituly, takový Beyond Good and Evil z roku 2004 měl i po snížení detailů k plynulým 30fps daleko. Na druhou stranu dost nových 3D her z řad nezávislých titulů se s tím dá hrát bez problémů, třeba takový rok starý Ziggurat na tom jede jak po másle, zmiňovaný Shadowrun taky.

    Sečteno podtrženo, na indie tvorbu to zpravidla stačí, na AAA tituly starší osmi let také, na ostatní hry je to takřka nepoužitelné.
  • nightborne
    Už jsi ten DF zkusil, mimochodem, nebo ses nakonec nepřinutil =)?
  • Draken69CZ
    Integrovaný grafiky jsou na web, office a film pokud na tom někdo chce hrát tak jedině z nostalgie, svoje místo to má, ale ne na hry.

    Ještě Broforce a to je nová hra a má zničitelné prostředí co tu někdo vyzdvihoval oproti CoD a DS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit