Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj taky jsem na ne narazil , s jidlem uz neni problem :) coz je pro moje minotaury dobra zprava :D
  • Keyz
    Tuším,že do parta 6. jsem potkal dva respawny.Hlavně to souviselo s řešením hádanky.Jedalo se o ty kostěné bojovníky se štítem a kopí.Ty slimáky jsem taky potkal.Zrovna jsem bojoval s krabem a když mě se zničeho připlazil ten slinta :) Alespoň je tam dostatek jídla.
  • yenda1
    Old-school, hard. Občas pěkně pobíhám, zdrhám. Secrety jsou výbroně vychytaný. Odměna sladká. Ráj pro sběratele. Jinak se mi zdá , že jsem objevil jeden respawn. 6. patro (Trapped). Neustále se tam rodí dvojička slimáků. Vypadne z nich občas kus žvance.
  • haha, mám úplně ten samý problém *1*
  • zitra to koupím a stáhnu(vlastne dnes), cant wait *4*
  • to je jedna vymodelovaná cihla, pak dali jen copy paste milionkrat
  • DeDy
    Znovuhratelnost tu je v podobě jiných dovedností u postav. Např. minotaura hraji s palcátem podruhé ho budu hrát se sekerou. Napoprvé hraji na old-school (bez mapy a ani nemaluji, jdu po paměti) obtížnost normal. Na podruhé budu hrát s mapou a na hard. Taky secret room je velká výzva. Zaboha nemůžu ve 4. patře otevřít mřížované dveře za kterejma je vidět ve výklenku kniha (je to ta cesta, kde je hodně propadel). Neradit, přijdu si na to sám *3*
  • Protože pavouci sou hnusní *1* Mě ale nejvíc vyděsilo první setkání s tím strážcem s kopím a štítem, kterej čekal za dveřma. To sem se i lekl.
  • Tak sem v 6 patře a musím říct, že jeto super hra. Je pravda, že znovuhratelnost je celkem mizivá, ale tak nějaké přídavné mapy určitě budou, takže hrát to budu dlouho. Jo a hrajte na nejtěžší obtížnost, souboje sou pak celkem těžké, když se na vás sesype hromada pavouků *1* 10/10
  • Já zase nechápu tvůj postoj. Planescape jsem dohrál myslím 3x a bezvadně jsem si to užil a to jsem opravdu neznal pozadí (pokud nebylo vysvětlené ve hře) různých světů a jejich střetávání.
  • Keyz
    Zajímavé,že každého vyděsil pavouk :) Mně taky *1*
  • Jsem připraven :).

    http://f.cl.ly/items/3c1U1z0w2E2y0V3I0H0O/grimrock.jpg
  • DeDy
    Pro ty co chtějí mít CZ manuál graficky pěknej tak jak je ten EN, ať stahují zde: http://dedy.euweb.cz/download/Legend-of-Grimrock-CZ-Manual.zip
  • DeDy
    Chování nepřátel je celkem povedené. První pavouk co na mě skočil z pozarohu mě dost vyděsil.
  • jj je to super. malem jsem mel infarkt, kdyz na me bafnul pavouk za rohem. coz se mi uz taky dlouho nestalo... *4*
  • smejki
    gog.com
  • Jsem lamák , ale kde se dá koupit ??? Přes STEAM mi to nějak nejde, ale chci si ji koupit poradte at podpořím indie. Díkes :)
  • Perfektní hra, dává mě co jsem od ní čekal, hraju už asi 10 hodin a pořád mě to baví (což se u mě v poslední době podaří málokteré hře), za mě zatím 9/10. Za 10/10 tomu nedám jen proto, že je to vlastně jen kopie DM...asi bych toho chtěl moc, ale mohli žánr aspoň trochu obohatit :-)
  • smejki
    ne, je to natvrdo vymodelované
  • a to jak udelali takove hezke cihly jako kdyby vystupovali ven, to je ta tesselace?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit