Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Voni beztak počítaj s všemožnými AA - bez nich se obejdu, bude mi stačit 1080p nativ s deatily na max bez, nebo nízké, AA - a není možná, aby to >30fps má i5+7950 nedala, to by byla zprasená optimalizace... *5*
  • nádhera tomu řikám grafický orgyje
  • Co chces na pc optimalizovat?Chteli jste next gen,tak tady je!Jeste tady neni ani unreal engine4 a uz brecite!Na pc pujde optimalizovat az nebude kazdy tyden vychazet nova graficka karta a pc se vrati do dob voodoo grafickych karet!
    • Je jakýsi celý přetočený naopak *1*
    • Kazdy tvuj post, na ktery zde narazim, je vetsi perla nez ten tvuj predchozi. Jen tak dal, utocis na prvni pricky nejvetsich zdejsich retardu. *1*
  • Já se těším na nízké/střední nastavení :)))
  • To sem zvědavej na prodeje, nevím jak drahý karty si kupujete vy, ale já se chystám na r9 270x a v budoucnu ji dyžtak dát do crossfiru. a to si zahraju tak na médium :D takže to ani hrát nebudu. ta grafika vypadá jak GTA 4 na ultra.. nevidím na tom žádnej zázrak..a to ani na hře samotné. jen značka.
    • ak mas v plane v blizkej dobe dokupovat dalsiu 270x, tak radsej pockaj, nasetri viac a kup rovno 280/290x, jeden vykonnejsi cip je vzdy rozumnejsi, ako dva pomalsie, menej to zere a vykon sa dokaze lepsie vyuzit a vyhnes sa obecne znamym problemom s microcutteringom, dalej z toho plynuca narocnost na zdroj atd. proste same nevyhody. *13* f25
    • Ja bych si dal taky to medium.
  • No já si počkám co se s toho vyvrbí, jak na poli optimalizace tak hratelnosti. Nevím kde se stala chyba ale za celou dobu sem nenabil dojmu že by se mělo jednat o titul bez kterého bych nemohl žít. *6*
  • gesto
    Jestli bude mít takový nároky jak píšou tak jenom proto že hra není vyvážená protože co se grafiky týče nevidím nic revolučního a když sázejí na marketing že kvůli jejich hře si lidi budou skládat sestavy za 50 tisíc když na sestavě co mám běží crysis 3 ,Bf4 ,AC4 na ultra (amd fx 6300 , amd R9 270X TOXIC BOOST a k tomu 8gb ramky ) tak sou větší hlupáci než se prezentují
  • http://youtu.be/53Iy5Dv-5dw
  • Hmmm mám novej notes i7 4700HQ & nVidia GTX 860M. Zatím všechno hraju na ultra bez problémů. Ani ne měsíc starý železo a začíná už být zastaralý. Celkem fofr.
  • Ubisoft jsou prostě mistři optimalizace...že na to mám mít 780ku a tuto předraženou i7?!!!
    Jděte do prčic...kdyby trochu mákli tak to rozjedou lidi na ultra ve fullHD i s 4jádrovým AMDčkem a GPU např.GTX 660 nebo AMD R9 270X. Fakt mi stačí jak už dojebali třeba AC3ku kde jsem měl v lese 50 FPS a ve městě jsem musel snížit s fullHD rovnou na 1366x768 a jel sem to v pruměru 25 FPS a někdy to klesalo aj na 17...hrůzaděsblivajs!!! Ať teda raději dávají více času optimalizaci a ne psaním "hororových"chlubivých chujovin na sociálních stránkách!
    • Keyz
      Hlavně kdyby to podle toho vypadalo!

      Co tam bude CPU počítat? A.I holubů? Fyziku psých výkalů?
      • Black_Hand
        s tou AI holubu nejsi daleko od pravdu. nejaky flocking tam bude urcite. temer jiste obsahuji WD kusy kodu pro dav z AC, stejne tak jako AC byl mix SC: Chaos Theory a Prince of Persia (z PoP tedy daleko mene, nez z CT). je to vyhodata toho, ze jsi velka firma, jednoduseji se sdili kod.
      • Mato1987
        lol :D ja by som sa ale nenahneval, keby už konečne niekto do hry implementoval fyziku pre psie výkaly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit