Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Hra roku jednoznacne Project Cars pak Zaklinac a na tretim miste nic, pac zbytek roku byl brak.
    Mozna vlastne na 3 misto Prison Architect.
  • Grand
    Tady to smichani vsech platform dohromady je jako slouceni olympiady a paralympiady. Na PC MSG rozhodne ne, to byl velmi zaostaly port, ktery mel dobrou snad jen optimalizaci.
    • A co bys u portu ještě řešil, když ne optimalizaci? Ovládalo se to parádně na gamepadu i na K&M.
  • Mart9
    Pro mě NHL 16. Koupil jsem si kvůli tomu PS4 a jak konzole, tak samotná hra překonaly moje očekávání.

    Nechápu, proč to má zhoršené hodnocení kvůli tomu, že je tam oproti minulému ročníku třeba málo vylepšení. Každý schopný recenzent by měl na každou hru hledět od nuly. Já s NHL na konzolích neměl žádnou zkušenost a jsem nadšený.
    • Zrzzek
      Stejnej případ... Dokoupil jsem si i FIFU a abych pravdu řekl, na ní padá prach... Ale to je spíš celkovou preferencí oblíbenějšího sportu, než kvalitou her samotných...
      • Mart9
        Já mám FIFU 15 na PC a po letošním demu jsem usoudil, že ji nemá cenu kupovat. Ale příští ročník už asi koupím na PS4, zase uvidim podle dema, každopádně i vzhledem k tomu super gamepadu bych ty sporty směřoval spíš tam.
    • Ristoro
      Sportovní hra a GOTY? To nemůže člověk, který se vyzná ve hrách myslet vážně.
      • Mart9
        Proč?
        • Mart9
          Ptám se znovu. Proč? Sportovní hra je hra jako každá jiná, ale NEJDE dohrát, takže ji vklidu můžeš hrát tisíce hodin, aniž by se nějak opakovala. A to i v singleplayeru. Na rozdíl od těch vašich "odborníky uznávaných" her.
          • Ristoro
            Ty vole, protože každoročně jen předěláváš hotovou hru, upravíš pár animací a hovadin, kterých si nikdo nevšimne, protože víš, že se nemusíš ani snažit a fanoušci sportu, kteří vědí o hrách kulové si to stejně koupí. GOTY hra by měla být něčím výjimečná, například fantastická atmosféra podložená skvělým příběhem a gameplayem. Tohle sportovní hry nemají. Jsou dobré na pařbu s kamarády, na chlastačky a takové akce, ale nejsou to hry, které by měly dostávat ultimátní hodnocení. Autoři hry by měli do hry dát všechno co mají a umí, takové hry mají být GOTY.
            • Mart9
              A to je právě špatně, že tu hru srovnáváš s loňským rokem. Není důvod, je potřeba se na to koukat jako na novou hru, kterou taky je a NHL 16 je vynikající.

              Tady se holt neshodneme a to už v tom, že si myslíš, že rozumíš hrám. Že tě třeba baví PoE z tebe vůbec nedělá něco víc nebo dokonce odborníka.
  • za me mohu rict, ze Fallout - pomer zabavnost\nahrane hodiny. Zrovna MGS jsem vynechal, Witcher me neoslovil (pripadlo mi to, jako by mi nekdo vypravel knizku) a co bylo me nejvetsi zklamani roku byl Wasteland 2. Ale to spis tim hypem. Druhou mapu jsem nedohral a to uz jsem myslim pred koncem (podruhe upgradovana radsuit), aspon doufam. Tahne se to silene a to blby behani po mape mi vzdy pripomene, jak jsem lezel s hlavou na stole kvuli Falloutu 2 (kterej byl uzasna hra), nebo JA2.
    Druha ktera mne mile prekvapila byl Ori and the Blind Forest.
    Kazdopadne rok to byl super. kazdy dostal neco.
    Jeste si brousim zuby na Oddworld: Abe's Oddysee - New 'n' Tasty.
    • btw: mgs mam rozehrane nekde na zacatku. Jelikoz jsem nehral predchozi dily, pribeh a postavy... v tech mam bordel a absolutne nechapu kde, kdo a co... Coz byl duvod proc jsem to zatim dal k ledu. Az si prectu minule dily, tak mozna...
  • MGS je jen pro konzole tak že těžko soudit zda je to nej hra roku.Sice PS4 mám ale převážně hraj jen na PC.Pro mne letos jasně vede Zaklínač3 *14*
    • MGS je i na pc....
      • to je dobře že už je i na pc.ale to z něj pořád nedělá hru roku *3*
    • MGS je in a pc....
  • Když se tu infantilně vykřikuje hry roku, tak se přidám a moje je Xenoblade Chronicles X. Ale musím pochválit Kojimu i Miyazakiho, kteří vytvořili hry, které se hrají úplně jinak než předchůdci, což se v té době cení.
    • to jsem nehrál, ale znám původní Xenoblade - hra s obrovskou imaginací připomínající Xenogears, která se odehrává na těle dvou obrovských titánů. Věřím, že to může být fakt dobré. Bohužel to vyšlo jen na nepříliš populární konzoli.
      • je to dobré, loni Bayonetta 2 hra roku pro mě, letos Xenoblade. Já si na WiiU nestěžuji *3*
  • MG je skvělá hra když si tam člověk vypne všechny kravinky co mu to mají usnadňovat
    • třeba internet?
  • TheGGG
    nádhera, rozhodně zasloužný vítězství... jsem rád, že i v dnešní době mají lidi rozum a nenechají vyhrát nějakou omalovánku, nebo pixelový hnus...
    • Kdyby ta hra byla v komiksove grafice, tak by automaticky byla spatna i presto ze by se zadne mechaniky nezmenily ? ..... ty jsi ale pokrytec kamarate
      • Ano byla. Nejvetsi hnus by byl kdyby to bylo jrpg.
        • Bo kostickovana 2D hopsacka. To je vsechno automaticky odpad az na originaly z ty doby.
      • TheGGG
        naštěstí Kojima není mentál, tak se něco takového nestane... navíc i komix se dá udělat badass viz. hry od Suda 51...
  • Bloodborne, Fallout a Destiny - to jsou velke hry, ktere me letos oslovily.
  • vonTossis
    Ještě takových diskuzí proběhne spousta, až se budou vyhlašovat nejlepší hry roku podle redakce. Hraju na PC, můj výběr je jen z této platformy, ale už teď jsem zvědav, jak uspějou mí kandidáti. Za mě top tři pro tento rok (a hrál jsem i většinu velkých her od MGS, přes W3, až po F4) jsou Ori, Life is Strange a S2: Legacy of the Void.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit