Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak v tom případě ať má v somě hošnan zabudovaný wifi.. jako Xbox 360 mě dost naštval s tím že neměl wifi, protože moje karta na PC je pouze wifi a nemá tam přípojku na pevný net takže to nemohu propojit a nechce se mi dokupovat wifi k 360tce.. takže když chtěj internet připojení tak ať tam hoděj wifi do základu a ne jako koupit si za několik tisíc Box a pak si ještě někde dokupovat wifi k tomu..
  • stejně si to většina tupých a tlustých amerikánu, kteří si nechají srrát na hlavy koupí, takže zisky z toho mít budou určitě
  • Gordar
    v USA jsou na tom s internetovou konektivitou, kromě velkých měst, daleko hůře než třeba my tady v ČR. Proto se mi tohle prostě nejeví reálně, MS by zatraceně zariskoval s tohle vymožeností.
  • Už jen kupříkladu, že jezdíme s přáteli na chatu, kde samozřejmě internetové připojení není... Je mnohem logičtější napojit na místní televizi konzoli a hrát, než brát celý PC. Jak to tak vidím, časy se mění... *16*
    • Black_Hand
      zapominas na notebooky, jinak s tebou souhlasim. hlavne obe dve velke always-on DRM hry tohoto a minuleho roku byly presne toho typu, ze by sis je vzal na notebook, jako oddechovky.
      • Dalo by se... Čerpám z toho, co je po ruce. :)
        • Black_Hand
          aha, ty si mluvil jen o sobe. ja se to snazim videt i ocima jinych lidi.
    • Veskoslav
      Když jedu s přáteli na chatu, tak se chlastá, koupe v dětském bazénku, lozí po horách, hraje se v místních hospodách kulečních, bowling, griluje se a spí atd. Představa, že tam někdo vezme konzoli a hraje je docela úsměvná. To možná tak, když nám bylo 15-16 a pořádali jsme LAN párty na chatách.
      • Znám málo lepších věci, než s partou kamarádů při dobrým pití zahrát turnaj ve fife. To samozřejmě muzes i doma, ale na chatě kde široko daleko nikdo není nikoho neobtěžují ty zvuky a emoční výlevy, který se při tom něm dostávají napovrch :-D
      • V tom případě jsme asi dětinský... *4*
      • Black_Hand
        tak jasne, ale neni na miste nekomu diktovat co muze a nemuze delat na chate. (pokud to neni nelegalni)
        • Veskoslav
          Taky nediktuji. Ale prostě na chatu si chodíme odpočinout od civilizace. Většina z nás akorát napíše, že jsme dorazili v pořádku na chatu a pak se i telefony vypnou, aby jsme nebyli dohledatelní:)
          • Black_Hand
            jo, a hry ti taky svym zpusobem dovoluji si odpocinout od civilizace. hra ktera te pohlti te donuti uvazovat v intencich jejiho sveta a pomaha ti odpocinout si od s*acek tohoto (libovolne, ktere te stvou) ... nebo je aspon nahradi za jine.

            ad dohledatelnost: o co se tedy hadame. notebook bez internetu neni dohledatelny jinak nez fyzicky :).
    • Nejezdí se na chatu odpocinout si od podobnych věcí?
      • Ono se da i relaxovat u dobre hry.
        • No prave, ale nemusim kuli tomu jezdit na chatu, bud jedno nebo druhy
      • S přáteli odpočinout? Kde to člověk viděl. *1*
  • Trvale pripojeni neni technicky problem, ja mam trvale pripojeny tablet a nemam s tim sebemensi problemy. Vetsina lidi je i beztak trvale pripojena k netu, at na pc nebo konzoli. PC hraci dnes taky uz musi mit internet i kdyz zatim ne vzdy trvale a nevadi jim to. Ceho bych se bal je zneuzivani a predevsim blokace sluzby ddos utokem ze strany anonymous a podobnych skupin.
    • Veskoslav
      To je to poslední, čeho bych se jako majitel obával. Spíše kdyby měl v sobě Xbox či PS zabudované rozpoznání pirátských kopií, to by byla teprve sranda:)
      • Staci si vzpomenout, jak anonymous utocili na sony. Porad ale slo hrat offline. U noveho xboxu by to melo daleko horsi dusledky a stacilo by takhle otravovat xbox hrace kazdou hodinu pet minut.
        • Veskoslav
          Co jsem četl jejich prohlášení, tak to byl útok z nějakého důvodu přímo cílený na Sony. Zkusím dohledat ty důvody.
          • Zruseni linuxu na ps3, zaloba na geohota a podobne zalezitosti. Microsoft neni nijak oblibena spolecnost a uz samotna nutnost byt trvale online je dobrym duvodem microsoftu ukazat, ze to se nedela a nevyplaci.
  • Jen se tak zamýšlím nad tím, že se vytahuje zrovna Diablo 3 a nové SimCity, což jsou zatím exklusivity pro PC, kde si už spousta lidí tak nějak zvykla, že k hraní je potřeba internet (u velké části her alespoň při prvním spuštění). Ale myslím, že pro velkou většinu konzolistů by to byla těžká rána být neustále online. Před nedávnem jsem viděl nějaký průzkum a větší část majitelů konzolí ji ji neměla připojenou k internetu, tak mi neříkejte, že toto Microsoft neví a bude bazírovat na neustálém online. To by bylo fakt prapodivné.
    • Veskoslav
      Pro Microsoft je nejsilnější trh USA a tam má více jak 90% lidí propojenou konzoli s internetem. Nějaká Čr je mu naprosto ukradená:)
      • To byl ale celosvětovej průzkum. Už nevím, kde sem na to narazil a těch 90% sis vycucal kde?
        • Veskoslav
          Z prohlášení Microsfotu a podílu připojených konzolí Xbox, počet Kinect zařízení a zastoupení jednotlivých konzolí na různých trzích na konferenci Microsoftu při představení nových produktů loni?:)
    • Pokud to tak bude tak se budou muset lidi prizpusobit, ja driv taky nemel nastalo internet v PSku, pak me ale prestalo bavit tahat kabel kdyz jsem si chtel zahrat multiplayer tak jsem koupil wifi router, tak holt si to lidi budou muset taky nejak prizpusobit, nebo koupit PS4 pripadne nic
  • Nevím proč s tím dělá MS takový drahoty. Prostě by do Windows přidal vedle desktopu a metra ještě xbox UI + jeho služby a je vymalováno. HW by byl pak jen nějaký standard PC, což už stejně bude.
  • Znamenalo by to konec nebo aspon vyrazne stizeni pirateni Xbox her?
    • Na konzolach se predsa nepriati ! Neni co znizvoat.
      • a i přesto, že se na xboxu pirátí, jsou prodeje her vyšší, než na PC
        • Nedavno jsem nad tim premyslel, a dosel jsem k tomuhle zaveru - na konzole vychazi bud sracky, ktery nema cenu kupovat, nebo AAA tituly, ktery koupi kazdej, protoze je vesmes nucen - nic jinyho neni.

          Na PC je mnohem mnohem vice her, AAA tituly ktery se prodavaji hure nez na konzolich (protoze PCckari maji diky variete nabidky moznost zvolit neco jineho). Nemam chut hrat CoDoField? Nevadi, mam Planetside 2, Team Fortress 2, Wolfenstein: ET, Quake 3, UT... Prodeje se pak rozprostrou, tudiz BF / Cod, cokoliv nebude mit takovy trzby na PC jako na konzole, pokud to nebude vylozene genialni hra. (ac pro mnohe nerad, zminuji WoW - ve sve spicce 11 milionu prodanych kopii a placenych uctu, tohle cislo pokud vim neprekrocila zadna hra na konzoli).

          Dalsi vec je, ze PC hraci maji moznost to zpiratit snaze, a pokud je hra kvalitni a bavi je, tak si ji koupi - znam mnoho lidi, do kterych by to clovek nerekl a stejne to delaji. Argument ze ne se da obhajit pouze, pokud jsou dotycni hraci 18 a nize vekem - nemaji moznost vlastniho prijmu a pokud by hry nezpiratily, tak by je nehrali vubec / delili se o ne s kamosema.

          Zaver - hry na konzole maji takove prodeje, protoze neni alternativa. Hry na PC maji velka cisla prodanych kusu pouze v pripade kvalitnich her, u kterych proste vynikaji nad konkurenci (Priklady - Diablo 3 - 12 milionu, Half life 2 - 12 milionu, Minecraft - 10 milionu, WoW - pokud se da pocitat, dle meho da - 11 milionu, Guild Wars - 6,5 milionu....) (zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games#PC )

          at nekdo netvrdi, ze se hry na PC prodavaji malo. Malo prodavaji se pouze ty spatne, nudne, recyklovane a nevim jake. Ty dobre hry se prodaji vzdy. Pokud nekdo udela 15. pokracovani zavodni hry, ktera sveho vrcholu dosahla u 4.-5. dilu, je jasne, ze inteligentnimu hraci dojde, ze jde pouze o dojeni penez a radsi to stahne (mimochodem nechapu, jak nekdo muze vytvorit system "tap brake to drift" v NFS, kdyz ridite auta, kde nejlevnejsi stoji nekolik milionu - litat s Aston Martinem bokem v tunelu je trochu moc i na me)
          • Ja aktivne hraju na pc, ps3, ps vite wii a androidu. Tedy mam daleko vetsi vyber her, nez hrac omezeny jednou platformou. Presto vetsinu nakupu realizuji pro Vitu a PS3. Neni to proto, ze musim jak seme snazis presvedcit, ale proto, ze chci. A smutne je, ze jsem si pro pc koupil treba Lord of the Rings: War in the North a stejne ho hraju az na PS3, kde jsem ho dostal zdarma, protoze na tom pc se mi to proste hrat nechtelo, ani jsem to nenainstaloval.
            • A to neni vsechno. Dalsi problem je zahlceni a presyceni. Ja si na ps3 koupil tolik her, ze je nemam ani sanci si vsechny povrchne zahrat, natoz dukladne, pokud budu hry dal nakupovat stejnym tempem. A jak ma clovek tolik her, tak si jich daleko mene vazi, preskakuje mezi nimi, vsechno mu hned vadi a nevychutna si je a neuzije si je. A to je problem piratu na pc, ti jsou proste tak presyceni, ze je vlastne uz nic nebavi a nic se jim nelibi, vsechno je spatne, jsou vecne nespokojeni a nic proto nema smysl kupovat. Proste uz si t hry neumi uzit. A malokdo ma natolik pevnou vuli, aby sam sebe dobrovolne omezil treba na max. jednu hru tydne, aby si to hrani dokazal vychutnat a mit z nej radost. I to nejlepsi se proste preji, kdyz je toho moc. Proto jsem si zakazal hrat vic her najednou a kazde hre kterou hraju ted venuji minimalne tyden a kupodivu to funguje, vybiram si pecliveji co budu hrat a mam z toho hrani lepsi pocit a radost.
          • zajímavá úvaha, určitě by na tom mohlo něco být, ale jak říkám, pokud se vývojáři a vydavatelé začali hodně věnovat konzolím, tak za tím musí něco být a tím si myslím jsou prachy, to je celý *4*
        • Veskoslav
          Možná proto, že do prodejů se nezapočítává digitální distribuce;)Navíc není nic snazšího než svést neúspěch na pirátství.
          • tak stačí se podívat na to, kam směřují svoje hry vývojáři a vydavatelé
            • Veskoslav: to je pravda, ale já se bavím o hrách s hodně velkým rozpočtem
            • Veskoslav
              No KickStarter ti to jasně vyvrátí například:)
      • kdyby se nepiratilo tak by tezko byly torrenty a rapidy precpany temihle tituly
      • Pirati, zrívna na xboxu to dela nejakych 20 az 25 %. Pirati se nemohou pripojovat online, hrozi jim zabanovani konzole. A udajne k internetu neni pripojena jedna ctvrtina az jedna tretina xboxu.
  • no ja jen doufam, ze kdyz ted bude vsechno x86 tak si ty hry pro konzole rozjedeme i na pc.. snad se nekdo sikovnej najde kdo tomu pripravi piskoviste :) hw na to na pc mit budeme emulovat se budou maximalne buffery (to ted hodne fantaziiruju) a bude nam fajn.. pri soucasne mire piratsvi na konzolich taky nebude problem neco sehnat..

    no a kdyz to nahodou vyjde na pc tak si to samozrejme koupim.. za xbox live uz proste platit nehodlam.. stacilo me to 2roky a i to bylo moc..
  • Tak bez neustaleho online pripojeni by bylo kinect sledovaci zarizeni vasich obyvaku ms na nic, takhle ma zaruceno ze bude mit o vsech hracich prehled! Bude moct bojovat nejen proti bazarovemu "okradani", ale take zajisti ze kdyz si u vas doma bude chtit zahrat kamarad tak bez platne a zaplacene licence si nezahraje, hezky kazdy hrac si bude muset koupit hru!! Ze neverite pockejte driv lidi taky ani nenapadlo, ze kdyz si koupi hru tu uz pak nebudou moct dat/pujcit kamaradovi at si ji zahraje u nej doma... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit