Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, díky moc za odpověď. :)
  • ti ktorym to nejde pod linuxom treba si stiahnut cez winetricks d3dx9 d3dx9_43 xact_jun2010 d3dcompiler_43

    a pojde to
  • By mě zajímalo k čemu v téhle hře bude. Nějak moc se tam nekecá, a těch pár vět snad není problém si přeložit ne?
  • no jiste tak udelame auto bez svetel, vzdyt se staci "ovladat" a jezdit jen ve dne kdy je svetlo. proc by clovek mel mit moznost volby vy vite nejlip co ja potrebuji ze?

    tu druhou cast jsem tak uplne nepochopil. na stat se od roku 92 nespoleham a s tim souvisi i to, ze si nemyslim, ze by se mel stat apriori starat o zdravotnictvi, silnice, duchody .... ten ma zajistit pouze obranu prav jednotlivce (armada, polici, soud) vse ostatni si efektivneji a levneji zajisti kazdy svepravny obcan.
  • az se budes starat o firmu a lidi v ni tak se divit prestanes. lezet na podpore, pripadne odpichnout si svych 8h v kolbence je holt neco jinyho
  • Nemá. Jen sbírat kousky brnění jestli chceš steam achievmenty...
  • Ahoj, vy co ste už dál nebo ste tuhle super hru dohráli, možná je to blbej dotaz ale dá se ve hře taky potkat nějakej obchodník? Já sem v podstatě na začátku a de mi to jestli si má smysl schovávat kopí, štíty abych je mohl za něco vyměnit, když to třeba vůbec nejde...
    Je teda ve hře možnost věci prodat/směnit nebo to táhnu zbytečně?
  • Ďakujem, že si mi pokazil naladu...bez komentara... *7*
  • 13_11
    Asi jsi opomněl Danův článek...
  • 13_11
    Ty jseš fakt neúnavnej :-)
  • SixThe9th
    Musim uznat, ze toliko komentaru jsem snad pod zadnym prispevkem tady na games.cz jeste tak rychle vyrust nevidel. Ale je to asi pochopitelne, ten dualismus rozlozeni sil na old/new school je tu dost markantni.

    Ja si myslim, ze je zbytecne se bavit o tom jestli a o kolik byly tenkrat hry lepsi ci horsi. My veterani vime sve a nase vzpominky nam z hlavy nikdo nevygumuje, ti mladsi maji svuj herni svet plny audiovizualni dokonalosti o ktere my tenkrat jen snili, a take oni toto vnimaji jako svou zakladni metu. Kdo vi na cem vyrostou ty generace pristi, ale o to mi ted nejde. Jde mi o to,ze tahle hra prinasi neco z hluboke prehistorie zanru a nabizi to neco v kabate, ktery je prijatelnejsi pro soucasne mladsi publikum, jenz by se pravdepodobe nikdy nedokopalo k tomu, aby po nejake te klasice jeste dnes sahlo (stejne tak jako i mnozi z nas, tech starsich). Tento pocin nam dle meho soudu prokazuje velkou sluzbu v tom, ze ma na to do jiste miry propojit dva (nesourode) svety a dovoluje nam vsem si prozit neco kromobycejneho. Pro jedny velmi prijemna nostalgie "zlatych" casu a pro druhe zas zajimava a stravitelna pohlednice z herni historie.

    A tak se diky teto gamese (a take mnohym dalsim indie titulum) snad podarilo postavit monument, ktery nam vsem koneckoncu muze poskytnout ucelenou fuzi v ramci teto new/old school duality (rivality) a vyustit v diskuze typu : "Jo to bylo jako tenkrat kdyz jsem hral Dungeon Mastera...." , "Myslis neco jako LoG? "..."Presne tohle mam mysli kamarade, takze vis o cem mluvim..."

    namisto

    " Jooo to myslis tu ctyr- barevnou picovinu jeste na disketu , co mi ukazoval v nakym starym casaku fotr jo ? To vas teda lituju, ze jste museli tenkrat hrat takovy srance, woe"
  • SixThe9th
    Zajimavy ten rozdil cen. Ja ziji v UK a u GoGu jsem zaplatil necelych £9 (cca 260-270 kc) a Steam po tzv. 10% sleve nabizel hru za £10.30.
  • Je to super, právě jsem u toho proseděl tři hodiny. Ani nevím jak. Strašně návykové.
  • no priznam se laka me to asi to o víkendu koupim, taky se mi libi napad hrat za 4 vezne
  • ja pamatuju rohlik za 40 haleru a pulku chleba za 2,10Kcs ;-) a co jako?
  • smejki
    postě nežrat, pokud to není nezbytně nutné. Oni neumřou.
  • DeDy
    Takže je třeba na začátku hry trýznit partu hladem? Poučen z Chaos Strike Back tahám všchno jídlo co najdu a neplýtvám. Beden a báglů je ve hře dost, takže problém s inventářem zatím není.
  • napresdrzku jsi. piratit hru za 250 kacek, to je proste humus. Jeste takovou.
  • Dal jsem ti mínusový bod, ale to jen proto, aby jsi jich měl hodně, protože se mi tvoje recenze líbí ;-)
  • BoB.2
    Čeština možná bude. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší