Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Je to rezervní grafika a vždy rezervní grafikou zůstane. Je to jako lahváč. Je to fajn, ale nikdy nedosáhne chuti a "požitku" točeného piva.
  • Záleží na tom co hrajete. Asi si přečtěte celý můj výlev na http://cursed.cz/?p=591 .
    K těm co tu tvrdí že je to grafika na prd...máte v notebooku/počítači paměti v dualchanellu (to jest minimálně dva osazené moduly do dvou kanálů)?
  • Veskoslav
    Nádherná odpověď, která ukázala, že jsi jenom fracek s IQ bahna. Mimochodem mlel jsi ho*na o tom, že sem nebudeš chodit. Tak co ty hniješ?
  • K tomu bordelu mezi Intel HD grafikama. Tady máte alespoň tabulku a výkon už si jde odvodit.

    http://cursed.cz/wp-content/uploads/2014/02/intel_hd_graphics.png
  • BoB.2
    *1*
  • 0011
    Co je špatný na 1080p? Já mám Pc teď už za 50k a monitor mám sice 27" ale fullhd, když chci lepší detaily u graficky slabší hry tak použiju DSR. Radši mám 1K a detaily na max než 4k a detaily na low-medium. Sbírám filmy, nově i na blu ray, které jsou taky v 1K a abych mohl přehrávat filmy na PC tak jsem musel koupit mechaniku a powerDVD to jsme na ceně 4000 jenom za tohle a konzole to mají defaultně. Ten tablet může mít rozlišení jaký chce ale na co ti to je, když to umí akorát starýho renaulta? Periferií máme na PC sice hodně, ale levné jsou šunty(mám gamepad trust, dá se s tím hrát, ale stlast to není navíc musíš používat emulátor xboxovýho ovladače) ale kvalita je drahá. Monitory prej "jedou 4K".... hm až bude aspoň ta nejdražší karta na trhu zvládat gtaV v takových detailech jako jako ho rozjedu já v 1k(na max) tak se ozvi, do té doby si 4k monitory budou moc "jet" jak chtějí, ale beze mě. Navíc na obou konzolích jede spousta her v 1080p na 60hz, někdo tu nedávno postoval link. Hraní je o preferencích a ne o tom na čem hraješ, taky nemusí mít každý prachy je levnější koupit si konzoli a hry shánět po bazarech než postavit nabušený PC, mi sice máme steam a gog, ale konzolisti zase bazary, sice tím nedáš tvůrcům ani korunu ale seženeš originálky dost levně a můžeš je zase prodat(stejně bych ze steamu nic neprodal, možná gone home někomu kdo by byl tak hloupý že by ode mě tu blbost koupil)
  • Ristoro
    Jak se na nich hraje? To můžu říct bez čtení jakéhokoliv článku: Hodně špatně, pokud vůbec :D.
  • Ja si pred par tydny poridil novy desktop, Brix BXi5H, v kterem je intel HD 5500 a s tim si hodlam na PC vystacit. Na zbytek PS4. Takze kdo bude ode mne na pc chtit penize, musi se snazit.
  • kennyB
    Možná to tak je. Asi záleží na úhlu pohledu a z mého jsou ceny gamepadů v normě (myslím klasickej konzolovej gamepad). Předražený mi přijdou ty různý edice těchto ovladačů.
  • "Mimochodem grafiky intel vás podrží v linuxu", to by narozdíl od plané poloviny tohoto článku mělo výpovědní a informační hodnotu...
  • Veskoslav
    Culo, i můj přehrávač umí filmy v BlueRay kvalitě a stál ani ne dva tácy, ale to je debilní srovnání. To jenom na okraj. A většina her? Promiň, ale 70% her na PS4/Xbox One nejede v 60 fps. Syndicate se dokonce neudrží ani na stabilních 30 fps (což je dáno Ubisoftem ale i konzolemi).

    Kromě remasterů, kolik těch her jede v 60 fps a 1080? Pokud vím, tak tvou zmíněné Destiny jede na 30 fps a 1080. Hry, o kterých vím, že mají 60 fps a 1080, tak jsou pouze reedice a to jsou Tomb Rider: Definitive Edition (ale ten je pouze na PS4, Shadow Warrior (také pouze PS4) a Wolfenstein: The New Order je na obou platformách na 60 fps a 1080. Ale ani tvůj Bloodborne pokud vím není na 60 fps a 1080, ne?;) Fakt by mě tedy zajímala ta většina her, co má na PS4 tyto parametry a jsou to nové tituly.
  • Hm a ja si na sve radeon HD 5650 toho blbyho zaklinace 3 proste nezahraju ani na low, co hur, ani Heroes 7 napriklad :( s integrovanou grafikou by me to teda ani nenapadlo zkouset :D
  • Přehlední značení modelu dle výkonu? V praxi asi tak jako na poli grafických karet co rok přeznačení starých modelů? Děkuji nechci, zamyslete se. Krom toho mi na značení intelu obecně nepříjde nic zmatečného, je to jasné jak facka a vyšší číslo intuitivně označuje vyšší výkon - ten je ovšem rovněž odvozený od spousty dalších vlivů (celkové TDP a správa napájení, návrh) které tvoří celek procesoru. Je jasné, že tabletová i7 s nějakým 15W návrhem asi těžko bude šlapat na kotníky desktopové i3 (45W). Mě to jasné je, komu není ať si užívá přeznačování na poli grafik - nazdar bazar autore!
  • zaty
    Je pravda že když mám notebook v doku s displejem 1920x1200 tak že to plynule není. Ale na 14´´ dislpleji v HDready to fakt jede v pohodě. Je teda fakt, že ta i5 neni nějaká U verze, ale normální žravá M verze s taktem 3,4 GHz.
  • kennyB
    frankie: nevěděl jsem, že se v tom soutěží. Ale není to jen jedna hra, to byl pouze příklad. Jen jsem chtěl říct, že konzolí to asi nebude, bude to jen vývojářema. A ano, jsi vítěz.
  • a? pro mě je hlavní se u her bavit a ne řešit každou blbost...zábava je na prvním místě
  • Veskoslav
    Nechci nějak kazit zábavu, ale to, že má periférie PS4 a Xbox One předražené, to je dané. A to říkám jako někdo, kdo nemá klávesnici a myš za pár šupů. K tomu mám 360 při pc. Ale promiň, ale jak One ovladač, tak PS4 ovladač mi přijdou předražené. A srovnatelné volanty, co se týče kvality, tak jsou o 20-30% dražší.
  • zaty
    Pardon, tak je tam HD3000 :)
  • on asi spíš myslel PS4 nebo Xone
  • Veskoslav
    Mám HD 4000 a tam se občas seká i Titan Quest z roku 2008, když jedu na normal a všechny efekty povypínané. Jede to sice stabilně na 35 fps, ale pochybuji, že zrovna Pillars by jeli až tak dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit