Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to ani náhodou - výkon je pod linuxem stejný, někdy dokonce lepší - mám odzkoušeno s HD 4600.
  • určitě LV a na 290X jsi to hrál, před tím než jsi byl v Africe nebo po tom, co jsi potkal doktora literatury v Alpách???
  • Už nejsem ani Veskoslav? Teď jsem LV? A já myslel, že si tu na něm cenzor vylívá zlost a je zase zabanovaný, kdo budu zítra?

    Víš, já Watch Dogs hrál asi rok zpět na své tehdejší 290X a vím moc dobře jak ta hra vypadá a Infamous jsem viděl naživo taky. Ten obrázek je ze hry, což by jsi mohl vědět, pokud máš 780Ti a hrál jsi to. Nebo žeby 780Ti měl kamarád a machruješ tady jenom hloupě jako každý druhý konzolista, který se potřebuje neustále utěšovat jak je ta jeho konzole supervýkonná ?
  • LV *15* Možná bys mohl postnout screnshot ze hry

    tady máš Watch Dogs http://pbs.twimg.com/media/BoqGQn2CQAAlxRc.jpg:large

    Jinak všichni víme LV, že máš zaprděnou 960GTX...
  • nightborne
    Tyjo to ale narážíš na dřevní doby PC hraní, kdys každou druhou hru musel spouštět s příkazem dlouhým jak půlka zdrojáku =D! Tak už to dneska nefunguje =D.
  • Podívej se pořádně na ten obrázek co jsem postnul, to je uplně jinde, než ten tříletý průměr, co jsi postnul ty.

    PS: já mám GTX980, pokud si chceš honit brko kdo má lepší grafickou kartu.
  • Chybi Hnisavec a Jejdasek a cele osazenstvo blaznu konzolove krize tu bude komplet. Hlavne pak melte neco o tom, ze konzolisti nechodi do diskuzi, co se jich netýkají.
  • realismus a kýč se nevylučují, ba právě naopak, můžeš si do obýváváku pověsit krásně realisticky vyvedenou malbu roztomilých koťátek v růžovém košíku, no problem. O realitsickou se snaží obě hry, k fotorealistické ale maj obě ještě pěkně daleko, nicméně Witcher je asi na lepší cestě
  • :D

    Ty jsi vtipálek, to nás tu chceš ohromit zabarveným screenshotem který má maskovat mizerné textury, nulovou teselaci, odrbaný počet polygonů atd.Tohle má být nějaká pecka? Hromada her dnes vypadá mnohem líp, než tohle.

    2 roky staré Watch Dogs je graficky o 2 levely jinde:

    http://doupe.zive.cz/getthumbnail.aspx?q=100&height=100000&width=100000&id_file=274892747
  • Jasně :-DD Sám jsem na pc hrával dost dlouho na to abych věděl jaká je s tím otrava. Hledání na forech, na pc poradnách, pak se kolikrát stalo že si to člověk ještě více rozdrbal...Pak samozřejmě upgrade, kterému absolutně nerozumím, ale když jsem chtěl hrát novější hry tak jsme ho musel podstoupit. Tyhle problémy na konzolích neexistují.
  • witcher3 je hodne narocnej na GFX kartu, abnormálně... na my stary hd 6770 do ty doby slo vse v fullhd a stahlejma detailama na medium/high... w3 nešel ani na low, musel sem stahnout rozliseni na konzolový a pak to jakz tak slo, ale zadna slava. Na HD 7850 co mam ted to de na full hd high detaily a drzi se to dost nad 30 fps, 30-40 realně. A pritom HD 7850 je karta, ktera je jeste horsi nez minimalni pozadovana...
  • https://financialpostbusiness.files.wordpress.com/2014/03/1974055_10100354950788775_707538642_o.jpg

    Ano, strčí s přehledem. Realistická grafika na rozdíl od Witchera 3, který je až kýčovitý. Jinak jsi samozřejmě zabanovaný LV nebo Veskoslav, Infamous neběži ve 30, běží kolem 40, má otevřený FPS...

    Witchera jsem hrál na maxed out při FH na 780TI *3* Takže si svoje kecy nech, mám lepší grafiku než ty *15*
  • pravda, a už to ani není zabavne.
  • nightborne
    Maluješ si PC hraní příliš černě =))! S nastavováním si hlavu lámat nemusíš, napálíš všechno na plno, ovládání necháš, jak je - nepamatuju si, kdy bylo naposled "továrně" ovládání nastavený tak, že bych si ho musel měnit - a hraješ =). Taky bez starostí, taky bez problémů =).
  • A tohle já nemám rád. Ono je pěkný, že na pc si člověk muže toho hodně nastvit, ale tohle není pro mě. Já chci zapnout a hrát. Žádný nastavování, žádné problémy, jen hraní :-)
  • nightborne
    Tommy: přesně tak, a proto alespoň ten gamepad =))! sice to není ideální, ale když máš plyn například na triggeru, pořád ho můžeš přidávat plynule, a ne jenom plnej kotel jak na klávesnici =D.
  • Tohle strčí Z3 do kapsy jo? Si upad, ne ?

    http://cdn3-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/2014/03/ps4-hi-res-infamous-second-son-screenshots-mar1509.jpg

    Podívej, optimalizovat můžeš jak chceš, ale z houna bič neupleteš, kde není výpočetní síla, není grafika. Ta hra vypadá solidně, ale určitě to není žádný zázrak, navíc pouze 30fps, což je opravdu slabota. Podívej se na ni pořádně jak je to rozmazané, dohled 20 metrů a už se to maže, sorry... to jsi neviděl asi žádnou hru na PC v pořádném rozlišení s vyhlazováním a pořádných fps.
  • hlavně pedály, protože když hraješ simulátor aut a chceš hrát bez traction control, u Ferrari s 600 koňma se ti při zmáčknutí šipky dopředu na klávesnici auto roztočí na místě *1*
  • klasickej games.tiscali shi.storm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší