Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby ta hra vypadala alespon tak, jak nam ji prezentovali na E3, tak bych tyhle naroky i pochopil, ale takhle?
    Otazkou taky ale je, co se pod ULTRA nastavenim skryva. Pokud tam maj i nejaky vykon zravy AA apod. tak se na podobne pozadavky dostanou raz dva.
    Ale je to UBI, takze nejspis bych za tim nejspise hledal odflaknutou optimalizaci a propagaci HW.
    • C-BEAM
      a ako vieš že tak ako z dema na E3 nebude vyzerať PC verzia na ultra ? v tej ukážke som si všimol možno lepšie nasvetlenie a viac particle efektov, inak žiaden zásadný rozdiel tam nie je. A pokial vznikne nejaký ENB mod ako ku GTA IV tak hra bude vyzerať naprosto úžasne.

      Mimochodom keď sa dnes pozerám na tú starú ukážku z E3, už to na mňa tak nepôsobí, možno aj v tom je problém, totiž ľudia keď to videli prvý krát to bolo niečo nové a ďaleko za konkurenciou. Lenže dnes keď tu máme Sleeping Dogs alebo graficky ešte lepší Infamous sa ten boom efekt akosi vytratil a ľuďom sa možno tie spomienky z E3 zdajú krajšie ako v skutočnosti boli.
    • Keyz
      Asi to bude ten lesk všeho jak psal max.

      Nejsou schopni to udělat pořádně tam, tam dají nějaký blbý náročný efekt.

      GTA IV na PC v poslední verzi. Nic se tam nelesklo a vypadalo to normálně. Bylo to náročně na CPU, protože šlo nastavit hustotu dopravy, která ale měla dopad na hru. Pak to vypadalo jak zácpa v NY!
      Lehce jsi si dal modifikace na lepší texury, kde to pouze zabralo více paměti. A navíc tam udělali slušnou fyziku kdy i lehký náraz byl vidět.

      A tohle je nová hra z toho co bylo vidět, to je dost za GTA IV.
  • nevim co tim chteli demonstrovat ale grafika je naprosto prumerna, nebojim se rict i pod prumer. akorat se tam všechno leskne
    • Clovece, ja ti nevim co se ti nezda. Motion capture vypadada slusne zvladnuty, vizual mne rozhodne nicim neurazi. Hezke modely, textury i efekty. Hra, kterou si urcite koupim i proto jak vypada. Ale The Division je jeste o rad vys, to s musi nechat.
      • Jack1947
        Z velke casti ma i pravdu, dneska to je jen o lesku efektech... a na tom neni fakt ic co by vyrazelo dech a uz vubec ne co by odpovidalo HW ktere to ma podporovat. (zrejme ani nebude dostacovat).
        • to vis dnes se vse dela pro American Kidy vic efektu vic lesku = vic WoW
  • Keyz
    .
  • U konzoli jde tocit hry do nekonecna pokud nekupujes braky,ale kvalitni tituli.Staci pocatecny investice treba do in famous second son,a kazda hra co te zajma te stoji 600kc,ale jak rikam,nesmi to byt brak!
    • to same muzu i u PC a to ikdyz je hra na stemu kdyz ji mam v planu prodat udelam zvalst account a prodam ji pak s celym uctem kde bude jen ta jedna hra....
    • Veskoslav
      Já se přiznám, že jsem nikdy žádnou hru neprodal a mám je na poličce. Ale chápu, co tím chceš říct, že pokud bych protáčel hry a prodával, tak to nevyjde tak zle.
  • a jak se vlastně hackuje taková helikoptéra?
    • Stáhneš si na Marketu nějakou appku.
    • je to technicky možný ale to bys nepochopil kdybych ti to vysvetlil
      • jde to jednoduse vid jako Boeing 777 hacknes zmacknutim tlacitka a pak ovladas naklanenim telefonu *1*
      • Jack1947
        Ta sranda s tou gravitací byla dobrá fakt. *15* Takze bys si mohl napsat neco vtipneho (pro blbecky co nepoznaji ze si z nich utahujes hlavne). *3*
      • Veskoslav
        Jo jestli to vysvětlíš stejně jako "gravitaci", tak se máme na co těšit *1*
      • jen do toho
    • Keyz
      Asi nějakým super QTE, které bude tak složitý, že to bude umět pouze hlavní postava a nikdo jiný v celé hře.
    • Veskoslav
      Pomocí harpuny, jenom nevím, jestli už pak má stejnou funkci jako před harpunováním *1*
    • Zmáčkneš tlačítko na telefonu. Hračka *1*
  • Jsem sice konzolista.A taky uvazuji o hernim pc,ale to chrleni grafaren a ramek
    processoru,uz mi jde z toho hlava kolem!Chodim kazdy den na pc tuning.cz a nestacim se divit co tam kazdy den chrlej grafaren atd.Kdo se v tom ma vyznat?A stema konzolovejma cenama to neni az tak hrozny,jen veded kam chodit,a take ty starsi dat treba do jrc a doplatit.A novinku mam za 600kc.Co s hrou jako bordelanc2 tu uz po druhe hrat nebudu.
  • ještě že mám i7-4780K a GeForce 790 -.-'
    • 486 bude stacit. *mava rukou jako Jedi*
      • Něco tak vtipnýho jsme dlouho nečetl!
  • Zatím s těch ukázek si nejsem jist, že to vypadá lépe než Infamous, ale podle dle nároku to bude muset vypadat chtě nechtě o dost lépe.
  • Veskoslav
    Stále tam nevidím něco, co by nutně potřebovalo takovou sestavu. Navíc Ubisoft zná optimalizace svých her pouze jako sprosté slovo. AC III skákala od 70 fps až po 15 fps (bostonské pití čaje), Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier byl ještě lepší, kdy během chvíle bylo 80 fps, aby po otočení o 180 stupňů klesl na 30 fps a jiné srandy. Do toho uPlay, nejhorší ze všech distibucí a jeho zabezpečení je taktéž "pecka"...
    • Keyz
      Jo jejich hry jsou po technické stránce opravu kvalitní. Je dobrý to psát. Třeba to se více lidí zamyslí nad tím co kupuje a jak nereagují na tyhle hnusy.

      Btw, tady vidíš tu debility. Jedna firma to udělá totálně na nic kde FPS skáčou a vypadá to hnusně. Pak máš Rage, kde po updatech to snad většina lidí konečně zapnula a ono to najednou jede pořád stejně. To je zajímavý. Navíc, když si nastavíš 8k /16k textury, tak to i vypadá.
      - doskakování textury, ale prostě borec co to programoval měl dobrou myšlenku. Tady ani nemají myšlenku.
  • Hory85
    No a neni jednodušší a levnější nechat si staré PC (nebo ho rozumně upgradovat) a investovat do konzole a k tomu mít příležitost si zahrát i exkluzivní hry které na PC nikdy nevyjdou nebo maj některé třeba i rok dva zpoždění ??? Né to budou radši tvrdit že PC je nejlepší a bla bla bla, ale peněz to sežere mnohem víc a ještě je člověk ochuzen o některé tituly.
    • Keyz
      To je právě velký omyl.

      Fakta jsou jasná. Krátkodobě je levnější o něco málo konzole. Hlavně, protože je dotovaná a jsou různé akce. PC když si postavíš na úrovni konzole stojí o něco více ale v delším horizontu méně. Ušetříš za hry, na kterých MS a Sony vydělávají. Navíc na konzoly platíš + programy aby jsi mohl něco používat a ani to nesmíš rozebrat jinak máš po záruce...

      A co je nejhorší? Kupuješ si konzoly která v ČR nefunguje na 100% ale platíš plnou cenu. Super ne?

      Tedy konzole není levnější, hry tam stojí více, umí toho méně a hry na stejně dobrém PC pojednou stejně dobře a budou vypadat stejně hnusně. (někdy o něco lépe a to je s podivem)
      Ale není překvapením, že lidí tvrdí opak. Stejně jako se nevyplatí kupovat telefon za 20.000 Kč apod.
      • Hory85
        I prd velebnosti, když vynechám lidi co stojej frontu 3 dny na to aby si to mohli zahrát mezi prvními tak je tu ten placený účet co tu lidi zmiňujou kde jsou výhodné ceny nebo hry rovnou zadarma, ale je tu ještě bazarový prodej kde hry třeba i za pár týdnů stojí jako PC verze nebo později i až o 75% méně než původní cena a to ještě nepočítám ochotné kamarády, kteří konzoli mají a hru půjčí bezplatně alespoň na jedno dohrání (neplatí u onlinovek). Mimo to jste z původního příspěvku vynechli nějak ty exkluzivní tituly které opravdu stojí za to. Nepatřím do sekty !Konzole vám změní život a dostane do nebe" !!! Vlastním jak PC tak konzoli každý má svoje ale pořád nad konzolemi provádět exorcismus mi už přijde jako fanatismus! *7*
      • toto im tu tvrdim uz roky a stale mi neveria...myslia si totiz, ze tym urazam samotnu hraciu skrinku, pritom mi to je uplne jedno, len triezvym pohladom na vec som dosiahol rovnaky nazor, ako ty *7*
        • Kdys si za litr koupís rocni predplatne ps+, tak dostanes furu dobrych her, pro so ialni pripady idealni. Ti o neco bohatsi si pak mohou levne prikoupit neco po bazarech a slevach v psn (ted mam treba Ni No Kuni za cca 155 Kc ve sleve) nebo thehut ci zavvi. A ti jeste o neco bohatsi mohou koupit sem tam i nejakou tu novinku. Neutracim za konzolove hry vic, nez jsem utracel za pc hry a mam toho tolik, ze jednoduse nemam dost casu to vsechno odehrat. Prilis drahe konzolove hry jsou mytus od lidi, ktery se v konzolovych hrach neorientuji. Je to stejne, jako bych posuzoval pc hry podle jejich zavadecich cen na steamu a ignoroval vsechny moznosti, jak k nim prijit levneji.
    • Veskoslav
      Dneska jsem se díval na ceny PS4 her. Většina kolem 1300-1500. Takže to, co ušetříš na konzoli, musíš vrazit do her a kvalitní televize. Já nevím, kde se bere to, že koupí konzole se něco ušetří. Konzole má tu výhodu, že zapneš a hraješ, prakticky nic neřešíš. Ale levnější záležitost to rozhodně není. Navíc Ubisoft je známý tím, že jeho požadavky a představy o sestavách jsou naprosto mimo realitu a skutečnost je pak někde zcela jinde.
      • Za půl roku od vydání tenhle přehypovanej shitt dostanu v ps+. Jen blázen to bude kupovat.
        • Veskoslav
          No to je možné, ale znám spoustu lidí, co si hru rádi zahrají v prvním týdnu vydání a rozhodně nečekají, jestli se na ně usměje štěstí v podobě bonusu u PS+ nebo Xbox Live (gold).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit