Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a novej xbox asi s sebou budu tahat do metra, tvl...

    autor by se mel obcas zamyslet nad tim, co pise.
    • nekdy me doma nejde net.. docela me prudi kdyz kuli tomu nejdou hry z originu i ty co maji singl.. ha? to same na konzoli.. ne opravdu to nechci.. papa microsofte..
      • co ty vis, treba MS uplne rezignuje na BD prehravac a vsechny hry se budou stahovat z netu a v obchodech se budou prodavat jen kody, pak by to svoje opodstatneni melo.

        a v dnesni dobe, kdy se da internet pres mobil koupit za dve stovky, opravdu nepovazuju stabilni netovy pripojeni za nejakou vzacnost. to at spis lidi rvou na providera, ze jim to vypadava (anebo prejdou k jinymu)
        • Veskoslav
          Mobilní internet v ČR? A blázen jsi veliký nebo malý? Já mám rakouský Orange, kde za 499 Kč měsíčně mám neomezené volání v rámci všech sítí v Rakousku, 1000 volných minut v rámci EU, neomezené SMS v rámci EU a 2 GB net+2 GB na free pointech Wi-fi. U nás bych neměl za tuhle cenu ani 1/8.....Takže proboha nemel tady o mobilním netu, když pokyrí 3G má 100% lepší i Rumunsko, kde je mimochodem 3G sití pokryto 98% území včetně hor a LTE už běží na plný výkon ve velkých městech.
          • ucho
            a co máš za tarif? žádný tarif s 1000 minutami v EU tam nevidím
            • Veskoslav
              Student Pro+, v nabídce už není, na českém čísli mám taku studentský tarif Pohoda, který taky bohužel už není v nabídce O2.
        • filias
          za 200kč je 150MB na měsíc. Good luck s tímhle tahat 10GB hru. Na operátory si ale klidně řvát můžeš *3*
  • Těch "spekulací" ohledně non-stop připojení už je tolik, že to zavání realitou. Což o to, mně by to až tak nevadilo, pokud by bylo připojení na takové úrovni (hlavně stabilita) jako v USA. Mně přijde, že na tohle se Microsoft tak nějak pozapomněl podívat očima běžných lidí v Evropě. Taky se mi moc nelíbí to, že Kinect mi má dělat Velkého bratra tj. budu sloužit já MS a né jejich konzole mně. Měl jsem od MS oba Xboxy a vždycky jsem ti konzole měl rád, jedním z důvodů byl i podstatně ergonomičtější ovl. než který byl u PS, které mi vždy přišlo tak nějak "bulk" už od první verze. Doufal jsem, že si koupím novej xbox, ale pokud se vše potvrdí, tak zcela určitě sáhnu po PS4. Nejraději bych zůstal u PC hraní, ale her vychází málo (a to si je poctivě kupuju) a exkluzivní tituly jako Halo, Forza, Gears of War, Catherine atd. mě vždycky pro koupi konzole udolaly.
    • Jsem na tom stejně, hodlám taktéž po potvrzení těchto obludností opustit vody M$ a koupit si PS4
      • pockej o PS 4 kolujou stejne pockej az vyjde jak to je...
        • Tak toho bych se nebal ze PS4 bude potrebovat trvali pripojeni na internet. Jelikozdiablo 3 bylo oznameno bez aukce a ofline modem tak to myslim uplne jasny a zadny spekulace o pripojeni na PS4 nejsou treba.
          • ucho
            offline diablo znamená, že hra nebude komunikovat se servery blizzardu... pro samotnou ps4 to nemusí znamenat ještě nic...
            • Jasně řekli že nebude potreba byt porad online
            • Vzdyt je ze sony potvrzeno, ze ps4 online pripojeni vyzadovat nebude, tohle rozhodnuti i nadale budou nechavat na vydavatelich her.
  • Inquisitor
    Takovou škatuli bych nechtěl.
  • Kedy konecne vyrobia asocialnu konzolu ? :D
  • To mě nevadí, já internet mám takže hrát moci budu.
    • ano pokud nebude mit zrovna vypadek poskytovatel tveho internetu, nebo pokud pobezi server ms, nebo pokud nebudou vsechny porty nove vydane hry zahlcene a tebe uz to nepripoji, nebo pokud se ms rozhodne tu a tu hru jiz nepodporovat a nebo.... si to uzij no *1*
      • ano pokud máš internetové připojení, tak je jasné že ho v podstatě nemáš, jsi pořád offline, všichni mají výpadky a nikdy to nejede.. prober se

        mám výpadek jednou za dva měsíce, nepřeháněj to jo..
        • Problem nemusi byt na tvojej strane, ale na strane opacnej. A ak nie problem, tak im budes vydany na milost, ako dlho si tu hru budes moct hrat (dajme tomu naka dlhotrvajucia multiplayer zalezitost, ktora sa hra aj roky [desatrocia v niektorych pripadoch]), a ty proste nebudes moct, lebo ti MS vypne server na druhej strane.

          Trochu rozmyslaj komu das svoje peniaze akoho politiku budes podporovat.
  • Pardon já to nechápu, nikdo nechce stálý připojení. Tak kdo pak kupuje Sim City, Diablo atd.
    Asi jsem na hlavičku, když něco nechci tak to pak nekupuji, ne? *8*
    • diablo jsem chtel.. protoze uz diablo2 jsem hral primarne na battle.netu.. ale ostatni jsem si nekoupil.. simcity bych si i rad zahral hral jsem predchozi dily vsechny.. ale zrovna u tohoto opravdu nemam zajem.. proto jsem tuto hru passnul
  • Im vadí že nie všetci cálujú za xbox live..
    • jj to je nejvetsi zidovina na planete co muze byt.. teda hned po posilani sms
  • Parada, nejlepsi zprava dne, tu tu du ru tu tuuuu (neni to ironie)
    • ako irónia to nevypadá, skôr ako sarkazmus :-)
  • Né že bych si tu zelenou sr..cku nekdy koupil, jsem fanda Sony. Ale co když si chci zahrát třeba na chatě? Co Microsofte ha, tam net neni a nebude a už vůbec ne rychlej? Vysavač? Ubožáci fakt.. *1*
  • GlaDOS
    No když mi vypadne internet, tak obvykle nadávám na poskytovatele a pak jdu hrát. Kdyby mi bylo sebráno i tohle, tak nevím... asi bych šel dělat něco užitečného. A jako že internetové připojení je zatím v různých vesnicích a menších městech pořád pěkně naprd. Poskytovatel tak jeden, maximálně dva, připojení přes wifi je pomalé a když pořádně foukne nebo zaprší, padá to jako opilý bezdomovec.
    • tak to nevim kde žiješ. ja bydlím na moravě v takove prde.. nic tu není ale net je za pár šupu naprosto solidní ping drží max na 50 ms atd.... a tady v okolí po všech vesnicích je to stejny takže tam bych problem neviděl stačí si nepořizovat net od vydřiduchů o2 a podobne...
      • GlaDOS
        Jsem si docela jistý, že od O2 by mohl být net lepší, ale ne, tady je jen jeden poskytovatel, který je hodně malý. O ping ani tak nejde. D3 si zahraji v pohodě, i když v odpoledních a večerních špičkách už je tam lehká latence. Jde o výpadky.
      • btw: mam wifi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit