Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy bych nečekala, že mě něco přesvědčí vybrat si playstation před xboxem, ale tohle je velmi solidní důvod.
  • Já bych nebyl tak skeptický, teď něco rěšit je na nic, konzole je ve vývoji, tak je nepřekvapující neustálé připojení k internetu. Nejlepší co se dá teď udělat je moc se nestresovat a počkat na oficiální ohlášení konzole přímo od Microsoftu.
  • zdeeneek
    Parada. Takze lidi, kteri nebydli ve velkych mestech a nemaji moc dobry pripojeni k internetu si s novym Xboxem asi moc srandy neuzijou.
    Za chvili uz nezbude asi jina moznost jak hrat bez pripojeni k internetu nez na podobnych zarizenich jako je tohle:
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/298090-nejpopularnejsi-stare-hry-opet-oziji-s-novou-retro-konzoli.html
    • To co jsi napsal snad ani nemůžeš myslet vážně :)
    • To je pekna kravina kdyby tam byly vsechny hry z tech konzoli a jen jsem si v menu zvolil kterou budu hrat tak klidne, ale tohle je dnes k nicemu
  • Thanks for letting me know Microsoft... now... let me just go over to Sony..... yeah I`ll be right back....
  • Na oznameni noveho Xka jsem se tesil, ale pokud se tohle ukaze byti pravdou, tak uz me nezajimaji.To je jako koupit si mobil s tim, ze bez internetu si nezavolam ani nenapisi pojeb.nou sms.
    Si asi v MS sedi na vedeni, ted po aferach se SimCity a Diablem 3 oznami takovou zrudnost.Nastesti mame moznost volby a tou muzu vyjadrit, kam si to muze MS strcit.Diky za Sony, ktere zbyla alespon cast rozumu.
  • Sony zvitezi, protoze WiiU to zabalilo uz ted a tenhle online je smrtici..
    • Napsal si uplnej blabol. Tak se vzpamatuj
  • Fallon
    No jo, jasné ako keby nás už nešpehovali dosť. Za chvíľu nám už pripoja aj hajzle k internetu, to aby sme do rúry nepúšťali príliš veľké "Jagre".

    Teraz ale vážne. Ako konkrétne by toto malo fungovať. To ako bude jeden univerzálny Microsoft server na ktorom by sa všetky hry autorizovali? Už vidím to preťaženie: Strčím disk do mechaniky a pól hodina než server potvrdí novú hru.
    Potom by tu bol problém s cenou, pochybujem totiž žeby MS niečo také každému robila zadarmo. Ak by boli vydavatelia nútení platiť extra len zato aby ľudia mohli hrať ich hry môžme si byť viac než istý ,že na 90% hier by dlhšie ako 2 roky zohnatelné neboli. To nehovoriac čo potom keď konzola skončí. Takže ak takto ,tak papa "ľudové steam ceny" a papa retro gaming.

    Samozrejme publisheri si možno budú môcť udržovať vlastné serveri ale to sme už všetci videli ako to dopadlo ,že Assassins Credd, Simcity,Diablo a spol.

    Proste a skrátka je to bl*ý nápad, nefungovalo to inde nebude to fungovať ani tu!
  • *15*
  • Opět si nezahrají hráči co mají slabé připojení... Tak já už nevím kam ten svět spěje.. Každý nemá na tak dobré připojení a bydlí v dobré lokaci, kde je dobré připojení... Já osobně jsem fanda SONY takže preferuji Playstation. Nepatřím ke skupině co to slabé připojení má, ale i tak je mi těch hráčů líto. Mě už upřímně na*ral Xbox 360 tím, že si musím platit členství aby si zahrál po internetu... Já si chtěl prvotně koupit XBOX, protože jsem ho ještě neměl a měl jsem vždy PS. No ale jak jsem se dozvěděl o hraní Online za prachy... Okamžitě jsem se přestal po Xboxu otáčet a nikdy jsem na něj už nemyslel a šáhl okamžitě po Playstationu 3. Vyplatilo se mi to ! Více Exkluzivních titulů, které jsou mimochodem BOMBA. Ti z Microsoftu jsou nějak na prachy ne ? Všechno si budem platit... Dám prachy za samotnou konzoli, k tomu balíček her v hezkém drahém obalu a ještě abych si kupoval lepší net nebo se dokonce stěhoval do lepší lokace kde je lepší připojení. Druhá věc je ta, že když si budu chtít Xbox přenést.. třeba na chalupu, kde je dědina a slabý internet, až skoro nefunkční, tak si vlastně nezahraji. A zase si budu kupovat jiné udělátka abych si mohl zahrát někde jinde. Opět si mě Microsofte zklamal až dokonce nasr*l !
    • Co se divíš? Mrkvosoft teď prodává i rodinné domy a byty v oblastech s dobrým připojením k internetu.
    • lol další věc.. členství.. jestli chtěj povinné připojení k internetu tak bez členství... jestli to bude se členstvím a wifi nebude v základu tak přecházim k Playstationu... Stejně sem si vždycky toužil zahrát God of War...
  • Ale teda je to blbost no... někdy prostě nekdo nemá internet... Nosíval sem občas Xbox 360 ke kamarádovi, který neměl internet... tam sme spolu pařili... Je spousta lidí co to brali na chaty a podobně, do míst kde třeba je pokrytí internetem ale člověk tam nemá modem nebo něco. A přez mobil jedině tak že to nebude žrát data bundles.. jinak po pár minutách mi bude operátor posílat sms že můj internet je omezen a já sem looser...
    • Souhlas s tou chatou. Je to na samote internet tam proste neni ani kdybych 100* chtel neco platit. Xbox si tam samo rad vezmu a neco po vecerech zaparim. Takze u me tim taky skoncili...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit