Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To takhle sedeli Gates a Zuckerberg v kavarne a Mark rika Billovi:"Covece tak jsem koupil ten Oculus, husty co?!" Bill se na nej zavistive koukl, krecovite se usmal a rika: "jo, pekny" ...chvili pauza..."omluvil bys me na chvilku, musim jen zavolat ...eeehmmm ...manzelce"....
  • Netvrdil ten pán s kloubem, že je strašně nezávislí a strašně moc tak chce zůstat?

    ...Kecal.


    Jinak tolik prachů, za jednu hru, která se veze na vlně kterou vytvořila je celkem extrém. Jednou to opadne a zájem nebude tak velký.
    • .....Nekecal

      Prave proto ze chtel zustat nezavisly tak sel od toho. Z Minecraftu se zacla stavat vic a vic komercni hra, a jak Notch sam rikal, on neni podnikatel ale Nerd :D
    • S 2,5 miliardy babek muze byt jeste vice nezavisly, nez byl tady. Uprimne, nejaka dalsi monetizace Minecraftu na spadnuti nebyla, Scrolls asi nebyl takovy uspech, jako mohl byt, kdyby nevysel Heartstone a tak pro nej bylo lepsi to strelit (navic za takovou silenou cenu) a zacit zase neco kutit, aniz by musel resit vedeni firmy.
    • Jestli si dobře pamatuji, tak zrovna on o sobě nerad mluvil jako o nezávislém vývojáři.
    • Moc sem ho nikdy nemusel. Ovšem koukni se na to z jeho úhlu pohledu. Za tyhle peníze může bejt nezávislej do konce života, nemluvim o dalších generacích :D

      Z jeho strany by byla hloupost odmítnout a osobně si myslim, že Microsoft udělal blbost. Opravdu si nemyslím, že takhle vysoká suma je adekvátní. Ale tak když v tom MS vidí tu hodnotu, tak proč ne...
  • Naprosto šokující v roce 2014.

    Mi neříkejte, že Minecraft ještě pořád tolik táhne...

    Být teď rok tak 2012, tak to chápu, ale 2014?
    • Lego táhne už několik desetiletí
      • Lego vydává nonstop nový různorodý sety, který si děcka můžou kupovat do nekonečna.

        Minecraft koupí jednou a šlus. Nebo konzolový verze Minecraftu mají mikrotransakce? Jestli ne, tak MS je tam asi nacpe.
        • faitheater
          MS vlastni urcite dost licencii... Moze vydavat tematicky ladene Minecraft hry. Minecraft Age of Empires alebo Mincraft Flight Simulator :)
  • Autor hry dokázal to o čom mnohý len snívajú. Vytvoril produkt, ktorý ľudia chcú a už nemusí pracovať. Čo dodať.
  • Tohle je velice spatny rozhodnuti ze strany Microsoftu, tahle investice se jim nikdy nevrati co jako maji v planu minecraft 2 jako vazne?
  • R.I.P. in peace Minecraft
    • XorxoxTalarius
      Rest in peace in peace?
      • JohnyTheZik
        Welcome to internet..
        "Klasicka" hlaska na forech..

        > http://knowyourmeme.com/memes/rip-in-peace
        • victor
          Asi stárnu stárnu stárnu .....
      • třeba to myslel jako rest in pieces in peace *5*
  • jindra.veliky
    a pritom takova blbost........ *7*
  • Dogkiller
    Microsoft se dočista zbláznil. Znám hodně hráčů, mám dost přátel co hrají hry, ale Minecraft nehraje ani jeden. Hraje to vůbec někdo? Jakou to má cílovku?

    Neřeknu kdyby dali tak ohromnou částku třeba za World of Warcraft nebo nějakou podobnou MMO kokotinu. Ale 53 miliard za blbý Minecraft? LoL *1*
    • Třeba já to hrával a obcas jeste hraju. :D Ale uplne kaslu na Vanilla verzi nebo na Multiplayer :D pamatuju si jak jsem stravil hodiny a hodiny brouzdanim po netu a hledanim tech nejzajimavejsich modu a dalsi hodiny u toho, jak to zprovoznit aby mi ta stvoka modu v tom MC fungovala a nemlatila se navzajem :D nakonec se mi z toho jen diky modum podarilo vymačkat takovej hybrid Sandbox Fantasy first person strategie ala Settlers s plně volitelnejma možnostma čehokoliv :D třeba i stájí na draky... no a překousnout kostičkovanou grafiku je potom už jen maličkost :D
      • Pěkně módonoš :). Neuděláš nějakou kompletní kompilaci takhle sladenich módů a nehodíš to někam na net?
    • Pokud vím má to několik desítek milionů prodaných kopií. Řekl bych, že pár mega soft/hard core hráčů ta hra mít určitě bude.
      Navíc je to obrovská značka co prodává mraky kravin jako hračky, trička, plyšáky. Mají obrovský zisky s minimálními náklady. Hra je založená na v podstatě primitivním enginu, který se velmi snadno rozšíří o nový prvky, tzn. že má ještě furt obrovský potenciál.
    • Třeba to nehrají běžní "hráči"
      • s tim souhlasim. Pohybuju se uz nekolik let mezi lidma co hodne hraji hry a nikoho kdo to hraje neznam. Ale dokazi si predtsavit od znamych pritelkyni, ci moji mamku nebo otce jak si to tam uzivaj. Ja mam trosku jiny naroky nez skaldat imaginarni lego kocky :))
  • debilni kapitalismus
    • kostejnesmrtelny
      http://www.letuska.cz/letenky-severni-korea/

      A táhni!
  • God-of-War
    Kupovat studio za 2,5 miliardy na základě jedný hry? Mrkvosoft má buď pořádný koule a nebo jim tam dočista hráblo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit