Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Microsoft nekoupil hru .... Microsoft si koupil legendu šířenou na základě povedeného obchodního modelu a s ní i celou budoucí generaci oveček , kterou zaplaví cíleným product placementem .
    O nerdy nestojí, jde jen po malých pomatených dětech , které denně zmateně pobíhají po virtuálním světě a žvatlají jaké je to vše strašná bžunda (virtuální život plný skutečných dětí )
  • Hurá, a já už se začínal bát, že se Psychonauts 2 nikdy nedočkáme.
  • Asi do toho nevidim nebo nemám takovu fantazii, ale nedovedu si představit, jak se tahle investice může vrátit. Z mého úhlu pohledu je minecraft na vrcholu a nevím, jak by mohl vyrůst tak, aby tohle zaplatil...
    • Koupili si miliony uzivatelu, minecraft je z tohodle pohledu zela bezcennej.
    • Minecraft 2: Rise of the Craftchildren
    • ucho
      Ano, říkám si to samé. Jediné, co mě napadlo, je vývoj Minecraftu 2, kdy by přiměli stávající hráče zakoupit novější verzi (a ani to by jim nezaplatilo to, co do toho vrazili). Asi se budeme muset nechat překvapit.
  • Oni nekupili len hru. Oni kupili obchodnu znacku. Tam podla mna nejde o tu 50mb java aplikaciu ci kolko to ma.
    • No to by byl vrchol aby koupili jen hru.... Samozřejmě že koupili značku, ovšem si myslim, že takovou hodnotu to rozhodně nemá.
  • Takže se objeví Minecraft i na Windows Phone jo.... nešlo to udělat i levněji?
  • Pro většinu závistivých chytráků, doporučuju přečíst tohle: http://pastebin.com/n1qTeikM

    Možná kecá, možná ne, ale z diskuze tady pod článkem ho naprosto chápu a rozumím.
    • Osobně jsem ho neměl rád prakticky od začátku a nic se na tom asi nezmění, ale tohle by udělal každej, i moralisti co ho tady kamenují. Udělal dobře. Teď je otázkou, co to všechno bude znamenat pro Minecraft a jestli to bude dobře i pro tu značku :P
  • Zajímalo by mě jal to dopadne ps4 verzí minecraftu
  • to se minecraftu asi ted PS4 nedocka *1*
  • pamatujete jak Notch velkohube komentoval koupi oculusu FB, hned rusil podporu oculusu v minecraftu? A ted se sam zaproda z_rd *16*
    • ucho
      on se nezaprodal, on se odprodal :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit