Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napřed Skype, teď Minecraft, achjo, všechno dobré musí koupit zkur***ej microsoft.
  • Gratulace Notchovi, vydělal opravdu pěknej balík :-)
    Co se týká Minecraftu,... myslím, že splaskla jedna velká nezávislá bublina. Nevím sice, co s tím chce MS dělat, když za to vysolil 2,5 mld dolarů, ale snad se jim dílo zadaří.
  • Nerozumím tomu, jak má fungovat světová ekonomika, pokud je možné toto.
    • To jepodobný, jako ksdyž někdo vydělává miliony tim, že hraje hry, stremuje to na YT a kouká mu na to miliony lidí...to je teprve uchylárna
    • prave to je typicka ukazka jak funguje, penize jsou jen bezcene papirky, ktere vubec nepredstavuji nejakou vykonanou praci *10* *11*
    • jsou to jen drobný, i když je pravda že by se z toho mohlo najíst mnoho černochu v africe
    • eStar
      Však nefunguje. *2*
  • Teď opravdu nevím, jak to mám vidět... Buď Notch je naprostý génius, že prodá svoji Javu hru na, které dělal 5 let za 2,5 miliardy dolarů a nebo Microsoft je naprosto retardovaný, že za tuhle hru dá tolik peněz. Neberte to tak, že Minecraft hatuju a ani podle mě to není špatná hra, ale cenu 2,5 miliardy dolarů podle mě fakt nemá... Docela mě ale dostává, jak teď spoustu lidí hatuje Notche. Chtěl bych vidět lidi co by odmítli tuhle nabídku... :D
    • Jack1947
      Děti to hrajou ve velkým, např i můj malý bratranec to má na tabletu, takže myslím že svůj učel to plní a mrkvák by byl retardovaný si tohohle klučíka za "šměšný" peníz nekoupil.
  • Jack1947
    Škoda že nikdo neodkoupí mrkvák, aspon by byl od něj na moment klid. *7*
  • Jack1947
    Njn, každý má svou cenu, tenhle chlapík se prodává celkem lacino. *3*
    • chtěl bych vidět tebe, kdyby před tebe někdo vyložil 53 miliard na stůl a řekl "ber nebo nech bejt" *1*
      • Jack1947
        Já vím no, bylo by to těžké rozhodování. *3* *2*

        Hlavně nereálné, ale tak můžeme si polemizovat přemítat jaké by to bylo... kdyby.
        • tak nereálný, stačí mít dobrej nápad a jít za nim, podívej na Notche *1*
          • Jack1947
            Aha, díky za návod já myslel že to je složitější... tak já si něco vymyslím jo a podám si patent v USAa uvidíme... ono nápad je dneska dost nedostatkové zboží, sice mně nic nenapadá ale tak co poštěstí se snad. Problém je že nevím přesně co bych tak mohl uskutečnit, hra by to asi moc nebyla no.

            Já myslel nereálný si přivonět k těmhle prachům, ono bez urážky pokud by se to stalo v čr a po oddanění by z nich moc nezbylo no.... pak taky to placení, za všechno. Balík je to určitě hezkej ty jo ten musí vážit. *15*
    • https://twitter.com/notch/status/281139739304800256
  • oktavius66
    Jednou jsem to zkoušel a vydržel jsem u toho asi 5 dní. A proč ? Protože jsem si natěžil tolik surovin, že jsem to neměl kam dávat. tisíce železa a stovky diamatů. Prostě jsem si postavil co jsem chtěl. Za chvilku vás to omrzí, protože nemáte co dělat. Na co bych lezl do dolu, když už tam vlastně nemusím. Pekelný palác v Netheru jsem objevil prakticky hned a hned poté i End. Draka jsem zabil a byl "konec" hry. Potom jsem už nechtěl objevovat ani ten svět, protože na mě už nic nečekalo. Já nevím, příjde mi to jako prkotina, ale to proto, že na to mám asi roky. Pro děti to bude asi ideální...
    • flash789
      jenze ono je to hlavne o tom ze si tam lidi stavej třeba prazskej hrad nebo disneyland..vis:)
      • stavet z kostek mne prestalo bavit ve 3 letech
        • Tak to jsi velkej kluk... Ale existují lidi, kteří si rádi hrajou a používají fantazii i v dospělosti.
  • Kdepak čtenáři games už microsoftu vysvětlí jak se vydělávají peníze haha.
  • 100% minecraft the future generation gold limited edition 2016 //// investicia sa vrati lebo to naseru na nove konzoly a windows vsak uvidite....
  • flash789
    tak ja ymslim ze Mikroměk vi moc dobře co dela. Z dlouhodobého hlediska se jim to urcite vyplati, protože Minecraft je hra která nemůže zestárnout a porad si bude hledat nove fanoušky, a zrejme jich bude vic nez dost. Navíc pod rukou MS se urcite docka desitek placenych DLC.Mno a pak udelaji Minecraft 2 za klasických 60e, který si koupi každý kdo hral jednicku..a peníze jsou několikrát zpet:)

    PS: krasna ukázka toho kde konci indie která mela uspech, v rukou presneho opaku:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit