Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    http://www.2i.cz/c379a78d5e jsem v 7.patře. Koukám,že má něčeho méně :) asi jsem část přehlédl.
    Jinak mám 2X Fighter a 2x Mage. Ty mágové se mně hodily v sekci fighters challenge jed tak ty potvory kosil pěkně :)
    Největší problém jsem měl prvně s pavoukama se slizem.
  • no jó no nesmim tak kalit
  • Nejlepší je asi nákup přímo na www.grimrock.net, dostanete verzi bez DRM i klíč pro Steam.
  • smejki
    rada1: co se dělá u bezpečnostních rámů?
    rada2: otoč se zády k mřížoví.

    a hodně štěstí, když tě tohle dokázalo zaseknout.
  • zbavit se zbrani? ;-)
  • Zdarr, potřebuju poradit jsem v levelu 2 a otevřel jsem jedny dveře k tomu zářícímu kameni a mám tam pak za mřížema šneky a nemůžu se k nim dostat a na zdi je nápisl že nesmím používat zbraně uvnitř nevíte co s tím?????????????
  • yenda1
    Zatím sem kreslil pouze jednou a jenom kousek kvůli tomu Dragons secret. Jinak zatim nebylo třeba. Každý patro důkladně prochodim, takže si ho pak jakž takž pamatuju.
  • Kreslíš mapu?
  • Veskoslav
    Bledě, musím překreslovat 5. patro, špatně jsem nakreslil dvě chodby a teď mi to nevychází. Navíc jsem se naučil, že existují něco jako checpoints:-D Tady ne:-D
  • yenda1
    Statistika po několika hodinách tuhý pařby. Jak jste na tom?
    http://www.2i.cz/714a94be6d
  • Taky jsem ve 4 patře :) Nejhorší bylo první patro bez kompasu. Vůbec jsem nevěděl, kde je sever, jih, kde jsem začal a na jakou stranu vlastně jdu. Chodby jsem měl zakreslené úplně jiným směrem :D S kompasem je to v celkem v pohodě. Trochu mě štve, že nevím, kde přesně začít zakreslovat, často mi nevyjdou čtverečky a musím to celý překreslovat někam, kde se mi to vejde :/
  • Keyz
    To by možná stálo za založení ta dokumentace kterou máš *3* Za 30 let to někomu ukážeš a bude čumět.
    -Každopádně skvěla hra která kde konečně využívám vše co najdu a kde mají ty poznámky na papír anebo do mapy smysl.
  • Veskoslav
    Mám počmáraných 10 papírů a jsem teprve ve 4. patře. Občas mi přijde, že kreslím úplně něco jiného než je ve hře:-D
  • Rozehrál jsem old school/hard a je to fakt maso. Klasická parte Fighter/Fighter/Mage/Rogue. Možná jsem se trochu přecenil, ale jsem rozhodnutej dotáhnout to do konce. Dávám si tak týden, konečnou čistou herní dobu odhaduju tak na 30-40 hodin. Mnohem víc času, než v samotné hře, trávím nad papírem. Mapování ještě nemám v ruce a ztrácím se. Ale fakt mě to baví :)
  • Keyz
    Tak přeji abys potkal málo pavouků :)
  • už se to vyresilo, asi to chce nejaký čas kym se to objeví i na pc, když sem to zapnul po dvou hodinach uz to tam bylo *4*
  • Keyz
    Nemám hru přes steam ale určitě ti poradí na fóru.
    http://www.grimrock.net/forum/viewforum.php?f=12
  • mam s tim problem koupil jsem to pres Steam a nainstaloval na jednom pc na zkoušku ale hrát to chci na jinem pc. Když zapnu svuj druhy počítač tak to nemám na steamu v ponuce, co s tím mám delat? asi me j3bne. tahle hra je omezena na instalaci pouze na jeden hardware? *8* (jasne ze jsem to na tom prvem pc odinstaloval)
  • malá rada: co jednou pomohlo cestu dál otevřít, jindy může uplně jiný cíl mít..... *3*
  • yenda1
    Je jich tam víc zvlášť v tý šestce. Já měl na mysli respawn ze kterýho padá jídlo. Dneska sem se do toho šestýho zase vrátil a strávil tam asi hodinu hledaním secretů. Je jich tam mraky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit