Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    http://youtu.be/cW28VSmXnCo
    you sons of bitches!

    vypadá to, že Microsoft si kope hrob, poslední dobou si proti sobě poštvali i nezávislý vývojáře a pokračují se zákazníkama...
    • http://i.imgur.com/fulDo2f.jpg

      http://i.imgur.com/I5Gaw25.jpg

      http://me.reddit.com/r/gaming/comments/1bpbp0/im_glad_microsofts_creative_director_cares_about/
    • Veskoslav
      On je pěkný kokot:) On si stěžuje naprosto na všechno.
      • error 37 , error 37 :D
      • Tak ignoruj jeho žvásty a soustřeď se na ty fakta o tam rika a zhodnot si to podle svojeho, ty tweety o kterych mluvil jsem fakt nasel
        • Veskoslav
          Tweet není pro mě směrodatná informace. Dokud se to nepotvrdí na tiskové konferenci, tak jsou to pořád jenom dohady atd. O Sony se taky spekulují dobrá svinstava viz reklamy ve hrách, kdy Sony nedávno na to získalo patent. Jak říkám, počkám si, až bude tisková konference a pak se uvidí.
          • Ja to neberu jako jasnou vec o Xboxu, ale ze se takovyto zamestnanec verejne zastava always online neco znamena. Reklamy ve hrach budou v F2P hrach, i Oujá to tak bdue mít
    • Jestli fakt ten microsoft manik takle odpovídal tak to je ubohost
      • ringmancz
        odpovídal, na jeho profilu ty tweety neuvidíš, ale třeba bonusweb je má vytípaný
        • Tak to nechapu jeho pristup. Proste jen kazdyho nějak "utřít"? On jako někomu radí at se prestehuje pokud chce pouzivat novej Xbox? Tak to doufam ze neprodaj ani jeden kus
  • smajdal
    Říkejte si co chcete, ale tohle už není normální. Za tím bude něco víc než trapné vnucování obchodního modelu, který nikdo nepotřebuje. Ilumináti nebo NWO nejspíš potřebuje zvýšit monitoring občanů, jinak to nevidím.
    • Nebo upíři,obvzláště u lidí kteří jsou v teamu Jacob jako já!
  • filias
    Poslední větou to Adam naprosto vystihl. Všechno je to o penězích. Pokud jsou komerčně úspěšné tituly jako D3 nebo Simcity, které si bez připojení nezahrajete. Není tady vůbec co řešit! Nějaké launch problémy majoritě prostě moc nevadí. Nebo lépe řečeno: vadí méně lidem, než kolik z nich si hru bude nucno koupit, neboť upirátit nepůjde.

    A nějaký nepatrný fakt, že tu je celkem masivní rozdíl mezi spolehlivitou dodávek proudu a rozšířením kvalitního (a jako elektřina spolehlívého) internetu, je další věc jež lze marketingem skvěle ošetřit a kterou kupující majoritu zajímat moc nebude.
    • Ochrana D3 bola prešľapom, kvôli ktorému ešte blizzard spadne na hubu..
      • Spíš vydělá nechutné množství dalších peněz a ty můžeš jen závidět
        • Už tie peniaze zarobili.. Ano, vďaka ochrane ich zarobili viac.. Ale dôvera hráčov v Blizzard veľmi klesla. Mnohí si dva krát overia, za čo budú dávať v budúcnosti peniaze blizzardu.
  • Prý,prý,prý,všude samý prý
  • Tak mimo monitoringu a špehování lidí, mimo jakéhosi pirátství na konzolích celkem neustálé připojení i chápu....ale problém je v tom, že asi žijí v nějakém utopistickém světě, kde se luskne prsty a máte top rychlost na netu....to bohužel nikdy nefungovalo, nefunguje a ještě tak dvacet let fungovat nebude :)
    • KIMCID
      u toho připojeni bych ani tak neodsuzoval to že se boji pirátěni.ale vsadím se že tě bude otravovat každá reklama.něco jako u tabletů.
  • God-of-War
    Jestli se to fakt potvrdi, tak si kopou vlastni hrob..
  • KIMCID
    krabičkáře nepotěší,pcčkáře škodlibě zahřeje u srdce
    • Tohle elitářství je už je děsně ohraný,hraju primárně na pc,ale i x box si pustím jednou za pár dní,co to ze mě dělá? *6*
      • d*vku! *1*
      • Asi normálního člověka. Ale pšššt nikomu to neříkej tady prostě existují jen dvě skupiny a hotovo.
    • mna to pekne zahrialo :P :D
    • ani ne, já bych byl radši kdyby xbox vyšel s velkým odstupem od ps4 a započal by závod o výkonější konzoli :) pak by jeden z nich mohl přinést cpu upgrade sloty jak se před dlouhým časem spekulovalo
    • pcčkáři by hlavně zasloužili obojek na krk, aby nekradli a nepirátili
      • Můžeš mi vysvětli tedy tvoji logiku a to v tom, proč to tedy aplikují na konzole, když konzolisti jsou v pirátění her sněhobíle čistí?
      • jiste xboxari nepirati :D to jenom pcckari !!! :D
        • TheGGG
          Největší čorky byli, jsou a budou PCčkáři. Na PS3 se nepirátí vůbec to je jasné SONY fanoušci jsou elita. Na xboxu se sem tam upirátí nějaká hra, ale většinou jen proto že dotyčný člověk nemá peníze na nákup (hru si pak v 99% koupí a někdy i dvakrát) a pak je tu PC, žumpa plná čorek a zlodějů co si dávají pirátský stránky i do sví poštovní adresy. Jednoznačné průzkumy odhalili že pirátí až 120% všech PCčkářů.
          Zde graf http://www.nipnote.com/blog/wp-content/uploads/2010/03/graph-point-clip-art.jpg
        • Na Sony nekradu a mam lepší pocit *1* Další bod SOny
      • Říká majitel Xboxu a Halo4 hrál měsíc před vydaním.*1* *1*
        • TheGGG
          Cože, já si Halo 4 poctivě koupil stejně jako všechny ostatní hry co mám.
        • Jedna jejich hra VS sto vašich. Jo, vidim ten argument *2* *2*
          • Ja myslel hry ktere uniknou takle dlouho pred vydanim
            • Já tě musel nepochybně hodně urazit, když píšeš tak ukřivděně :)
            • Ja nic nezakecavam prece, nemam to zaporebi kdyz neargumentujete jen minuskujete a urazite
            • to uz nezakecas.. na xbox uz se nektere tituly kradou vic nez na pc.. (mozna to je i tou exclusivitou) hehe
          • Prakticky všechny hry na Xbox utečou před vydáním prosimtě tak co tu něco meleš o 5ti hrách ročne..A to přirovnání..dejme tomu, ale co takové PS2 že...
          • Gear of war to samé pokud se nepletu atd... *1*
            • Veskoslav
              5 her ročně? Neznám hru, co by by byla na Xbox a nebyla by na torrentech:) Všechny jsou.
            • Stejne, pokud na XBox utece 5 her rocne tak to je nic v porovnani k unikum na pc roky a roky zpet. Stejne nerozumim proc se tak pc hráči versus konzolisti musime porad hadat, jsme porad hraci a mame stejny zájmy ale vzdy se z nejakyho tabora najde nejakej jeliman kterej to vse rozpouta
  • A to prý bude i Kinect povinnost, heh. Jak znám Microsoft, tak ještě budou "majitelé" XBoxu ještě muset platit za tu možnost být online a MS zároveň bude vším možným sbírat o uživateli informace...
  • tohle bych rekl si nelajznou do finalni verze pokud to neudela sony ci nintendo. Jinak s tou zavislosti nemam dobre zkusenosti. Kdyby to udelali aspon stylem ze muzes hrat jak checs a pak jak to naskoci se to zesynchronizuje. Ale predstava ze treba v nejake stretegii hraju dobre rozjetou bitvu a borci me odstreli bych ten xbox rozmlatil o zed. Nemam rad kdyz nejake zarizeni plytva mym drahocenym casem.
  • Ono neni problém s tim bejt neustále bejt připojenej.To je dnes už skoro každej ,jako ten že když bude problém u nich tak si člověk nezahraje a je už jedno jestli připojenej je nebo ne .Například Diablo na netu jsem byl ale hrát jsem nemohl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit