Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, Notch se zes*al z toho, jak velkou věc vytvořil a jelikož by přeci již nikdy nemohl vytvořit nic, co by se Minecraftu vyrovnalo, všeho se zbaví a bude dělat jen bezvýznamné hovadiny, o které nikdo nestojí.

    ... slaboch
    • Teda nevím, ale kdyby mě někdo zamával dvěma a půl miliardami dolarů před obličejem, asi bych taky neodmítl s tím, že půjdu raději pracovat na dalších hrách, které už těžko můžou Minecraftu alespoň vzdáleně konkurovat. Hlavně je to svobodný člověk, který nikomu nic nesliboval a ani tupé a naivní mozečky některých jedinců ho zjevně nedonutí jít vymýšlet další superhit. A jestli si dobře pamatuji historii této hry, mám dojem, že Minecraft žádná velká věc nikdy nebyla. Prostě jen uhodil hřebíček na hlavičku a ono to vyšlo.
    • ted bude mit problemy typu nestabilniho kurzu USD, kde mu ucet bude litat i o 100milionu USD nahoru a dolu v prubehu jedneho dne :) Ono prosustrovat/investovat 2,5mld neni sranda a mit to na ucte v USD je hovadina. Takze sem zvedav jak s tim nalozi. Mozna koupi celej novej zeland i s KIMDOTCOMem :)
    • GlaDOS
      Samozřejmě, že by už nikdy nemohl vytvořit nic, co by se vyrovnalo Minecraftu, protože to hráči ani nedovolí. Ti budou mít tak přestřelené požadavky, že ať už by Notch udělal cokoliv, nikdy by to nesplnilo šílená očekávání. A není jeho povinností se o to snažit. I Minecraft vznikl jako malý prototyp, který udělal jen proto, že ho baví programovat. Ta první verze byla taky odstřelena, jako bezvýznamná hovadina.
    • já myslím že s těma prachama co z toho má už může do konce života jen dělat bezvýznamné hovadinky a bez práce :)
    • Mato1987
      chcel by som byť taký slaboch :)
  • Pekne! Ale je to jen dalsi pripominka toho, ze jedine, co umim, je psat blby kecy na internet a ne treba vymyslet a vyrabet neco uzitecneho, zajimaveho a uspesneho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit