Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač > dosaď si svoje jrpg
    • To jako myslíš třeba Zaklínač > Vagrant Story? Zaklinač> Xenogears. *15*

      Přeji krásné dospívání.
      • si kuř bejku, Witcher strčí tyhle Japonský ptákoviny do kapsy levou zadní
      • del0
        Hmm. Vagrant Story bych vedle Xenogears nepovažoval za klasické JRPG.
      • Mluvíš o dospívání a sám tady propaguješ weeaboo hry pro čtrnáctileté émaře *1* *1*
        • Většinu japonských RPG by současné čtrnáctileté děti nebyly schopny pro obtížnost projet ani přes první úroveň. To není Zaklínač, kterého dojedou i dvanáctiletí. To jen tak pro info *4*
          • spíš než obtížnost by děti za chviíli odradila nuda, tuny nezáživných textů o ničem a přílis schematické pojetí soubojů, co by se jim naopak asi líbilo je že většina dospělých postav tam vypadá jak děti a veselé křiklavé barvičky
            • tlustý kokůtek ani neumí reagovat *15* Takže kde jsme byli? Ano, Dark Souls je dle tebe computer RPG. Nádhera! Že jsi noooooob a vykostil tě první boss v DS je evidentně taky fakt.

              Jinak kokůtku můžeš mí říct jaký je rozdíl mezi Haha nickem a registrovaným Delem0. Hoď sem facebook, pak můžu říct, že je nějaký rozdíl v anonymitě trotle...
            • del0
              Hmm, keyboard hero, co nemá kulky ani na to, aby vystupoval pod svým nickem, tady něco zkouší. *15* Radši přestaň brečet a běž si zahrát nějaký to hardcore jakožeRPG, jinak si budu muset myslet, že Games.cz mají větší hratelnost, než ta jediná BBlátička, co ti vyšla na krabičce.

              Btw, prý dungeony. To si trochu přeskočil v čase. Očividně v tom máš guláš, znalče RPG z googlu.
            • v pohodě kokůtku dele. Takže Dark Souls je taky taky CRPG, co? Jinak proč na mě reaguješ dungeonama kokůtku?

              RPG Noob? Řiká člověk, co dostal nakopáno od prvního bosse v Dark Souls. Už jsem ti říkal, že jsi kokůtek?
            • del0
              CRPG = computer RPG, termín pro počítačové RPG. Radši se běž dovzdělat haháčku a vem sebou toho komika Vogona. Budete se dobře doplňovat. *15*

              "Většina JRPG je milionkrát těžší než západní tvorba."
              "...co všechno musíš sledovat a naučit se..."

              Lol. Očividně si nehrál staré klasiky typu Ultima nebo Wizardry. RPG noob jako ty by se nedostal ani z prvního dungeonu. *15*
            • přinesl mi je čáp, jak taky jinak
            • prosím tebe, ty ani nevíš, kam ho máš strčit, tak jak bys mohl mít děti... *15*
            • Xenoblejt chronicles jsem koupil dětem pod stromeček, ale nebavilo je to, prej moc lehký
            • Dele netvrdil jsi kdysi, že Zaklínač je CRPG? Jak po takovém fiasku můžeš dělat ze sebe pořád takového kokotského mudrce??? Většina JRPG je milionkrát těžší než západní tvorba, stačí se podívat na nové Xenoblade, co všechno musíš sledovat a naučit se, pokud chcete nějaké hardcore JRPG, tak zkuste Disgaeu.

              Zaklínač je takové Uncharted, to dohraje i postižený orangutan.
            • U mě jsou to slzy smíchu, když si někdo vymýšlí historky o obtīžnosti jrpg
            • del0
              Argumentovat obtížností v JRPG, který jsou ve většině případů založený na systému "press grind to continue"... *7*
            • Stále nevím jestli se ti mám smát, nebo brečet. Jestli si opravdu myslíš že witcher 3 na nejvyšší obtížnost je nějaká meta, tak by sis ho měl jít radši ještě 2x zahrát znova, na jrpg je takového erudovaného super hráče škoda
            • i kdyby to byla pravda, o ničem to nevypovídá, kvalita her se neměří jejich obtížností
            • Ty opravdu nejtěžší obtížnosti říkáš těžká? Já tedy považuji za těžší obtížnost ze dvojky jak Dark, tak ta bez možnosti sejvů a obě jsem dojel, Witcher 3 pak na nejtěžší je procházka a vůbec nemám potřebu se s tím chlubit, to dohraje na nejtěžší naprosto každý...
            • beru to jako "ne, Witcher 3 jsem nedohrál na nejtěžši obtížnost" což je ale chlape skvělá příležitost, abys to napravil a nebyl příště v diskusích za kašpara, když je to taková brnkačka, sfoukneš to určitě za víkend

              skoro se nabízí otázka, dohrál ty jsi vůbec Witcher 3? *4*
            • Witcher 3 neobsahuje těžkou obtížnost ale jen lehkou, lehčí, nejlehčí a super lehkou.
            • a ty jsi Witchera ne nejvyšší obtížnost dohrál? Já jen, že jinak bys to mohl těžko posoudit a tvůj názor by pak byl zcela irelevantní

              btw já zabíjel Emerald weapony ve Final Fantasy když tvůj fotr ještě ani nezačal přemejšlet o tom že torpéduje spermie do matčiny dělohy *1*
            • Nejvyšší obtížnost Zaklínače *15* Tomu říkáš nějaká výzva? Ty jsi opravdu nehrál, žádné pořádné JRPG *3* Trollíš tu sám sebe *3*
            • ok, to se mě naštěsí netýká, dohrál jsem všechny díly Zaklínače na 100% na nejvyšší obtížnost a s různými konci, takže jsem spíš pro hráč Zaklínače, teď ještě vyřešit otázku, jestli ty nejsi náhodou casual hráč jrpg *4*
            • *15* Casual hráč Zaklínače by tohle neměl řešit, vždycky se tak maximálně zesměšní.
  • je ten Tony Hawks už hratelný?
    • do čtvrtého dílu naprosto suprově
      • samozřejmě jsem myslel ten nový díl
        • jo tak, ten ne
  • Tady je vidět, jak různé názory lidi můžou mít na stejnou věc. mě třeba MGS vůbec nebaví, mám rád stealth hry, ale přijde mi to celé přitažené za vlasy, technologie je tak dokonalá, že ode mě hra už vyžaduje jen velmi málo. Doufám, že to sem můžu napsat, beze všeho hejtu. nikomu tím nic nevyčítám, nakonec..jsou přece Vánoce *3*
  • Veskoslav
    Jeden z nejslabších let? Já nevím, co je to zase za blbost. Naopak si myslím, že letošní rok byl jeden z nejsilnějších za několik let....MGS V, Ori, Xenoblade, Witcher, SC II, The Binding of Isaac: Afterbirth, Bloodborne, Fallout 4 (nakonec řadím před 3. díl, ale na NV to rozhodně nemá), Cities: Skylines, Rocket League, Tales from the Borderlands: A Telltale Game Series, SOMA, Project Cars, Life is strange (1. díl je teď v Humble), Shadowrun: Hong Kong, PoE, Kerbal Space Program, DiRT Rally, Warhammer: End Times - Vermintide, Mad Max, Batman (spíše na konzole než na pc) atd.

    Navíc hodnocení recenzentů Meta je občas dost na palici, když do hodnocení se započítávají i blogy a recenze ala text jednoho odstavce. Uživatelské není taky žádné terno, ale pokud si člověk odečte 0 a některé přehnané 10, které jsou první hodinu vydání, tak scóre pak relativně odpovídá. A na Steamu? Tam mi to přijde mnohem více zkreslenější poslední dobou viz série o Minecraftu.
    • Vogon
      Pokud myslíš tu Minecraft hru od Tellltale, tak tam uživatelské recenze nejsou zkreslené. Hru si pravděpodobně bude chtít koupit pouze někdo kdo je buďto šíleně zažraný do Minecraftu, nebo někdo kdo to koupil pro děti. Dokáži si představit, že tyto skupiny by z té hry byli nadšení, teda pokud nečekali, že se tam bude stavět. Nevím proč by si to kupoval někdo jiný, i fanouškům Telltale teď vychází více her pro ně, takže netuším proč by šáhli zrovna po Minecraftu.
    • pro nekoho s tvym vkusem to byl opravdu sliny rok
  • je to třeba udělat taky do CZ jazyka a ne jen pro vybrané !!!
    to pak umí hodnit každý dobře :-D
    • Vyvolený = dokončené základní vzdělání?
    • Cestina ti taky moc nejde co
    • Inquisitor
      A kdo mají být ti vybraní?
  • The Witcher 3 GOTY 2015 za me!
  • Witchera jsem zkusil a zahodil. Pěkný svět a story. Stupidní bojový system to tak nějak všechno pokazil. MGS vyhrál oprávněně.
  • Metacritic je stejné nikdo jako každý hráč.Prostě tisíc lidí tisíc chutí.
  • Půjdu tam příští rok se svojí hrou "vyteklá žumpa". Na svém blogu si hodím hodnocení 10. Takhle se milé děti získá "hra roku" od metacritic. :D
    • bude season pass ???
      • K zumpe ofsem, zaujalo me to. Dej to do EA poslu neco
  • V mém případě nemá na hru roku žádný tzv. "áčkový" titul ze seznamu. Brát to podle zábavnosti, kterou měřím tím, jestli mě hra drží v hraní přes noc až do rána, vyhraje kupodivu Banished, následovaný Age of decadence a v tuto chvíli má naději i Underrail.
    • Mart9
      Banished už je starý skoro 2 roky.
      • JJ, není to letošní hra. Ale dostal jsem se k ní až letos. *1*
        • Mart9
          Já jsem se k ní zatím stále ještě ani nedostal *4* Ale chtěl bych, jednou na ni dojde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit